Jump to content

Gwałt, strach, murzyni, nagość ....


aichalovely

Recommended Posts

Pierwszy raz pisze na takim forum, ale ostatnio często budzę się w nocy ze strachu ... ciągle mam jakieś koszmary ...

Szczególnie chciałabym dowiedzieć się co oznacza sen, który zaraz opiszę. A mianowicie zaczęło się od tego, że mój bardzo dobry kolega odkrył mnie przy wszystkich znajomych a Ja byłam bez bielizny... zakrywałam się, ale On ciągle to robił aż wkońcu uciekłam i było mi wstyd ... znalazłam się w pokoju hotelowym gdzie chciałam się umyć, ale drugi kolega przyprowadził 4 murzynów żebym się z nimi przespała dla pieniędzy. Nie chciałam tego zrobić więc zaczęli mnie straszyć, chcieli wtargnąć do pokoju i mnie zgwałcić. Szybko zamknęłam drzwi i schowałam się pod prysznicem. Nie wiem czemu, ale siedziałam tam skulona i nie wydawało mi się że nie mogę się ruszyć ani odkręcić wody bo mnie usłyszą... po jakimś czasie przyszedł konserwator i powiedział, że zamknie mnie w tym pokoju i wywiesi jakąś kartkę żeby nikt nie wszedł, a mi dał klucze.. jednak Oni i tak weszli i mnie szukali... wtedy wiedziałam, że muszę uciekać bo mnie znajdą .. wybiegłam z pokoju , po drodze złapałam jakiś porwany ręcznik żeby się chociaż okryć (cały czas byłam naga) i wybiegłam na ulicę ... długi czas nikogo nie było, a potem ludzie przechodzili obok nie zwracając na mnie uwagi. Podbiegłam do kobiety z dzieckiem i prosiłam Ją o pomoc po angielsku i po niemiecku bo byłam chyba za granicą, a Ona mówiła coś do mnie tak jakby nic się nie działo i jakby mnie nie rozumiała z uśmiechem ... wtedy się obudziłam

 

bardzo proszę o interpretację tego snu

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

aichalovely

Wg mnie sen wyraża obawy że ten ktoś (kolega) odkryje jakąś Twoją tajemnicę lub ze już to zrobił, podczas gdy będziecie w towarzystwie, "publicznie Cię obnaży".. możliwe że będziesz się chciała oczyścić z plotek na Twój temat.

Symbol gwałtu można tu odnieść do sytuacji w której będziesz zmuszana do rzeczy na które absolutnie nie masz ochoty - dlatego będziesz ich unikała.. może dojść nawet do tego że zechcesz się odizolować i zdystansować od niektórych ludzi lub sytuacji.. być może nawet ktoś Ci w tym pomoże, znajdziesz powiernika.

Rozmowa w obcych językach może symbolizować trudności w komunikacji z innymi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...