Jump to content

były, trup, las....


lunatyk333

Recommended Posts

Miałam bardzo dziwny sen. Byłam w lesie w moim byłym z psem (jakims obcym) zatrzymalismy się przy kupie jakichś smieci... Tam ja znalazłam jakieś strzykawki, a on zaraz obok tego trupa- ćpuna- właściciela tych strzykawek i zapewne ich ostatniego użytkownika... Jesli to istotne, a może tak być- ten trup był nieznajomy.

 

 

Co to znaczy??

Link to comment
Share on other sites

Las oznacza troski, w tym przypadku może jakieś lęki? Towarzystwo byłego może oznaczać, ze tęsknisz za nim i mimo wszystko chcesz do niego wrócić. Na jednej stronie internetowej przeczytałam, że to oznacza niepokój, a na innej, że tęsknotę. Tutaj można to zgrabnie połączyć: boisz się i to u niego szukasz pomocy i towarzystwa. Jest jeszcze pies. To symbol przyjaciela. Jeżeli się go nie bałaś, a jego towarzystwo sprawiało, że czułaś się bezpiecznie, to chyba oznacza, że masz jakiegoś dobrego przyjaciela, którego słabo znasz, a który jest gotów Ci towarzyszyć w niebezpieczeństwie.

Trup z reguły oznacza troski. gdyby to był ktoś znajomy, możnaby się doszukiwać głębszego dna, ale w takim przypadku podejrzewam, że masz jakieś kłopoty. Powód jego śmierci może wynikać z Twoich lęków. Spotykasz się czasem z narkomanami i te spotkania wywołują u Ciebie jakieś szczególnie negatywne emocje?

Mam nadzieję, że moja amatorska interpretacja Cię zadowoliła :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...