Skocz do zawartości

Sen o butach.


dayafterday

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen, a właściwie to dwa (z resztą to u mnie normalne -.-. że mam ich dużo i są dziwne)

Pierwszy:

Byłam w centrum miasta i szłam do szkoły, ale okazało się, że założyłam złe buty. Te, które miałam na nogach były lśniące, czarne, ale na płaskim obcasie, a potrzebowałam na wysokim. Pojechałam taksówką do domu, który nie stał tam gdzie zawsze, tylko mieścił się na szczycie wieżyczki. Weszłam po dużych, krętych schodach do domu i szybko zabrałam buty, które miałam nałożyć w szkole. Dotarłam do szkoły i zauważyłam, że te buty są pomarańczowe oraz różnią się od siebie fasonem. Założyłam więc te buty, które miałam na początku. I się obudziłam.

 

Drugi:

Siedziałam pod blokiem i zauważyłam balkon, który nie miał barierki żadnej. Na nim stała moja była przyjaciółka (nazwijmy ją X.) razem z innymi dziewczynami, z którymi utrzymuję jako-takie kontakty. W pewnej chwili pomyślałam sobie, że chcę, aby X. spadła z balkonu. Po kilku minutach balkon zawalił się, a X z koleżankami zleciała razem z nim. I ta sytuacja powtórzyła się trzy razy, aż się zbudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

dayafterday

Szkoła to poszukiwanie wiedzy, czasem nowych umiejętności ale najwyraźniej metody są niewłaście lub będziesz oczekiwać czegoś innego niż masz w zasiegu (nie te buty).. natomiast obcasy skojarzyłi mi sie z posiomem zaawansowania (zdecydowanie wolisz wyższy od podstawowego, który może się okazać jednak nieodpowiedni)

 

Zastanawiam się pod jakim kątem okreslić Twój drugi sen... Jakie relacje łączą Cię z X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się nienawidziłyśmy, potem była jakaś przyjaźń, pokłóciłyśmy się i teraz siebie unikamy. Nie mam z nią dobrych stosunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...