Skocz do zawartości

Sen z Matką Boską


kasiaangel5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam rozumieć taki sen? Śniło mi się, że jestem w jakimś dużym ciemnym pomieszczeniu, przede mną stoi porcelanowa figurka Jezusa i Matki Boskiej , wokół mnie jest ustawiony krąg świec, siedzę na podłodze i nie mogę się ruszyć, nagle z figurki Matki Boskiej odpryskuje drobny kawałek z brzucha i figurka ożywa. Ma straszne czarne oczy i przeraźliwie krzyczy. Wbija mi zęby w nogę i... się budzę. Po tym śnie jestem przerażona!!! Co on oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czasem takie myśli, że możesz być opentana? Lub nie wiem oglądasz programy, filmy o egzorcyzmach? Np. Egzorcyzmy Anneliese Michel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

mi sie wydaje że to strach przed oszustwem . Ze cos w co wierzysz od dawna lub ufasz okaże się pomyłką lub rozczarowaniem.

Jest cos teraz w Twoim życiu jakaś osoba lub cokolwiek co wydaje sie piekne i dobre z zewnątrz lecz w jakiś dziwny sposób budzi Twoja nieufność i strach?

Musisz się rozejrzeć i zweryfikować swoje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem, ponieważ czesto ludzie mają sny po ostatnim zdarzeniu lecz w innej formie :)

Egzorcyzmy Emilii Rose jest nakrecona na podstawie Egzorcyzmów Anneliese Michel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...