Skocz do zawartości

Niebezpieczna jazda sankami


martix

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzis dlugi i dosc skaplikowany sen ...Snilo mi sie ze bylam ze swoim chlopakiem w odwiedzinach w malym miasteczku w gorach ...u jakiejs dalekiej rodziny.W pierwszy dzien pobytu spacerowalam pobliskimi uliczkami domu w ktorym goscilismy.Bylam ubrana dosc nietypowo ,mialam elegancka garsonke ,buty na wysokim obcasie i czerwone paznokcie.Nigdy sie tak nie ubieram w rzeczywistosci...

W kolejnej fazie snu stalam ze swoim chlopakiem na tarasie tego domu .Podziwialismy piekne osniezone wzgorze...Nagle on wzial sanki i w szybkim tepie zaczal zjezdzac z pagorka.Rozpedzony z taka sila ze nie mogl sie zatrzymac zjezdzal w kierunku lasu...Balam sie o niego i z przerazeniem patrzylam na to z tarasu...On bardzo sprytnie wymijal kolejne drzewa az skierowal sie dokladnie w strone jeziora ...uderzyl o kamien i upadl gdzies za tym lasem w jakies wysokie sniegi....unikajac tym wpadki do samego jeziora.Czulam ze moglo mu cos sie stac i prosilam mieszkancow domu ,(nieznajomi mi ludzie)eby ktos poszedl ze mna mu na pomoc,nikt nie byl ale zainteresowany ...Czekalam a on nie wracal czulam ze cos sie z nim dzieje...Z tarasu widzialam ten las i chodzace wokul biale wielkie niedzwiedzie...Prubowalam zadzwonic do niego na telefon komurkowy lecz odebral ktos inny...mialam wrazenie ze dzieje sie z nim cos zlego i ze musze mu pomuc ...Robilo sie ciemno,slyszalam wycie wilkow z oddali,blagalam zeby ktos mi pomugl,sama balam sie tam isc...Na koniec obudzilam sie z krzykiem...

Nie wiem jak to odnosi sie do mojego realnego zycia ....Czy chodzi tu rzeczywiscie o mojego chlopaka czy o mnie sama...Przyznam ze ostatnimi czasy mamy sporo stresu ...Moj przyjaciel otwiera wlasna firme budowlana.Do tej pory pracowal u znajomego kolegi ktory tez ma swoj interes w tej branzy...I ktory jeszcze nie wiemy jak na to wszystko zareaguje...Obawiamy sie ze moze sie zdenerwowac ze straci dobrego pracownika...Z tego co spostrzeglam to strasznie chytry czlowiek i boje sie ze moze jakos utrudniac mojemu chlopakowi rozkrecenie interesu...Ogolnie jestesmy pozytywnie nastawieni ale nie zaprzecze ze kazde z nas ma lekkiego stracha,czy sprawy sie dobrze potocza...czy ten sen moze wynikac z tego wlasnie strachu ?Czy oznacza cos zupelnie innego???Ostatnio czesto mam dziwne sny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...