Skocz do zawartości

Cyganka w śnie


Elly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałam bardzo chaotyczny sen /raz była to moja 1wsza szkoła, raz mieszkanie moich rodzicow, a raz droga miedzy tymi obiektami/

Uwzględnie to co najbardziej zapamiętałam i wręcz mnie zaszokowało :zeby_na:

 

W pewnej części snu jestem w mieszkaniu moich rodziców /nie mieszkam tam od 4 lat, ale bywam/. do domu weszła cyganka (kobieta w wieku ok 40 -45 lat), koło 160cm, czarne włosy, tęższa budowa ciała, typowa na cygankę długa spódnica. Byla z córka, dziewczynką w wieku 12-14lat /wiem ze to byla jej córka, chociaz o tym nie powiedziała. Dziewczynka była ubrana normalnie jak na swój wiek, pamiętam, że miała chyba średnio długie włosy, ale były spięte. Zamieniły z sobą kilka słów /nie pamiętam/ ja stałam obok i się przyglądalam. To się dzialo na przedpokoju mieszkania, po mieszkaniu rodziców krząta sie wiele osób, wiec widzialam raz moja mame, raz siostre czy brata. Teraz do rzeczy. TO NAJBARDZIEJ PAMIĘTAM:

W pewnym momencie akcja przeniosła sie do pokoju, dziewczynka /mała cyganka/ podeszła do mojej czarnej komody /ta komoda stoi w mieszkaniu gdzie teraz przebywam/ chociaz akcja dzieje sie dalej w mieszkaniu rodziców/, w komodzie otworzyla szufladę i wybrala sobie moje niebieskie koronkowe majtki ;D. Patrzyłam na nią taka zdziwiona, co ona robi. Dziewczynka powiedziala - te będą pasować. /wzięła je dla siebie/ Jej matka w pewnym momencie spojrzala na mnie i powiedziala : Ty będziesz żyła marzeniami/czy dokońca życia będziesz żyła marzeniami. Jakos tak to brzmialo ;D

Pozostały sen był przeplatany szkołą i domem, dużo akcji rozgrywało sie z moja najmłodsza siostrą, która niby miała mieć jakąś imprezę w szkole /coś ala bal maturalny/. Nie pamiętam już innych szczegółów

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...