Skocz do zawartości

skrzydła, latanie, przyjaciel - pomożecie?


joaŚka1543224800

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam kilka podobnych snów i dlatego stwierdziłam, że to coś może znaczyć.

W każdym miałam skrzydła i leciałam, a sen kończył się tym, że ktoś mnie goni a ja zaczynam opadać i w koncu lece bardzo, ale to bardzo nisko, parę cm nad ziemią i nie mogę się wznieść.

W jednym najpierw leciałam z przyjacielem balonem nad moim miastem, potem wylądowaliśmy na jakimś dużym parkingo-placu i gdy wyszłam z kosza balon sam zaczął się wznosić z moim przyjacielem, który nie mógł nic zrobić, był bezradny. Krzyczał moje imię. Najpierw próbowałam ściągnąć balon z linę, ale to się na nic nie zdało więc zaczęłam biec w stronę skarpy i wystartowałam. Na moich plecach wyrosły skrzydła a ja zaczęłam się wznosić i bardzo szybko balon był na wyciągnięcie ręki, i właśnie wtedy za mną pojawiły się inni "uskrzydleni" i zaczęli mnie gonić. Ja zaczęłam uciekać i opadać coraz niżej. Leciałam nad jakąś ulicą ledwo dysząc, a oni byli tuż za mną, słyszałam ich oddechy. Obejrzałam się do tyłu i zobaczyłam ich uradowane twarze. Kiedy znów spojrzałam przed siebie pędziłam na londyński, czerwony autobus, a kierowcą autobusu była mój przyjaciel (ten sam, który leciał ze mną balonem)

Ten sen się powtarzał się kilka razy. Były też inne sny, ale nie pamiętam ich aż tak szczegółowo.

Proszę powiedzcie mi co to może znaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...