Jump to content

Guest gk

Recommended Posts

widze ze sie wysilil zeby cos wiecej naskrobac... moze bys powiedzial co? gdzie? i jak? ale co kogo to obchodzi...lepiej znowu zawracac glowe moderatorom zeby zrobili tu porzadek <zly> jeszcze zakladasz 2 [slownie dwa] puste topiki i nawet nie sil sie na opisywanie swojego snu bo za lamanie regul forum jest kara pozostawiania snow bez wykladni ;]

 

HAHAHAHA.... uwielbiam to....

Link to comment
Share on other sites

... ludzi, których znasz... to za mało - co to za osoby? Przyjaciele, rodzina, itp.? Jaki jest Twój stosunek do nich? Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-12-28, 14:19 ]

Może gk nie zauważył, że stworzyłam nowe hasło dla opisu jego snu ( nie mieścił się w istniejącej bazie :) ) i pomyślał, że jego post się zdematerializował? Mam nadzieję, że nie założy trzeciego tematu? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

a mi się snilo, że znajdowałam sie z siostrą i jeszcze kimś w lesie,( którego scieżki znam, bo to mój las), chciałam prze niego przejść na drugą stronę, czyli wyjść z lasu, ale zauważyłam dziki, które biegły w naszym kierunku, które w dodatku zaczęly mówić(tylko teraz nie jestem w stanie powiedzieć, o czym mówily), ale uciekaliśmy przed nimi. nie wiem ja ten sen interpretować. pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

aguska9216, dziki symbolizują w Twoim śnie pewne osoby, które nie mają dobrych zamiarów w stosunku do Ciebie. Symbol dzika wyraża często takie cechy charakteru jak materialistyczne podejście do życia i żądze posiadania, dlatego podejrzewam iż chodzi o osoby, które zwyczajnie zazdroszczą Ci czegoś. Zbliżając się do Ciebie nie kierują się raczej czystymi pobudkami, może to być np. chęć wykorzystania Cię w jakimś aspekcie, bądź bezpośredniego zaszkodzenia Tobie, spowodowanego zazdrością.

Zwracaj teraz bacznie uwagę na to, co mówią ludzie w Twoim otoczeniu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

A ja mam ostatnio tendencję do śnienia o dzikach. Raz mnie gonił taki jeden, był wielki, czarny i... szczekał. Chcial mnie ugryźć ale się obudziłam. A teraz śnił mi się dzik ktory zamieniał się w faceta i gonił mnie, był strasznie nieprzyjemny, bałam się go, cały czas uciekałam przed nim aż wkońcu mnie dopadl i się obudziłam. Ten sen był może nie przerażający ale tyle w nim było mojego strachu że jak się obudziłam to bałam się iść w nocy do ubikacji. Już nie wiem co mam myśleć. Czy to oznacza że jest ktoś kto źle mi życzy?

Link to comment
Share on other sites

Czy to oznacza że jest ktoś kto źle mi życzy?

A uważasz, że z Twojego snu można wyczytać co ktoś o Tobie myśli?

Jeśli już masz takie podejrzenia, to co najwyżej sen mógłby oznaczać tyle, że Ty subiektywnie masz takie wrażenie, że ktoś może źle Ci życzyć.

Motywy są 2 w tym śnie - ucieczka i mężczyzna pod postacią dzika. Jak to połączyć w całość?

Unikasz kogoś, kto (według Ciebie) nie pała do Twojej osoby sympatią?

Link to comment
Share on other sites

W swoich domysłach o to że ktos może mi źle życzyć zasugerowałam się głównie symboliką samego dzika. Pewnie niepotrzebnie a resztę już "dopowiedziałam" sobie sama. Zastanawia mnie ten dzik bo coraz częściej widzę go w swoich snach, za każdym razem przerażający i budzący strach. I za każdym razem chce mi zrobić coś złego.

Bardzo dziękuję za odzew co do mojej wczesniejszej odpowiedzi:bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...