Jump to content

rzecz działa się w szkole...


Susanna

Recommended Posts

Miałam 2 sny i myślę, ze są one w jakiś sposób powiązane, nie wiem, może to zwykłe koszmary przedmaturalne, ale nie jestem pewna:

 

1. Razem z moim sorem od wf uzupełnialiśmy jakieś moje dokumenty, chyba z wf jakąś ankietę, bo on wpisywał mi różne oceny, a oprócz tego jakieś literki, np A,B,M,O,P. Potem przyszedł drugi sor od wf, co mnie nie uczy i go zawołał a ja się obudziłam.

 

2. Do mojego domu przyszła moja sorka od polskiego, a jeden z członków mojej rodziny wdał się z nią w nie miłą dyskusję, a ona wyszła. Następnego dnia na lekcji polskiego, zapytała mnie za to a ja nie chciałam odpowiadać. Kumpela, której nie lubię siedziała za mną i się nabijała a ja nie wytrzymałam i do niej:Zamknij się i odwal się. Rozpłakałam się i spytałam się sorki, czy mogę wyjść z klasy. Ona powiedziała tak, aja pobiegłam do łazienki pod salę od wf. Tam w korytarzu grupka dziewczyn grała w tenis stołowy a mój sor od wf odbijał piłkę i zaserwował ją w moją stronę, ja chciałam odbić i walnęłam jakąś dziewczynę. Potem oddalam mu ta piłkę, i poszłam do klasy, spotkałam koleżankę, co powiedziała że sorka od polaka nie pozwoliła jej wziąć z sali moich rzeczy ( a było już po dzwonku) bo na mnie czeka. weszłam a tam siedziało jeszcze kilka osób z kl i ona się mnie zapytała czy odpowiadam a ja się obudziłam ;/

 

O co może w tym chodzić??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...