Skocz do zawartości

nienawiść i tęsknota .


zuO_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałam do późna film , była to komedia . Podczas oglądania , myślałam cały czas o jednej z aktorek grających w nim . Film skończył się gdzieś o 1:30 , a ja spać poszłam o 2 .

Przed zaśnięciem pomyślałam o moim starym przyjacielu , z którym pokłóciłam się ok. dwóch miesięcy temu .

Cały czas o nim myślę , chciałabym odbudować znajomość , on natomiast mnie znienawidził .

 

Śniło mi się że napisał mi na gg [ urodziny miałam 4.kwietnia w Wielkanoc . ] spóźnione życzenia z okazji Wielkanocy oraz życzenia urodzinowe , cały czas podkreślając że długo go niebyło i że bardzo mnie kocha , oczywiście po przyjacielsku .

Ja wiem od swoich źródeł zwanymi koleżankami że On cały czas jest w domu i wcale za mną nie tęskni .

Pamiętam również tę aktorkę która co jakiś czas pojawiała się w ciemni patrząc na mnie .

Pamiętam że śniło mi się coś jeszcze , ale za nic nie mogę wyciągnąć co . ~

 

czy mógłby ktoś pomóc mi zinterpretować sen.?

- Baardzo mi na tym zależy .. !

Z góry dziękuję . ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

W tym śnie pojawiło się podświadome pragnienie wyjaśnienia tej sytuacji. Dla emocji, psychiki lepiej by było jakbyście sobie wszystko wyjaśnili,

ale jak on nie jest tym zainteresowany to radzę przemyśleć sprawę i zamknąć, może tak się ułoży że kiedyś spotkacie.

Ale żeby z kimś wyjaśniać to ta osoba musi zrozumieć sytuację, widocznie jesteś bardziej dojrzała emocjonalnie, jesteście na tzw. innych poziomach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...