Jump to content

Wilki, walka, las

tomek23
 Share

Recommended Posts

Witam

Śniło mi się, że znajdowałem się wczesnym rankiem w lesie. Nie pamiętam niestety już po co tam przyszedłem. W każdym bądź razie idąc przez ten las zobaczyłem białego wilka, który biegł za łosiem jakby na niego polując, lecz zobaczył mnie i rzucił się w moją stronę. Złapałem go za gardło, dogniotłem do ziemi i zacząłem dusić. Nagle zza krzaków wyszły kolejne wilki. Widząc że nie mam szans rzuciłem się do ucieczki w jedną z 4 dróg leśnych (każda w innym kierunku). Biegłem cały czas trzymając w powietrzu wyrywającego się wilka. W końcu wyrzuciłem go po drodze i reszta wilków zgromadziła się obok niego, a ja miałem szansę na ucieczkę. Wybiegłem z lasu na jakąś polanę niedaleko jezdni, lecz przypomniałem sobie że w lesie zostawiłem samochód. Okrążyłem las tak aby dojść w to samo miejsce inną drogą jedną z tych 4. Tymczasem wilki szły moim tropem. Gdy doszedłem do samochodu szybko go odpaliłem i pojechałem w stronę ulicy. Niestety wilki znowu stanęły mi na drodze, więc dodałem gazu, uderzyłem w kilka z nich i wyjechałem pod górkę na jezdnię.

Co może oznaczać ten sen?

Według mnie to całkiem dobry sen, jeden z tych które niosą w sobie naukę :)

Posiadasz w sobie moc której się obawiasz a to rodzi wewnętrzny konflikt.

Las to symbol naszej podświadomości. Jest taka stara metoda z której korzystają 'śniący': siadają na skraju lasu (podświadomości) i przywołują zwierzę, kiedy ono przyjdzie można zadać mu pytanie lub obłaskawić go. Duże znaczenie ma też to jakie zwierzę przyszło :)

Kiedy następnym razem spotkasz swoje wili postaraj się nad nimi zapanować :)

Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia- ja znałam ją od "zawsze", kiedyś zgadałam się ze znajomym szamanem to okazało się, że też z niej korzysta :) Postaram się popytać ludzi, powinna gdzieś być literatura na ten temat.