Jump to content

Wilki, walka, las


tomek23
 Share

Recommended Posts

Witam

Śniło mi się, że znajdowałem się wczesnym rankiem w lesie. Nie pamiętam niestety już po co tam przyszedłem. W każdym bądź razie idąc przez ten las zobaczyłem białego wilka, który biegł za łosiem jakby na niego polując, lecz zobaczył mnie i rzucił się w moją stronę. Złapałem go za gardło, dogniotłem do ziemi i zacząłem dusić. Nagle zza krzaków wyszły kolejne wilki. Widząc że nie mam szans rzuciłem się do ucieczki w jedną z 4 dróg leśnych (każda w innym kierunku). Biegłem cały czas trzymając w powietrzu wyrywającego się wilka. W końcu wyrzuciłem go po drodze i reszta wilków zgromadziła się obok niego, a ja miałem szansę na ucieczkę. Wybiegłem z lasu na jakąś polanę niedaleko jezdni, lecz przypomniałem sobie że w lesie zostawiłem samochód. Okrążyłem las tak aby dojść w to samo miejsce inną drogą jedną z tych 4. Tymczasem wilki szły moim tropem. Gdy doszedłem do samochodu szybko go odpaliłem i pojechałem w stronę ulicy. Niestety wilki znowu stanęły mi na drodze, więc dodałem gazu, uderzyłem w kilka z nich i wyjechałem pod górkę na jezdnię.

 

Co może oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to całkiem dobry sen, jeden z tych które niosą w sobie naukę :)

Posiadasz w sobie moc której się obawiasz a to rodzi wewnętrzny konflikt.

Las to symbol naszej podświadomości. Jest taka stara metoda z której korzystają 'śniący': siadają na skraju lasu (podświadomości) i przywołują zwierzę, kiedy ono przyjdzie można zadać mu pytanie lub obłaskawić go. Duże znaczenie ma też to jakie zwierzę przyszło :)

Kiedy następnym razem spotkasz swoje wili postaraj się nad nimi zapanować :)

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia- ja znałam ją od "zawsze", kiedyś zgadałam się ze znajomym szamanem to okazało się, że też z niej korzysta :) Postaram się popytać ludzi, powinna gdzieś być literatura na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...