Jump to content

Normalny pracujacy czlowiek,piec,pozar...ucieczka i dziwna swiadomosc...

grzesiu7582
 Share

Recommended Posts

Bylem gdzies w miescie(nie wiem jakim)Slonce pieknie swiecilo az sie chcialo zyc...podszedlem w okolice jakiejs fabryki(chyba elektrowni weglowej)- naokolo byly mury z czerwonej cegly a w srodku byly pomieszczenia.Wszedlem do jednego-Bez dachu.Bylo poprostu brudno...facet ktory tam stal byl pracowity...szkoda mi go bylo.Wkladal wegiel do ogromnego pieca i mialem swiadomosc ze pracuje za niewiele...Odrazu wszystkie mysli odnoszace sie do burdelu w kraju zebraly sie w mojej glowie.Pomyslalem sobie-oszusci maja full kasy a dobrzy ludzie nic...

-ile Pan ma w tej pracy-zapytalem

-dzis zlapalem bo nic innego nie mialem na oku.1100 odpowiedzial.

I dalej wkladal do pieca wegiel.

Nagle górą zaczal wydobywac sie ogromny ogien.

-o kur...awaria!!!-krzyknal

Odwrocilem sie i zauwazylem ze z innych pomieszczen tez wydobywal sie ogien(z piecow)

Ogien byl wszedzie i pryskal we wszystkie strony... chcialem uciec ale z kazdej strony byla wielka gora gliny.

Pomyslalem wtedy

-O Boze a co z bratem co z Kasia(dziewczyna)Co z mamą i z planami...

w tle rozbmiewala dziwna melodia ktora wtapiała sie w sytuacje.

Wyraze sie krotko melodia ta wyrazala koniec męk i zła,wybicie i czystke wszystkiego.Melodia ta mowila ze to juz musi sie skonczyc i nie przypominała odziwo kary ale zbawienie...bo sluchajac jej i patrzac jak wszystko plonie czulem ulge

Najbardziej mnie zastanawia postac faceta-oklapane jest mowic ze byla realistyczna...on ze mna rozmawial jak czlowiek...