Jump to content

hator
 Share

Recommended Posts

Jak zasypiałam leżałam na brzuchu obok mnie był mój chłopak ... nie wiem kiedy zasnęłam, to co mi się śniło wcale nie wydawało mi się snem leżałam w tym samy miejscu jak zasnęłam w dokładnie tym samym pokoju wszystko dokładnie odwzorowane, idealnie. W pewnym momencie coś chciałam zobaczyć (nie pamiętam dokładnie co). Mój chłopak powiedział chyba że mi pokaże i w tym momencie poczułam obecność jakiejś siły nadnaturalnej, moja głowa zaczęła się zapadać w poduszkę i pokazało się jakby piekło był głos jakiejś kobiety i przeraźliwy śmiech mojego chłopaka. Nie mogłam się uwolnić zaczęłam krzyczeć Kuba Kuba i starałam się złapać go za ręką. Krzyczałam na cały głos i wymachiwałam dłonią. (teraz najdziwniejsze) Przez chwile jak bym spojrzała na siebie z boku i widziała że tak naprawdę leże bez ruchu. Ruszam tylko palcem a z ust słychać nie krzyk a raczej ledwo słyszalne "mmmmmmmmmmm" . Nagle zaczęłam bardziej ruszać ręką i naprawdę się obudziłam z krzykiem Kuba!!!!!!!!! ... a jego obok nie było.

Co jakiś czas miewam sny które mają wspólny czynnik czyli to że nie wiem kiedy zasypiam, jestem w miejscu i pozycji w jakiej zasnęłam i czuje obecność siły nadprzyrodzonej. Za każdym razem wołam kogoś kto akurat jest w domu albo staram się do tej osoby pójść żeby mi pomogła, ale nie mogę krzyczeć albo coś mnie łapie za nogę i ciągnie do łóżka. Zawsze coś mnie trzyma. Jeżeli po takim śnie dobrze się nie obudzę ten sen powraca.

Tym razem jakby poszło coś do przodu bo już mogłam krzyczeć ale nadal coś nie pozwalało mi się ruszyć.

 

Mam nadzieje że za bardzo nie zakręciłam. Bardzo mnie zastanawia co to może oznaczać.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

A ja myślę,że w Twoim życiu jest jakaś krępujaca Cię sytuacja,coś co powoduje,że nie możesz rozwinąć skrzydeł i pójść dalej.Jakbyś była w potrzasku,zamknięta w klatce.Jakaś sytuacja powoduje,że nie możesz pójść na przód.Mało tego,cos tłumisz w sobie.Nie wypowiadasz tego co być chciała, coś Cie ogranicza.Dusisz to w sobie.Powinnaś wyrzucić wszystkie emocje z siebie, rozwinąć skrzydła,poczuć się wolna,zamknąć jakiś etap za sobą. Wybaczyć sobie i innym.Spróbować ruszyć dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...