Skocz do zawartości

hator

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zasypiałam leżałam na brzuchu obok mnie był mój chłopak ... nie wiem kiedy zasnęłam, to co mi się śniło wcale nie wydawało mi się snem leżałam w tym samy miejscu jak zasnęłam w dokładnie tym samym pokoju wszystko dokładnie odwzorowane, idealnie. W pewnym momencie coś chciałam zobaczyć (nie pamiętam dokładnie co). Mój chłopak powiedział chyba że mi pokaże i w tym momencie poczułam obecność jakiejś siły nadnaturalnej, moja głowa zaczęła się zapadać w poduszkę i pokazało się jakby piekło był głos jakiejś kobiety i przeraźliwy śmiech mojego chłopaka. Nie mogłam się uwolnić zaczęłam krzyczeć Kuba Kuba i starałam się złapać go za ręką. Krzyczałam na cały głos i wymachiwałam dłonią. (teraz najdziwniejsze) Przez chwile jak bym spojrzała na siebie z boku i widziała że tak naprawdę leże bez ruchu. Ruszam tylko palcem a z ust słychać nie krzyk a raczej ledwo słyszalne "mmmmmmmmmmm" . Nagle zaczęłam bardziej ruszać ręką i naprawdę się obudziłam z krzykiem Kuba!!!!!!!!! ... a jego obok nie było.

Co jakiś czas miewam sny które mają wspólny czynnik czyli to że nie wiem kiedy zasypiam, jestem w miejscu i pozycji w jakiej zasnęłam i czuje obecność siły nadprzyrodzonej. Za każdym razem wołam kogoś kto akurat jest w domu albo staram się do tej osoby pójść żeby mi pomogła, ale nie mogę krzyczeć albo coś mnie łapie za nogę i ciągnie do łóżka. Zawsze coś mnie trzyma. Jeżeli po takim śnie dobrze się nie obudzę ten sen powraca.

Tym razem jakby poszło coś do przodu bo już mogłam krzyczeć ale nadal coś nie pozwalało mi się ruszyć.

 

Mam nadzieje że za bardzo nie zakręciłam. Bardzo mnie zastanawia co to może oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

A ja myślę,że w Twoim życiu jest jakaś krępujaca Cię sytuacja,coś co powoduje,że nie możesz rozwinąć skrzydeł i pójść dalej.Jakbyś była w potrzasku,zamknięta w klatce.Jakaś sytuacja powoduje,że nie możesz pójść na przód.Mało tego,cos tłumisz w sobie.Nie wypowiadasz tego co być chciała, coś Cie ogranicza.Dusisz to w sobie.Powinnaś wyrzucić wszystkie emocje z siebie, rozwinąć skrzydła,poczuć się wolna,zamknąć jakiś etap za sobą. Wybaczyć sobie i innym.Spróbować ruszyć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...