Skocz do zawartości

Góry, śnieg, jezioro, samochody, kurort


Brzuch

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w reprezentacji Polski w nogę i byłem na treningu. Byliśmy w jakiś malowniczych górach. Piękne widoki. Byłem z kimś znajomym. Po lewej stronie patrzyłem z góry na wielkie przestrzenie, gdzie byłe na jakiś wzniesieniach, tak jakby odwrócone stożki jakieś samochody czy coś, nie pamiętam co na nich stało, może pomniki. Poszliśmy dalej na ten trening. I Trener kazał w śniegu wbiegać po schodach z piłką a na górze mieliśmy zeskakiwać i zjeżdżać na dół na dupie po śniegu jak na sankach. Tłumaczyłem się, że czegoś takiego nie zrobię bo piłki nie utrzymam, podczas gdy pozostali wbiegali i widziałem jednego gościa jak skoczył kilka metrów w górę i ładnie zaczął zjeżdżać z tej góry. Potem już nie pamiętam czy też zjechałem czy nie. Następnie wróciliśmy do tego miejsca, gdzie były te pomniki na wzniesieniach. Tym razem nie patrzyłem z góry, tylko poszedłem w to miejsce. Był tam jakby kurort, który też znajdował się troszkę wyżej nad jeziorkiem, które tam było. Patrzyłem z drzwi tego kurortu i wołałem do chłopaków, bo były tam świetne samochodu sportowe. M.in Bugatti Veyron, Ferrari i jakieś bliżej nie określone sportowe składaki stworzone przez mój umysł. Po prawej stronie tego jeziora, blisko kurortu, rosły w nim drzewa i była pomiędzy nimi zamontowana guma, taka wielka ogromna. Zastanawiałem się do czego ona jest. Po chwili podjechał gość jakimś czerwonym Ferrari cabrio i zaczął napinać tą gumę i wjeżdżać do jeziora. Napinał, napinał, aż chyba puścił gaz i wszystko bo naciągnięta guma wyrzuciła go z tego jeziora po wielkiej wyskoczni (można powiedzieć, że skoczni narciarskiej ustawionej w drugą stronę) w górę i zatoczył koło po czym wpadł z ogromną prędkością, z wielkiej wysokości gdzieś dalej do jeziora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...