Skocz do zawartości

żniszczone buty, sadzawka i mały potwór pod postacią dziecka, który chce mnie zabić


MissIndependent

Rekomendowane odpowiedzi

nie pamiętam, jak dokładnie ten sen sie zaczął..... pamiętam tylko, że w pewnym momencie stałam na jakiejś łące (przynajmniej tak sądzę, bo było wszędzie na około była trawa). kilkanaście metrów dalej zaczynał się las.... była ciemna noc. niedaleko mnie zobaczyłam sadzawkę, nie wiem czy woda była czysta czy brudna.... owa sadzawka chyba była sztucznie zrobiona, bo była otoczona jakimś murkiem. po tym murku, tuż nad powierzchnią wody, można bylo chodzić, bo był tam jakiś schodek albo coś w tym rodzaju. pamiętam, że czegoś się bałam, ale nie wiedziałam czego. czułam, że jeśli nie dostanę się na przeciwną stronę sadzawki to coś mi się stanie. nagle zobaczyłam jakieś dziecko, nie miało ona więcej niż 2 latka. było w pieluszce i biegło w moją stronę z czymś w ręcę. tak jakby mnie atakowało. i wyglądało jak takie zombie, taki mały potworek. jak z jakiegoś horroru.... pamiętam, ż zeszłam na ten schodek, do sadzawki i próbowałam ostrożnie przedostać się na drugą stronę. gdy dziecko się zgliżyło i próbowało mnie czymś dźgnąć, chwyciłam je za rękę i wrzuciłam do wody..... następnie znalazłam się w jakimś dużym kościele. niewiele pamiętam. jakieś organy, jakąś czarnowłosą dziewczynkę (podobną do tej z "Silent Hill"), która coś do mnie mówiła i chyba próbowała mnie przed czymś ostrzec. miałam wrażenie, że ów kościół jest nawiedzony. nagle jakaś siła nas zaatakowała... ludzie, którzy modlili się w kościele zginęli, a ową dziewczynką "coś" rzuciło o ścianę.... w tym momencie się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MissIndependent,

 

W Twojej głowie znajduje się natłok myśli i uczuć.

Powinnaś popracować nad ich uporządkowaniem, ustaleniem hierarchii.

Dalsze trwanie w takiej obojętności doprowadzi do zagubienia.

Osamotnienia.

Twój problem znajduje się w Tobie, Twojej podświadomości.

Wyjściem jest tego nienaturalnego stanu, praca nad rozwojem osobowości.

 

Twoja podświadomość również ostrzega Cię przed skutkami owej beztroski, płytkiego, nieświadomego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...