Skocz do zawartości

Lumpeks-2 sukienki


Hello_kitty

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się,że jestem w sklepie z odzieżą używaną i zamierzam kupić tam kreację na bal sylwestrowy.Najpierw bardzo długo szukam tej odpowiedniej, a gdy w końcu ją znajduję, moja babcia znajduje drugą równie piękną i muszę dokonać wyboru pomiędzy tymi dwiema. Wybór jest bardzo trudny. Przymierzam najpierw sukienkę, którą wybrała moja babcia. Jest szara, do kolan w jakby białe paski. Wyglądam w niej dobrze, przyzwoicie ale mam wrażenie,że to nie to czego szukam, bo suknia musi mieć to coś. Potem bardzo długo szukam butów pasujących do tej kreacji, ale już nie pamiętam czy je znajduję. Następnie postanawiam przymierzyć tę drugą. Jest w odcieniu chabru, ma bardzo intensywny i piękny kolor. Szybko odnajduję do niej pasujące buty. Sprzedawczynie i babcia chwalą mnie, stwierdzają że w niebieskiej sukni wyglądam o wiele lepiej, ale mówią jeszcze ,że ładnemu to we wszystkim ładnie, więc to moja decyzja, którą sukienkę wybiorę. Ostatecznie bardziej podoba mi się niebieska. Ciągle się w niej przeglądam. I na tym koniec snu.

proszę o interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello_kitty, ten sen oznacza, że niewielkim kosztem uda Ci się osiągnąć szczęście (być może w miłości). Masz w swoim otoczeniu mądre i doświadczone osoby, na których rady zawsze możesz liczyć, ale jednak Ty sama wiesz co dla Ciebie najlepsze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...