Jump to content

Tramwaj i moja dziewczyna


Lubi

Recommended Posts

Moj ostatni sen dotyczył osoby ktora jest bliska mojemu sercu wiec prosiłbym o pomoc w interpretacji wymysłów mojej podświadomości.

 

Wracałem ze szkoły z przyjacielem przez stare miasto, przede mną szła moja dziewczyna Anka z koleżanka, ja i kumpel postanowiliśmy wstąpić na chwile do sklepu. Będąc w tym sklepie i rozmawiając ze sprzedawcą nagle przyszedł inny kolega mówiąc ze Anka jechała w tramwaju który wykoleił sie zaraz za rogiem ( co dziwniejsze w moim mieście nie jeżdżą tramwaje) no wiec pobiegłem zobaczyć czy nic jej nie jest, wykolejonego tramwaju nie widziałem, wcześniej przed wejściem do sklepu przejeżdżał gdzieś w oddali. No wiec zacząłem szukać Anki i znalazłem ją stojąca i strasznie przestraszoną z jej rodzicami. Następnie odprowadziłem ja do domu, cała drogę jej rodzice szli za nami cos do mnie mowiac czego juz nie pamiętam. tak mniej wiecej sen sie skończył. Jesli ktos moze jakos to zinterpretować byłbym wdzięczny

Link to comment
Share on other sites

Stare miasto mówisz... Może chodzić o pewną rutynę, spowodowaną długim czasem związku. Anka mogła poznać jakiś nowych ludzi, o których tylko coś tam słyszałeś z drugiej ręki, nie poznałeś ich osobiście. Towarzystwo jednak się rozpadło. Albo po prostu przestali się z nią kontaktować, pokłócili się z nią albo obrazili ją. Możesz teraz mieć pewne wrażenie, że rodzice Anki patrzą się przez to krzywo także na Ciebie.

 

Jeśli chcesz, napisz coś więcej o swojej sytuacji z dziewczyną i jej rodzicami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...