Skocz do zawartości

zabójstwo koleżanki!!!


gosiek2444

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pare dni temu snilo mi sie ze ktos zabil moja kolezanke i sama nie wiem skad sie dowiedzialam o jej smierci ale jakos sie dowiedzialam i nie wiedzialam co o tym myslec

 

drugi sen mialam wczoraj i snilo mi sie ze juz wiedzac o smierci tej kolezanki,poszlam pod jej blok (ale to nie bylo miejsce gdzie tak naprawde mieszka) i znalazlam jej samochod ( ona w rzeczywistosci nie ma samochodu) i w tym samochodzie byl jej niedzwiadek (prawdziwy zywy maly niedzwiedz a ona tak naprawde ma tylko kota) i po tym jak zobaczylam ze siedzi on tam zamkniety od kilku dni nie wiem jakim cudem ale otworzylam ten samochod i weszlam do srodka. po tym jak juz bylam w srodku nagle podjechala policja i mnie zatrzymali w celu pomocy w poszukiwaniach zabojcy. jadac z nimi radiowozem znalam te okolice po ktorych sie poruszalismy i w pewnym momencie ja wysiadlam i poszlam na nogach na most po ktorym jezdzi kolejka a policjanci pojechali pod mostem. w momencie kiedy wspinalam sie na ten most zobaczylam jakis samochod w ktorym siedzialo 4 mezczyzn. jak mnie zobaczyli to jeden z nich wyszedl z samochodu i zaczal biec w moja strone!!! na moje nieszczescie obudzilam sie w momencie jak mnie doganial i probolal zlapac wiec nie wiem co bylo (a raczej moglo byc dalej) jezeli ktos wie co ten sen mogl znaczyc prosze cie o wyjasnienie znaczenia tego snu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie jak byś opiekowała się swoją koleżanka i czujesz obowiązek lub silna chęć niesienia jej pomocy Koleżanka ma problemy z samodzielnością i podejmowaniem samodzielnych działań ,być może ma mało odwagi lub słabe poczucie własnej wartości. Czujesz się tym wszystkim troszkę zakłopotana ,ona Cię bardzo angażuje w swoje Zycie .

Stajesz się po części nie szczęśliwa bo ciągle musisz coś za nia lub dla niej robić. Chcesz się od tego uwolnić ale nie chcesz jej ranic.

Być może ktoś z Twoje rodziny lub ktoś tobie bliski chce was rozdzielić i przeszkodzić wam w kontynuacji koleżeństwa.

Masz swoją teorie na ten temat i nie chcesz by ktoś manipulował twoim życiem. Zwyczajnie chcesz żyć po swojemu.

 

Teraz troche z innej beczki – widzę tez w twoim śnie że osiągnęłaś jakiś sukces a ktoś chce Ci to odebrać lub przypisać sobie, ewentualnie ktoś chce się na Tobie jakoś odegrac.

 

Ale to tylko moje zdanie

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...