Skocz do zawartości

Gość Kornelia

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że wraz z pewną grupką osób wspinałam się na duża skałę, i mój chłopka w którymś momencie zaczął całować się z moją przyjaciółka.. Co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że wraz z pewną grupką osób wspinałam się na duża skałę, i mój chłopka w którymś momencie zaczął całować się z moją przyjaciółka.. Co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Gwiazdka7

Śniło mi sie ze stały 2 zielone góry.I był tam pewien władca który wieził ludzi.Trzabyło wejsc na te góry by ich uwolnić i wspinałam sie na tą góre ale jakoś mieko mi sie szło po tej zielonej trawie tak jakby po deszczu.Ale udało mi sie wspiąć na szczyt a gdy już tam byłam to okazało sie ze na szczycie jest grzyb czerwony nie bylo go widać całego bo byl tak jagby w tej trawie było tylko widać kapelusz grzyba.Uwolniłam ludzi a ten władca znikł gdzies. Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dotarlas na ta gore to znaczy, ze osiagniesz zamierzony plan, cel. Jednym slowem mowiac-sukces. Pokonasz jakies trudnosci (gora) i czlowieka za tym stojacego (owy wladca). Ale czerwony grzyb?? Nie mam pojecia.

Nie jestem mistrzynia w interpretacji, ale zazwyczaj jak snia Ci sie jakies ciezkie drogi do przemierzenia i w koncu Ci sie to udaje to oznacza to sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

snilo mi sie dzisiaj ze pracowalam w domu pelnym ludzi bylam tam kelnerka

pod koniec dnia postanowilam zerknac na to miejsce z daleka bo wydawalo mi sie bardzo intersujace

Okazalo sie ze plywam w łódce obok olbrzymiej skaly Czulam ciarki na calym ciele gdy zerkalam na jej szczyt Trzeba tez bylo mocno manawrowac zeby nie dac sie falom i nie uderzyc w mniejsze skalki ktore byly porozrzucane wszedzie Potem wyplynelam na daleka woda ale jak to we snie znalazlam sie w mieszkaniu

 

Ostatnio mam mocno stresujacy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efemeryda, ktoś wywiera na Ciebie teraz duży wpływ. Nie pozwól na to, ponieważ możesz zatracić samodzielność. Skała to symbol solidnej i wytrwałej postawy, oraz zaufanie samemu sobie, dzięki czemu pokonasz trudności. Jednym słowem, musisz sama tak wymanewrować swoją łódeczką, aby móc wypłynąć na głębokie wody :)

Ponieważ jednak, zamiast na wodzie znalazłaś się w mieszkaniu podejrzewam, że kiedy uporasz się z obecnymi problemami, będziesz mogła rozpocząć głębszą pracę nad sobą - nad swoim wnętrzem.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj snilo mi sie,ze jestem na szczycie gory bardzo wysokiej i stromej z moimi znajomymi i ogladam przekiekne widoki morze ze statkami i przepiekna plaza popsotu cudo:))) co to ma oznaczac moja sytuacja jest taka,ze podjelam decyzje odejsc od nazyczonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalona22, ta góra może świadczyć, o tym, iż wydaje Ci się, że wreszcie ujrzałaś swojego partnera w prawdziwym świetle. Podjęłaś decyzję o rozstaniu i czujesz ulgę. Teraz roztaczają się przed Tobą nowe widoki na przyszłość.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed dzień pokłóciłam się z ukochanym - 21.10.08 wieczorem tego dnia.

W nocy miałam dziwny sen... Związany właściwie ze mną, koleżanką (Gośką) i Danielem (moim chłopakiem). Właściwie to dokładnie nie pamiętam tego koszmaru, ale zacznę od początku...

Ja i Gośka mieszkałyśmy w starym opuszczonym domu na polu, niedaleko tego domku była góra, duża i stroma góra na której grzbiecie była dróżka. By wejść tam trzeba było wchodzić małymi, stromymi schodkami. Mieszkałam tam ponieważ Daniel poszedł grzbietem tej góry i nie wracał. W śnie mijały dnie, a ja każdego dnia wychodziłam tam by patrzeć czy on nie wraca, płakałam, histeryzowałam, a Gośka pocieszała mnie. Pewnego dnia siedziałam na starym fotelu gdy Gośka krzyknęła: "Daniel idzie!". Wybiegłam od razu z domku, ale go tam nie było, zamiast tego po grzbiecie spacerowała stara kobieta z laską i psem na smyczy. Podeszłam do niej, a ona przez cały czas się do mnie uśmiechała. Ze łzami w oczach zapytałam jej: "Widziała pani Daniela!?". Kobieta powiedziała, że właśnie idzie i wskazała palcem. Ja pobiegłam do Daniela i rzuciłam się mu w ramiona, on też się do mnie cały czas uśmiechał, a ja płakałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzchosławo, dom we śnie często symbolizuje samego śniącego. Jego stan w Twoim śnie wskazuje na to, iż jesteś teraz wewnętrznie niestabilna. Góra, to Wasze problemy, powody kłótni, które jednak są jak najbardziej do pokonania, jeśli tylko Ty zobaczysz Daniela w rzeczywistym świetle. Możliwe, że teraz patrzysz na niego przez pryzmat jakichś wydarzeń, tego co się dzieje z Tobą. Jeżeli uda Ci się to zrobić, to przepełni Cię uczucie zadowolenia.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój sen:

stałam na rozstaju szlaków przed górą i musiałam wybrac którąś ze ścieżek, jeden szlak prowadzil na szczyt, pozostałe trzy w mniejszym lub wiekszym stopniu wiodły zboczami i omijały tę górę. Pomimo obaw czy sobie poradze wybrałam tę trudna scieżkę i okazało sie że idzie mi sie bardzo lekko i łatwo w ogole sie nie meczyłam, weszlam na szczyt i podziwiałam piekne rozległe widoki. Cały czas gdzies słyszałam jakies głosy ale nikogo nie spotkałam, byłam sama. Na szczycie jakies osoby siedziały i odpoczywały ale dokladnie ich nie widziałam.

W tym momenie obudziłam sie a gdy powtornie zasnełam znowu sniło mi sie, że szłam na szlaku pod górę i szlo mi sie lekko i łatwo.

Czy mój sen dotyczy pracy czy zycia osobistego?

Dodam, ze prywatnie chodze po górach ale przy podejsciach mecze sie i ciężko mi sie idzie i powoli. Dlatego dziwi mnie że w tym snie szło sie tak lekko i bez zmeczenia, czułam te lekkośc w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiagg, zdobycie szczytu góry oznacza sukces. Ten sen jest niemalże dosłowny, nie idąc na łatwiznę poradzisz sobie świetnie. Czy chodzi o życie osobiste, czy zawodowe, na to już sama musisz sobie odpowiedzieć, chodzi o ten aspekt Twojego życia, który aktualnie rozwidla się na kilka dróg.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio zdarzyło mi się, że śniła mi się dwukrotnie ta sama góra... Jestem ciekawa, czy coś ona oznacza, czy to po prostu zbieg okoliczności... Opisałam to w temacie Góra powtarzająca się w snach, ale niestety nikt nie zinterpretował tego snu... Czy mogę prosić o interpretację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śniło mi się, że płynęłam jakimś basenem sprawiało mi to trochę trudu, obok mnie równolegle płynął jakiś chłopak którego nie potrafię skojarzyć z którymś ze swoich znajomych. Potem byłam na jakiejś łące, widziałam polskie tatry i zamek który już znam z plakatu współlokatorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Śniło mi się, że płynęłam jakimś basenem sprawiało mi to trochę trudu, obok mnie równolegle płynął jakiś chłopak którego nie potrafię skojarzyć z którymś ze swoich znajomych. Potem byłam na jakiejś łące, widziałam polskie tatry i zamek który już znam z plakatu współlokatorki.

 

Wspólne pływanie to zapowiedź związku (prawdopodobnie to nowa znajomość), pomimo trudności uda sie stworzyć coś trwałego, nadzieja na wspólna przyszłość (łąka), wspólne plany i wzniesienie sie na wyżyny... widok gór to cel (szczyt) jaki jest do osiągnięcia.

A co do zamku - plany budowy domu (plakat)..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

śni mi się na szczycie góry siedząca na kamieniu osoba z którą toczę cichą wojnę, tzn jest to kobieta, złośliwa niesamowicie, w rzeczywistości jest z moim byłym kolegą, obojga strasznie nie lubię, już kiedyś śniła mi się góra, po ciężkiej wspinaczce doszedłem na szczyt z kolegą, na szczycie było coś w rodzaju drewnianej kaplicy, a po zdobyciu jej oboje skoczyliśmy do pięknego jeziora, problem w tym iż w locie mój kolega wydawał się usmarowany smołą, oprócz tego jest strasznym grubasem i chyba utonął... po mimo wszystko proszę o interpretację tego pierwszego, dziękuję :)

dodam iż chętnie bym się tą kobietą ze szczytu zajął...

Edytowane przez kosmomucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmomucha, moze w rzeczywistosci odczuwasz, ze ona w jakis sposób ma nad Toba przewage? Bycie na szczycie góry odzwierciedla nierzadko doslowne zdobycie jakichs szczytów, stanowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strasznie dziwny sen.... a mianowicie nagle znalazlam sie na bardzo wysokiej gorze, na jej szczycie byl WIELKI kamienny gargulec i ja wraz z kilkoma osobami bylam w jego paszczy. Oni wyszli a ja nie moglam, patrzylam w dol i widzialam skaly, ktore byly baaaaaaaaaardzo daleko, jakos w koncu udalo mi sie wyjsc na szczyt, ale przede mna zamiast chmur pojawilo sie jezioro i kazdy zaczal w nim plywac; parami, maz i zona chlopak i dziewczyna itp. Przez caly czas wydawalo mi sie, ze lece z tej gory, ale siedzialam w miejscu....

 

Widok z gory w dol byl bardzo wyrazny, same skały, zaznaczony kilkoma chmurami. Na wprost siebie nie patrzylam

 

 

Dodaje , ze mam lek wysokosci, a wszystko widzialam tak wyraznie, ze krecilo mi sie w glowie jak sie obudzilam....

Edytowane przez blaviken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Co to moze oznaczac? Stoje przed ogromna gora, wiem ze musze sie na nia wspiac zeby zobaczyc gdzie uciekla osoba ktora gonie. Duzo ludzie wspina sie na te gore ale wszyscy raz za razem spadaja. Ja tylko stoje i patrze na to. Bede wdzieczna jezeli maciei jakies pomysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamesh góra symbolizuje cele i dążenia szczególnie ważne dla Ciebie, jest ona związana z wysiłkiem który podejmujesz po to, by się doskonalić i rozwijać.

W tym śnie jest doskonale pokazane to, że mimo iż zdajesz sobie sprawę z tego, że innym się nie udało to Ty musisz znaleźć w sobie na tyle siły by pokonać przeciwności i przeszkody i zrealizować swoje zamierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...