Jump to content

szkoła, lakier do paznokci, studniówka ?!


ovcazemsty
 Share

Recommended Posts

Witam.

Proszę o pomoc w interpretacji snu.

 

Otóż, śniła mi się dziwna sytuacja. Umówiłam się z koleżanką na rynku miasta, że pójdziemy do kościoła. Nie umówiłyśmy się na konkretną godzinę, ale obie przyszłyśmy jednocześnie. Do kościoła nie doszłyśmy, tylko skierowałyśmy się w kierunku naszego liceum. W środku po schodach weszłam do pokoju mojego kuzyna i chciałam odkupić od niego podręczniki, a dodatkowo kupiłam, u niego, lakier do paznokci w kolorze błękitnym, który w buteleczce był w czarne żyłki. Wychodząc z jego pokoju, trafiłam na głowny korytarz szkoły, gdzie wisiało wielkie zdjęcie ze studniówki mojego byłego chłopaka. Pod zdjęciami maturzystów było zdjęcie mojej klasy z podstawówki. Zaraz potem wyszła wychowawczyni mojego byłego z kasetami ze studniówki. Zauważyła mnie i błękitny lakier, podeszła do mnie i powiedziała, że jemu na pewno się spodoba...

 

W tym momencie się obudziłam. Co może znaczyć ten sen? Wiem, jest strasznie chaotyczny, ale to jeden z ostatnich, które pamiętam, a tego typu sny nękają mnie od jakiegoś czasu... Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

ovcazemsty, a jakie uczucia zywisz do bylego chlopaka? Jakie sa miedzy Wami relacje?

Lakier do paznokci moze tutaj sugerowac, ze próbujesz cos przed nim ukryc, sztucznie upiekszyc zeczywistosc, moze jest tak, ze stwarzasz jakies pozory ze wzgledu na niego?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Cały czas coś do niego czuję, od dłuższego czasu. Relacje są raczej dobre. W dalszym ciągu jesteśmy znajomymi, utrzymujemy kontakt, ale to trochę za mało... Dla mnie za mało. Jedyne, co mogę ukryć, to moje uczucia do niego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...