Jump to content

Rainbooow
 Share

Recommended Posts

Cześć! Jestem tutaj nowa, więc za wszelkie moje błędy przepraszam xD

Chciałabym powiedzieć, że zawsze wierzyłam w to, że sny coś znaczą, jednak te internetowe senniki nie dają mi wystarczających odpowiedzi, no i znalazłam to forum ^^

 

A więc miałam taki sen, że chciałam złapać węża i on mnie ukąsił, raz w jedną rękę potem w drugą, ale że to było takie draśnięcie, że wiedziałam, że chociaż on jest jadowity to nic mi się nie stanie.

A potem miałam sen, że całowałam się z moim przyjacielem, a potem z drugim O.O i tak szczerze muszę przyznać, że normalnie raczej żadnego z nich bym nie pocałowała. A w tym śnie nie mogłam się nawet od nich oderwać.

Nie wiem czy to ma jakiś sens, ale może wy coś wiecie?

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc szczerze za bardzo nie znam się na interpretacjach snów, ale mogę Ci jedynie powiedzieć co może to znaczyć pod względem psychologicznym.. Moim zdaniem Twój pierwszy sen odnosi się bardzo do podłoża emocjonalnego i ukazuje Twoją wewnętrzną walkę z samą sobą.. Widocznie bardzo przejmujesz się tym co dookoła Ciebie się dzieje i nie możesz zrozumieć dlaczego niektórzy w stosunku do Ciebie się tak zachowują. Moim zdaniem węże to właśnie te osoby, a ukąszenia to słowa albo rzeczy które w stosunku do Ciebie robią. Ty nie chcesz tego dostrzec i dlatego nie czujesz tego jadu i wydaje Ci się, że nic Ci się nie stanie. A co do tego drugiego snu to jedynie mogę powiedzieć, że Twoja podświadomość podsuwa Ci nowe aspekty Twojego życia emocjonalnego nad którymi powinnaś się zastanowić.. Może któryś z Twych przyjaciół podkochuje się w Tobie, a ty nawet tego nie dostrzegłaś.. A może któryś z nich Ci się podoba, a ty nie potrafisz nawet o tym myśleć, bo uważasz, że to tylko Twoi przyjaciele.. Zastanów się nad tym i chodź raz zapytaj się swojego serca, a ono odpowie Ci na te pytanie..

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co do pierwszej części to muszę ci powiedzieć, że raczej masz rację, bo kilka dni temu zerwałam z chłopakiem, który strasznie się zminił i nie wiem dlaczego.

A co do moich przyjaciół, no nie wiem ;p

Dzięki ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...