Skocz do zawartości

szkola, placz, autobus, but


muddyangel92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Snilo mi sie ze bylam w szkole. Wychodzilam z sali od j. hiszpanskiego i skierowalam sie w kierunku schodow. Na schodach stala moja przyjaciolka Anka [ bardzo mi na niej zalezy ] i w momencie kiedy ja zobaczylam, zaczelam plakac. Rzucilam sie jej na szyje i zaczelam plakac w ramie, nie przejmujac sie tym ze patrzy na nas spora ilosc ludzi. Anka sie zapytala czemu placze, ja zobaczylam ze po schodach wchodza nasze dwie kolezanki i tu akcja snu sie przeniosla do autobusu.

Jechalam z moim ojcem do wujka. Bylam w swoich ulubionych adidasach. Jak wyszlismy z autobusu zauwazylam ze brakuje mi jednego buta i skarpetki na nodze ;d I tak chodzilam w jednym bucie. Skierowalam sie z ojcem w kierunku wind. Szybko wsiadlam do jednej nie ogladajac sie za tatem. Po chwili zauwazylam ze nie wsiadl do windy, a ja nie wiedzialam gdzie jestem. Nagle znalazlam sie kolo Biedronki i mojego ojca ktory chcial isc na zakupy. Popatrzylam na swoje nogi i pomyslalam ze glupio tak isc bez jednego buta wiec zalozylam jakiegos od innej pary. Weszlismy do tej Biedronki i sie nagle znalazlam w dziwnym pomieszczeniu. Tam jakas babka zaczela wskazywac palcem na dziecko w wozku. I tu sen sie urwal :D

 

Prosze o interpretacje i z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to babcie czy tam ogólnie starzy ludzie ostrzegają nas w śnie przed naszymi niedoskonałościami czy no po prostu ostrzegają w każdym bądź razie... założyłaś ulubione buty czyli bedziesz mieć powodzenie nie maiłaś jednego buta i śnił ci się ojciec może to oznacza ze połowa sukcesu to twój tata i chodzi o to zebyś go słuchała ci była odpowiedzialniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pol na pol. z jednej strony sie zapytala czemu znowu placze a z drugiej byla zmieszana tym ze przy wszystkich sie na nia rzucam ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeczac nie sprzeczam aczkolwiek nie palam do nich sympatia, jedna z nich jest moja byla przyjaciolka, mocno mnie kiedys zranila, ale co bylo minelo raczej na to nie patrze i nie chowam urazy. a z Anka rzeczywiscie sie niedlugo spotykam ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody:

widzieć: musisz bardziej uważać na swoją opinię, która jest w jakiś sposób narażona na szwank

schodzić w dół: będziesz mile widzianym gościem u kogoś, kto cię wkrótce zaprosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witajcie.

 

Interesuje Cię wątek z przyjaciólką ja zinterpretowała bym, to tak- szukasz oparcia i może niekoniecnzie chodzi o nią samą ale ogólnie a niekoniecznie jest tak, że te wsparcie otrzymujesz.

I jeśli chodzi o wymowę całego snu ja to widze trochę inaczej. Myślę bowiem że czeka cię trudny trochę okres, trudności,pokonasz je. Jednak mnie ciekawią te buty. A właściwie ich brak. Czy czasem nie bawiasz się, że coś pójdzie nie po twojej myśli i przeżywasz bardzo porażkę?

Edytowane przez Vanilia22
tak tak literówki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trudnego okresu, mam nadzieje ze sie nie sprawdzi.. jesli zas chodzi o porazke, o to ze cos pojdzie nie po mojej mysli to faktycznie boje sie i to bardzo. Dziekuje ;):*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...