Skocz do zawartości

Prosze o szybka interpretacje!!!


martuska411

Rekomendowane odpowiedzi

przez 2 noce sniła mi sie moja siostra. Pierwszej nocy snilo mi sie ze urodzila dziecko. Drugiej nocy,że jej maz przyjechał do mnie i pytał czy byla u mnie,na drugi dzien rano znalezlesmy ja w lesie (pamietam dobrze gdzie to bylo) , nic nie pamietala i mowila ze spala tam cala noc i ze mieli odwiezc ja do domu jej meza koledzy(tez pamietam ktorzy),ale nie pamietala co sie stalo pozniej. pamietam tez ze bylismy u jednego z nich i powiedzial ze sioste zawiozl ten drugi do domu a on o niczym nie wie. Co ten sen moze oznaczac? Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz nigdy nie mialam dwoch snow przez 2 noce o tej samej osobie, a akurat na tej interpretacji bardzo mi zalezy. :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelam w ciemno:

Tobie się wydaje, że mąż Twojej siostry jest bardzo od niej zależny i bardzo jest do niej przywiązany.

Tobie się wydaje, że Twoja siostra nie jest do niego przywiązana uczuciowo, że zaczyna nowy etap swojego życia i jest stęskniona za nowymi przygodami i flirtami z innymi chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martuska411, najczęściej w snach bywa tak, że siostra występuje jako symbol Ciebie samej. Odnośnie porodu można zinterpretować to tak, że zmienia się teraz Twoje nastawienie do życia.

Co do drugiego snu, to chyba pogubiłaś się w jakiejś sytuacji, nie potrafisz jej ogarnąć, i możliwe, że są w to zamieszani jacyś mężczyźni.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...