Jump to content

Mój koszmar ... prosze o pomoc

fashionlady
 Share

Recommended Posts

Zazwyczaj nie przejmuję się moimi snami, ale ten znacząco mnie przeraził, dlatego proszę o pomoc w jego interpretacji.

Otóż, budzę się w lesie - las to łyse drzewa, chude, bardzo wysokie, niezbyt blisko siebie, jest zima bo jest dość dużo śniegu, gdzieś tak trochę powyżej kostek. A więc przebudziłam się i leżę na ziemi. Nagle podchodzi do mnie mały wilk, jakby słodki szczeniak, ale zdaje się że miał wobec mnie złe zamiary. Jednak go udobruchałam i w końcu bawiłam się jak z małym pieskiem. Potem przyszedł kolejny wilk tym razem dorosły, najpierw się przelękłam jednak ten też pozwolił się oswoić. Wkrótce pojawiły się kolejne wilki, także dorosłe i zaczęły mnie gonić. Strasznie się bałam, więc zaczęłam uciekać. Gdy tak biegłam zapłakana w oddali zobaczyłam swoją młodszą siostrę która też przed czymś uciekała. Zastanawiałam się kto to może być, bo wilki goniły tylko mnie. Nagle wilki zniknęły tak po prostu i zauważyłam że siostra ucieka przed naszym ojcem. Gonił ją jak jakiś szaleniec, opętany. Słyszałam potem krzyk siostry i nagłą ciszę. Pobiegłam sprawdzić co się stało. Ojciec zadźgał moją siostrę nożem. Widziałam martwą siostrę i zakrwawiony nóż. Miałam już dośc ale to nie był koniec. Gdy ojciec mnie zauważył zaczął biec za mną. Okazało się że to on mnie tu wywiózł do tego lasu i on nasłał na mnie wilki. Zaczęłam uciekać, byłam zrospaczona, nie wiedziałam co robić, w końcu to mój tata. W pewnym momencie zatrzymałam się, dobiegała do nas matka, chyba chciała powstrzymać go przed zabójstwem kolejnego dziecka. Próbowałam z nim rozmawiać, pytałam czemu to robi, mówiłam że te wilki mogą jeszcze komuś zrobić krzywdę, żeby coś z tym zrobił, żeby się opanował. Niestety nie zdążyła ojciec rzucił się w swym szaleństwie na mnie i chyba umierałam. Widziałam jeszcze tylko jak matka wreszcie do niego dobiegła i gdy pokazała nóż w jego dłoni to jakby się ocknął opiero co ze swej psychozy. Wtedy się obudziłam.

Byłam przerażona, nie wiedziałam czy śmiać się z siebie czy płakać, dlatego proszę o pomoc.

*cała akcja działa się za dnia, jakby co.

Las jest złym znakiem...

Zwłaszcza jeśli nie możesz w nim znaleźć wyjścia...

Pamiętaj, że często co w snach się dzieje to w rzeczywstości jest na odwrót ; )))

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Hej. Miałam dziś niesamowity sen, proszę o pomoc w interpretacji!

Śniło mi się, że byłam w lesie, las był duży, nieco ponury, z szerokimi wydeptanymi drogami oraz ogromnymi drzewami, pokrzywionymi, powyginanymi, też jakimiś takimi nieco ponurymi, ale przede wszystkim były olbrzymie, silne, stare. Szłam lasem na imprezę, która miała się odbyć gdzieś w środku lasu, w pobliżu też szło parę osób, więc czułam się bezpiecznie, w sensie widziałam, że oni też się tam wybierają, nie byłam więc sama w gąszczu drzew itp, powoli się już ściemniało, choć ogólnie było dość szaro.

Zeszliśmy w głównej drogi i przedzierając się przez drzewa chcieliśmy iść w głąb lasu, ale nagle stało się coś dziwnego, nastąpił z głębi lasu wybuch! Sporą część drzew, ludzi, sprzętu wyrzuciło niedaleko nas, każdy zaczął uciekać ile sił w nogach, ratuj się kto może... Drzewa, które miały przecież tak grube trzony, tak mocne korzenie wyleciały z środka tego lasu jak za jakąś magiczną, niesłychaną siłą, zresztą na jednym wybuchu nie poprzestało, uciekając z lasu kolejne drzewa były jakby 'wyrzucane'. Biegłam sama, ale nie byłam przerażona, raczej opanowana, skoncentrowana by wybiec poza teren lasu.

W końcu wybiegłam, na skraju lasu była mała polana i zaraz wielki budynek starej, opuszczonej szkoły, to był już w sumie obskurny pustostan. Sporo osób postanowiło się tam ukryć, nikt nie wiedział co się właściwie stało, chcieliśmy choć chwilę odpocząć w budynku, mieliśmy nadzieję zostać tam na noc, byliśmy na skraju jakiegoś małego, dziwnego miasteczka, wszystko wyglądało jak w jakimś horrorze albo thrillerze...

Wydawałoby się, że sytuacja się uspokoiła, nad ranem część osób postanowiła wyjść się przejść w okolicy, a część spróbować wrócić do domów, gdy nagle kolejny wybuch! Tym razem las ogarnął wielki pożar, te wielkie drzewa znów wylatywały na ogromne odległości jak rzucone, uciekałam byle by nie zostać jednym z tych drzew zabita. Część osób trzeba było obudzić w budynku i kazać im uciekać, gdy byłam na pierwszym piętrze po innych w jakiś sposób pożar dostał się już do budynku, to była dosłownie kwestia minuty. Nie mieliśmy szans zejść schodami, ostrzegłam innych i sama wybiegłam przez wybite wielkie okno, nawet zbyt długo się nie zastanawiałam, czułam tylko ten skok adrenaliny. Na dole już każdy biegł w kierunku miasteczka, byle do ulicy i złapać jakąś pomoc. Okazało się, że w miasteczku trwała ewakuacja.

Ja razem z paroma innymi osobami, które uciekały w pobliżu złapaliśmy przy ulicy starszego faceta, który w ramach pomocy postanowił nas 'ewakuować' swoją dorożką z 2 pięknymi, silnymi, czarnymi końmi, poza tym na ulicy szalały w popłochu samochody, w oddali było widać wielki pożar, cały budynek starej szkoły był już w płomieniach, pomyślałam o osobach, których nie zdążyłam ostrzec, czy obudzić...
      Staliśmy przy dorożce, była ograniczona liczba miejsc... Teoretycznie jak policzyłam max mogłoby wejść 10-12 osób na ścisk, ale spojrzałam na tą dorożkę i na te biedne konie, pomyślałam, że to przecież będzie ogromny ciężar, że umęczymy te zwierzęta, a z takim obciążeniem też nie wiadomo na ile one dadzą radę w ogóle dowieźć nas do najbliższego miasta. Postanowiłam więc, że zabieramy tylko 8 osób, reszta się zgodziła, powiedzieli, że spróbują złapać jakieś auto na podwózkę, było nas po prostu za dużo, a liczył się czas. Odjechaliśmy i udało nam się dojechać do dużego miasta.

Sen bardzo mocny... Co oznacza?
    • Purple90
      By Purple90
      Dzień dobry

Proszę o interpretację poniższego snu.

Śniło mi się, że byłem gdzieś na wykładzie i wyszedłem z niego z piękną blond dziewczyną o fajnej pupie.
      Spodobaliśmy się sobie.

Nawet nie zauważyłem momentu, w którym znalazłem się gdzieś w jaskini z mężczyznami, którzy gdzieś byli w około i też szukali drogi wyjścia.

Jeden mężczyzna przerażał mnie na tyle, że postanowiłem go zabić i gdy trzymałem go od tyłu dusząć w świetle świec jego cień miał skrzydła - to były skrzydła smoka, jakby jego natura uwidoczniła się w cieniu.

Zabiłem go podcinając gardło.

Było blisko wyjście z jaskini zasłonięte zbitymi deskami.

Po odsłonięciu desek przed jaskinią był ogromny długi smok w kolorze siwo-seledynowym.

Smok nie atakował, ale strach było wyjść i zasłoniliśmy z powrotem wejście deskami.

Sen się kończy.

Dziękuję za pomoc w interpretacji.
    • ZawszeWinna
      By ZawszeWinna
      Śniło mi się coś dziwnego, obudziłam się bardzo niespokojna i nadal mnie to dręczy, chociaż minęło już tak wiele godzin. Byłam w swoim starym mieszkaniu, siedziałam przy stole z dawną sąsiadką (przyjaźniłyśmy się jako dzieci/nastolatki). W pewnym momencie ona wyciągnęła nóż i wbiła mi go dwa razy głęboko w plecy. Rany krwawiły, czułam się coraz słabsza. Próbowałam zadzwonić po pomoc, ale mój telefon odmawiał współpracy - czegokolwiek bym nie próbowała, zawsze przekształcał numer w dziwny sposób i nie byłam w stanie się połączyć. Ostatecznie zadzwoniłam z cudzego telefonu, lecz pomoc nie dotarła, chyba po prostu mnie olali. Wtedy nagle sceneria się zmieniła, znalazłyśmy się w kościele. To nie była msza, raczej jakieś bardzo dziwne religijne spotkanie, w którym brało udział całe miasto. W pewnym momencie sąsiadka złapała mnie za ręce i zaczęłyśmy tańczyć. I znów zmiana scenerii, był środek zimy, straszny mróz, a ja siedziałam z grupką ludzi w jakiejś grocie. Po chwili wybiegliśmy i wskoczyliśmy do morza, okazało się, że byliśmy czymś w rodzaju morsów. Woda była bardzo ciepła, ale nie mogłam długo pływać przez rany. Byłam już naprawdę słaba, krótko mówiąc umierałam. Sen skończył się tak, że wyszłam z wody, siedziałam znów w grocie z moim chłopakiem i rozmawialiśmy z naszym wykładowcą, który strasznie dużo palił.

Tak, wiem, rozpisałam się, ale chciałam oddać sen w miarę dokładnie. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za interpretację.
    • pudukhepa
      By pudukhepa
      Śnił mi się las, przez który przebiegała ruchliwa szosa. Będąc w tym lesie zobaczyłam na szosie dwa małe zwierzątka. Z daleka wyglądały jak szczeniaki, więc podbiegłam do nich i próbowałam je przenieść w głąb lasu, z dala od drogi, po której jeździło bardzo dużo samochodów. Ale mając je już na rękach zdałam sobie sprawę z tego, że to małe niedźwiadki. Okazało się, że towarzyszyła im matka i chociaż z początku zachowywała się spokojnie, to gdy już odłożyłam niedźwiadki na ziemię, niedźwiedzica zaczęła mnie atakować - a ja próbowałam przed nią uciec. Generalnie nie była bardzo duża, gdy poruszała się na czterech łapach to była wielkości psa, ale mimo wszystko bardzo się jej bałam. A potem, pod koniec snu w tym lesie pojawił się drugi niedźwiedź - tym razem o wiele większy, potężniejszy, bardziej agresywny i do tego polarny. Nie mam zielonego pojęcia co może oznaczać niedźwiedź we śnie, czy ktoś mógłby mi pomóc?
      Pozdrawiam
    • patrycja97
      By patrycja97
      Dla mojego chłopaka śniło sie, że byłam w ciąż6 i chyba gdzieś sobie poszłam, on i znajomi mnie szukali i znalezli w lesie, w którym sama urodziłam zdrowe dziecko. Co taki sen miałby oznaczać?
  • Create New...