Skocz do zawartości

dziwne sny; przeciwności, droga itp..prosze o odpowiedź.


kasia_pyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Całkiem niedawno miałam bardzo dziwny sen, który mnie zaniepokoił...śnił mi sie wypadek samochodowy. Był on tuz koło cmentarza, którego codziennie przechodzę. Wokól wypadku było duzo ludzi, tłok, zamieszanie, z tego rzucił mi się w oczy cmentarz. NAgrobki mimo iż były różne były bardzo czyste, ładne, zadbane. Po sprawdzeniu zanczenia "cmentarz" i "wypadek" wyszły mi dwie przeciwności...wiec jak to zrozumieć?

Z kolei następnej nocy miałam drugi sen...wyglądał on tak, ze wybierałam się gdzieś. Miałam wyjazd więc musiałam wszytskie walizki dokładnie spakować, pomagała mi moja mama, któa zawsze kiedyś najdokłądniej to robiła. Potem z tymi walizkami mielismi iśc długi kawałek drogi. Nie byłam sama, były ze mną znane mi osoby,ale nie mogę ich zidentyfikować. Kiedy mieliśmy ruszać pieszo w drogę razem z tymi walizkami, okazało się ze jedna zostala na dole i musiałam sie po nia wrócić, aby nie tracić czasu zeszłam po skałce,ale wchodząc po niej razem z walizką zaczęłam się zsuwać. Na dole była woda.BArdzo się bałam, czułam ze mogę wpaść w tą przepaść i umrzeć. Pomógł mi ktoś i wdrapałam się na górę. Walizka spadła, lecz moja siostra bardzo szybko sobie z tym poradziła i ją zabrała na górę. Byłma zdziwiona. Szliśmy z tymi walizkami krętą drogą na lotnisko. Nagle przypomniało mi sie miałam oddać jakąś rzecz sąsiadce i zjeżdzając na walizce po krętnej drodze na której nie było nikogo zjechałam na dół. Co chwilę rzuciły mi się w oczy jakieś zwierząta, ale nie było ich dużo. Kiedy tylko zjechałam na dół czułam wewnętrzny lęk. Jak sie okazało moja sąsiadka miała ośrodek agroturystyczny nad jeziorem. Tam, było cicho, żadnych ludzi..przerażało mnie to łono natury,a le mimo tego miała klientów bo ktoś szła tam niewielka kilkuosobowa rodzina. Mieli psa, który bardzo na mnie szczekał. Kiedy dotarałam na miejsce i oddałam jej tą rzecz chciała zebym jej pokazała "moją nową ozdobę" nie wiedziałam o czym mówi i o co chodzi, lecz gdy zaczęła dopytywac przypomniałam sobie że zrobiłam tatuaż(dodam ze bardzo mi sie podobają, ale sama nie mam). Na dworze było ciepło, a ja byłam w samym stroju kąpielowym. W całym śnie byłam jakaś pobudzona i niespokojna.

W ostatnim czasie mam trochę zmartwień, problemów z facetami i chcialabym wiedzieć czy te sny mają jakieś zanczenie?

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu,

 

Rzadko kiedy można zinterpretować znaczenie snu opierając się jedynie na znaczeniu dwóch z wielu symboli występujący we śnie.

Dlaczego ? Częściową odpowiedź umieściłam w tym temacie: http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-snie-i-snieniu/5616-codzienne-sny.html#post47729

 

Sen o wypadku i cmentarzu mógł zapowiadać stratę, rozstanie spowodowane Twoją lekkomyslnością, haosem i zamieszaniem, jakie panują w Twoim wnętrzu.

 

Drugi sen jest obrazem Twoich przygotowań do przeżycia jakiegoś nowego doświadczenia.

Zbierasz swoje siły i możliwości, planujesz.

Wiesz, że realizacja tego przedsięwzięcia nie będzie łatwa.

Starasz się nie korzystać z dodatkowej pomocy.

Coś Cię jednak krępuje, napotykasz na przeszkody.

Widzisz konieczność zmiany postępowania, która pozwoli uniknąć niepowodzenia.

Skorzystaj z alternatywnego rozwiązania, a wszystko się ułoży.

Rozwiązanie w końcu się pojawi, ale nastąpi ono powoli, stopniowo.

 

Hamują Cię jednak jakieś skrupuły, które ograniczają Twoją niezależność.

Poczucie zobowiązania, konieczności spłaty.

Uświadomienie sobie swoich lęków pozwoli Ci na osiągnięcie wewnętrznej równowagi i umożliwi dalszy rozwój.

Ta zmiana może wywołać u niektórych osób niezbyt przychylne zachowanie wobec Ciebie.

Ale ogólnie wpłynie na poprawę Twojej sytuacji.

Grunt to to, żebyś była sobą.

 

W ostatnim czasie mam trochę zmartwień, problemów z facetami i chcialabym wiedzieć czy te sny mają jakieś zanczenie?

 

Te sny są obrazem Twojej psychiki, związanym z Twoją obecną sytuacją.

Wyciągnij z nich właściwe wnioski, a rozwiążesz swoje problemy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...