Skocz do zawartości

Dredziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Miałem taki jakby sen w śnie, a więc śniło mi się że obiudziłem się we własnym pokoju na łóżku niczym ono nie różniło się od rzeczywistego stanu. i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem moją byłą dziewczynę, która naprawia mi rzekomo komputer, nie mam z nią kontaktu już od dłuższego czasu, nie chciałem się mieszać, wróciła do swojego narzeczonego, zwolniła się nawet z pracy, widziałem na ekranie że instaluje sterowniki od dźwięku, zapytałem dlaczego to robi to odpowiedziała że to jej praca i dostała zlecenie od kogoś, cały czas byłem niesamowicie zasapany ledwo z nią rozmawiałem, ale w momencie kiedy skończyła uruchomiła ponownie komputer, w momencie wstałem i zobaczyłem co takiego narobiła mi w kompie. Stwierdziłem że wszystko jest źle, i podsumowałem że tak jak miałem było wszystko dobrze. Wtedy powiedziała, ale jesteś, popłakała się i wyszła.

 

To chyba na tyle byłoby z tego snu.

Mam 21 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak mi się śniło,że mój przyjaciel majstrował przy kompie (nie wiem,co dokładniej robił) to po pewnym czasie traciłam z nim kontakt. Rozmawialiśmy,ale to nie było to samo i rozmawialiśmy bardzo rzadko. Taka gadka-szmatka.

Może u Ciebie to będzie oznaczać to samo? A może chcesz z nią utrzymywac dalszy kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sen jest obrazem wspomnień.

Twoich uczuć związanych z zakończeniem Waszego związku.

Widać w nim obłudę, fałsz i próby manipulacji.

Być może podświadomie tak odczuwasz echo Waszej znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z kolei śnił się już 3 razy mój były. Za pierwszym razem wyglądało to mniej więcej tak, że po zerwaniu wyjechał na trochę (tak było w rzeczywistości) i po powrocie znowu zaczął mnie "podrywać" że tak to ujmę. Ja głupia mu uległam, ale tego samego dnia mnie zostawił znowu, olał całkowicie. Drugiego snu nie pamiętam niestety, a dzisiaj znów mi się śnił..mówił, że strasznie żałuje że ze mna zerwał, i że ciągle mnie kocha i chce wrócić. Na początku byłam w szoku i nie wiedziałam co robić ale potem uciekłam nad jezioro i stwierdziłam że nie dam się w to wciągnąć znów.

Może te sny poprostu oznaczaja że ciągle o nim myśle...nie wiem, ale chciałabym przestać o nim śnić!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rikku,

 

Sny bardzo często dotyczą tego, co aktualnie przeżywamy.

Twoje również.

Uciekłaś od tego rozstania i schroniłaś się w cieple swojej rodziny.

 

Jeżeli chcesz przestać o nim myśleć powinnaś zastanowić się nad sensem i wartością Waszego związku.

Nad tym, czy miał on jakąś sensowną przyszłość skoro on po prostu Ciebie zostawił.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...