Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakis czas sni mi sie podobny sen ze jestem w samolocie mamy leciec ale samolot nigdy nie startuje, jezdzi po ulicach miasta i w snie ciagle mysle ze zaraz wystartujemy ale to nigdy nie nastepuje. W rzeczywistosci bardzo nie lubie i boje sie latac samolotem i w snie tez zawsze sie stresuje lotem. Co to moze oznaczac? Bardzo prosze o inetrpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safija, być może po prostu przez swój lęk sama siebie hamujesz w jakichś działaniach? Nie możesz wybić się w górę przez ciągłe myślenie "a co jeśli...". Przez to musisz się stresować i szukać bardziej przyziemnych i pogmatwanych rozwiązań.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

może ktoś powie mi co oznacza mój dzisiejszy sen, który nota bene strasznie mnie przeraził: śniło mi się że lecę samolotem, a właściwie spadam w dół. widzę jak samolot uderza w ziemię i zaczyna się palić a ogień idzie w moją stronę i wiem że umieram.wtedy się obudziłam. dawno nie miała tak realistycznego snu.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że Twoje plany prawdopodobnie mogą ulec zniszczeniu, możliwe ze jakieś cele nie zostaną zrealizowane a Twoja sytuacja moze ulec pogorszeniu (spadanie samolotu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jak Wold Trade Center

a prawie - jak wiadomo - robi różnicę...

Ale ja nie o tym.

Znów miałam sen, bardzo naturalistyczny - naprawdę nie wiem, skąd mi się to bierze.

Akcja nie przymierzając jak z dobrego filmu detektywistycznego. Jestem u siebie na tym moim 10tym piętrze, gdzie wynajmuję mieszkanie i widzę, jak zbliża się w stronę wieżowca samolot. Huk, drżenie... leci prosto w moje okno, w ostatniej chwili zmienia tor lotu i wzbija się odrobinę wyżej. Uderza w 12te piętro i zmiata je z powierzchni ziemi.

Ale to nie koniec "atrakcji". Pojawia się kolejny samolot - znów leci prosto w moje okno... zbliża się... i uderza w szybę, wlatuje do pomieszczenia - nie jest wielki (może rozmiarów średniej wielkości walizki). Wciąż leci w moim kierunki...

Później obraz mi się zamazuje i pamiętam końcówkę snu. Mianowicie to był pocisk samonaprowadzający, mający na celu unicestwienie mojej osoby. Nie udało się, jakaś siła czuwająca nade mną zdetonowała go. Pamiętam widok rozbebeszonego pocisku w kształcie samolotu.

I what's mean że niby?????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz maua, ten se bardzo przypomina w znaczeniu drugi, o fali uderzeniowej.

Coś się dzieje, odczuwasz niepokój, ponieważ pewne wydarzenia dają Ci ku temu przesłanki. To co się dzieje nie dotyczy na razie Twojej osoby, jednak "ataki" są wymierzone w Twoje bliskie otoczenie. Najpierw jesteś obserwatorem, to wzbudza Twój niepokój, narusza konstrukcję emocjonalną.

Dopiero po jakimś czasie następuje bezpośredni atak wymierzony w Twoją osobę, zostajesz w coś wmieszana wbrew swojej woli. Nie znasz też motywu.

Oba sny mają zakończenie dobre dla Ciebie, ponieważ atak nie odnosi zamierzonego skutku. Ten jednorazowy atak zostaje całkowicie powstrzymany. W drugim śnie zaś mimo wyjścia obronną ręką z całej sytuacji odczuwasz jej negatywne skutki.

Na podstawie tego drugiego snu o "fali uderzeniowej" jestem skłonna powiedzieć, iż motyw ataku poznasz dopiero po wszystkim, jednak wciąż będzie to dla Ciebie niezrozumiałe, irracjonalne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz maua, ten se bardzo przypomina w znaczeniu drugi, o fali uderzeniowej.

 

Właśnie również wydaje mi się, że są powiązane.

 

Coś się dzieje, odczuwasz niepokój, ponieważ pewne wydarzenia dają Ci ku temu przesłanki. To co się dzieje nie dotyczy na razie Twojej osoby, jednak "ataki" są wymierzone w Twoje bliskie otoczenie.

 

Taaaa...coś się dzieje, tylko faktycznie nie wiem, skąd spodziewać się ataku...

 

 

Oba sny mają zakończenie dobre dla Ciebie, ponieważ atak nie odnosi zamierzonego skutku. Ten jednorazowy atak zostaje całkowicie powstrzymany. W drugim śnie zaś mimo wyjścia obronną ręką z całej sytuacji odczuwasz jej negatywne skutki.

Na podstawie tego drugiego snu o "fali uderzeniowej" jestem skłonna powiedzieć, iż motyw ataku poznasz dopiero po wszystkim, jednak wciąż będzie to dla Ciebie niezrozumiałe, irracjonalne.

 

No i obawiam się, że mogę znów wplątać się w rozgrywki między różnymi ludźmi na różnych stanowiskach i wszystko to odbędzie się moim kosztem - już raz miałam tak zwichrowane Cv, bo nie rozpoznałam negatywnych zamierzeń, a widziałam szansę dla siebie.

Mam nadzieję, że to nie to.

 

A może moje "rozgrywki" z profesorem (a właściwie jego rozgrywki), który się na mnie uwziął? Może coś szykuje i dostanę rykoszetem?

 

A może ktoś z grona znajomych wymierza we mnie swoje negatywne energie i zaklęcia? Jest jedna osoba, której mocy lekko się obawiam, bo tytułuje się mianem czarownicy i kilka razy byłam wobec niej asertywna - czytaj, nie zrealizowałam jej zachcianek typu "zrób mi to", "napisz mi tamto"... Może się mścić.... nie wiem, a może to fałszywy ślad. Jessaa... co by to nie było, znowu się zaczyna, to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam !! czy moglabym prosic o interpretacje mojego snu:

lece samolotem ale zle zamknelam drzwi wejsciowe i wylatuje przez nie czlowiek bo ie co jakis czas otwieraja. gdy drzwi zostaja napraiwone przez zloge nagle samolot traci kontrole i ladujemy awarujnie. ja i moja siostra zdazylysmy wyjsc bez szwanku a samolot zaczyna sie zapalac a wtedy sie budze :-) prosze o odczyanie snu jesli ktos potrafi :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja miałem taki sen , że byłem na lotnisku i po prostu spóźnilaem sie na samolot bo nie moglem znalesc biletow kiedy juz je znalazlem samolot zaczal kolowac i nie wiemczy zdarzylem czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portek, samolot może świadczyć o tym, że masz wysokie ambicje. Problemy ze znalezieniem biletu zaś mogą przestrzegać Cię przed niepotrzebnym zniecierpliwieniem, kiedy Twoje oczekiwanie nie od razu się spełniają.

Takie chwilowe zgubienie biletu może również oznaczać chwilowy spadek energii i siły przebicia z jaką zwykłeś przezwyciężać trudności.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mysle, ze to odzwierciedlenie ostatnich wydarzen

jesli nie - spadajacy samolot to niestety nie spadajaca gwiazda... moze pojawia sie problemy w waszej relacji? duzo zalezy jeszcze od nastroju, jaki panowal we snie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolot byl napewno airbusem, nie wiem ale sadze ze moze miec na ten sen wply fakt ze bylem wczoraj ogladac starty i ladowania samolotów... co do atmosfery, to bylo bardzo przyjemnie, wogole cieplo i siedzielismy, albo stalismy nie pamietam dokladnie wsród jakis starych łódek i lodzi rybackich, ale zadnych wrazen wonnych nie pamietam. w zasadzie to nawet nie wiem dookladnie kim byla ta dziewczyna, nie pamietam twarzy, ale napewno byla blondynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mysle, ze ten sen obrazowal twoją mysl, uczucie - ze tam (gdzies daleko) czasem zle sie dzieje - np. rozmaite katastrofy, ale ze ciebie to na szczescie nie dotyczy i zycie plynie normalnie, spokojnie - takie ciche zadowolenie z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... i jeszzce mi sie przypomnialo, ze juz po tym jak on spadl to bieglismy tam, potem samolot jakos szybko znalazl sie przy brzegu i ludzie wszyscy wyszli i potem gadalem z pilotem glównym, który byl jakism starszym siwym gosciem i mowil ze to sie zdarza i nie ma sie czym martwic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

ta koncowka potwierdza - czujesz sie tu, gdzie jestes bezpiecznie (i nie bardzo przyjmujesz dowiadomosci, ze nieszczescia sie zdarzaja ->> pozytywne zakonczenie snu)

jest tu tez wiara, ze jakos to przeciez bedzie, ze z klopotow da sie wybrnac (to dobrze :icon_smile2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za interpretacje :) bardzo fajne to forum, jakby ktos mial inne zdanie na temat tego snu to z chcecia przeczytam, jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnilo mi sie że byłam na lotnisku i widziałam odlatujące samoloty, jeden z nich po starcie spadł, ale nie było ani pożaru, ani dymu praktycznie nic się wielkiego nie stało.. ja na tym lotnisku czekałam na mojego byłego chłopaka, a jego samolot nie wracał. Czułam niepokoj i zmartwienie czemu nie wraca.

 

A dodam że z moim facetem rozstałam się pare dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

sandram88

Fragment o odlatująch samolotach i wypadku jednego z nich mogłabym odcyczytać dwojako:

Może to oznaczać że ludziom z Twojego otoczenia jakoś się wiedzie, a ty masz poczucie że jesteś w tyle za nimi jeśli chodzi o sprawy zawodowo-finansowe....

...lub może to oznaczać rozstania z przyjaciólmi (ewent. z kolejnymi partnerami) -

- tymbardziej że jednemu z nich powinie się noga i może podjąć błędne decyzje.. i jak sama napisałaś - nic groźnego mu się nie stanie.

 

Natomiast Ty czekasz na samolot Twego byłego chopaka, który nie nadlatuje - wg mnie oznacza to że podświadomie chciałabyś aby on do Ciebie wrócił.. jednak z treści snu wynika że raczej do tego nie dojdzie... będzie Ci przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mój sen.... Wybieram się z rodziną na wycieczkę. Jesteśmy na lotnisku, mój mąż i dwóch synów idą już do samolotu, zabieram dokumenty i nagle widze jak biały samolot schodzi do lądowania, najpierw obniża się ogon, a później dziobem uderza w ziemię. Widze płomienie, ludzie uciekają i zjawia się mój mąż ale bez dzieci, okazuje się, że dwóch moich synów nie ma...budzę się wystraszona i z bolącym brzuchem.

Edytowane przez honay1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki że stoje na osiedlu z mamą i widze samolot spadający za którym ciągnie się biała smuga to raczej nie dym bardziej chmura oO.Wszyscy sie chowamy po domach i obserwujemy samolot on leci koło lasu nastepnie zawraca i wbija sie w jeden z domów ale samolot jest już wielkości zabawki . Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój sen był bardzo realny, śniło mi się że byłam w zupełnie innym mieście, była jakaś masowa manifestacja i pełno ludzi szło w tą sama stronę. Potem znikąd znalazłam się z grupką moich znajomych na polu i patrzyliśmy na wielki niebieski samolot pasażerski który leciał nad nami, leciał bardzo nisko i powoli i nagle zakręcił i szybko spadł na ziemię. Momentalnie się udaliśmy w stronę katastrofy i zobaczyliśmy jak niektórzy ludzie już wysiedli i byli cali a niektórych sami wyjmowaliśmy i wyciągaliśmy jak najdalej od samolotu bo czekaliśmy na wybuch. Jak już wszystkich wyprowadziliśmy to samolot wybuchł i płomienie szły po polanie w linii prostej, ja szybko wyskoczyłam na jakieś drabinki które były na końcu pola i zanim płomienie dotarły do ludzi sen się zatrzymał i usłyszałam taki głos:I tak wszyscy zginęli. Co to może oznaczać??Proszę o interpretacje snu, z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że miałam lecieć samolotem na jakąś wycieczkę i nawet siedziałam w nim czekając aż wystartuje..... i na tym skończył się sen! Co on może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

anna266

Najwidoczniej to chęć wzbicia się ponad przeciętność i urzeczywistnienia szczytnych celów... coś co da Ci nie małą satysfakcję (wycieczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten sen, bo od kilku tygodni śnią mi się wypadki.

jakiś tydzień temu śniło mi się, że szłam z wujkiem i kimś jeszcze przez jakaś miejscowość gdzie latały samoloty, w pewnym momencie jeden przeleciał nisko nad nami i rozbił się w... stawie? o.O podbiegliśmy żeby ratować pasażerów ale nikt nie przeżył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

maniekk

Tutaj widać że kierując się wysokimi aspiracjami - łatwo popełnić jakiś błąd, który może okazać się tragiczny w skutkach... inaczej mówiąc - coś się nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sniło mi się, że szłam z mamą (w rzeczywistości moja mama zyje) wzdłuż torów kolejowych (którymi codziennie dojeżdżam do pracy). Szłyśmy i rozmawiałyśmy a kątem oka widziałam na niebie samolot pasażerski, który wykonywał dziwne ewolucje - latanie do góry "brzuchem", pikowanie w dół itp. Nagle ten samolot spadł na tory obok nas. Nie było ognia, dymu, eksplozji, tylko dziób samolotu zniekształcił się tak, jakby ktoś wypomopował całe powietrze z jego wnętrza. Wyciągałam ludzi - pilotów i pasażerów, nie wiem czy żyli, nie widziałam krwi ani makabrycznych obrazów. Mąż do mnie zadzwonił chyba z zapytaniem gdzie jestem i kiedy wrócę do domu, a ja mu powiedziałam, że na razie nie mogę, bo była katastrofa lotnicza i wyciągam ludzi z samolotu.

 

Czy ktoś może zinterpretować ten sen? Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

kiche_wilczyca

Tory kolejowe mozna skojarzyć z obraniem kierunku w życiu.. możliwe że wielka ambicja (lot samolotem) skończy się bolesnym doświadczeniem (wypadek) - koniecznie trzeba będzie wyjść z tej sytuacji możliwie bez uszczerbku, ratować co się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przez kilka lat snią się spadające samoloty...

rózne samoloty, bardzo rożnie spadają

raz pionowo

raz bardziej poziomo

...

 

jeszcze przed world trade center - snilo mi sie ze samolot udezyl we wierzowiec mojej babci - a na jej osiedlu stoją 3 wierzowce obok siebie

i ja chodzilam po szczatkach tych wierzowcow po kawalach ludzki ciał i szukalam mojej babci...

 

 

nigdy nie balam sie latac samolotami, latalam chętnie !

a teraz... boje sie gdziekolwiek ruszyc samolotem... i samochodem tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winteer dziękuję

U mnie wszystko ok, bez zmian, za to okazało się, że wszystko runęło u mojej przyjaciółki. Chociaż we śnie jej nie widziałam, ani nie myślałam o niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śnił samolot nawet dwa jak jeden samolot ciągnoł drugi w powietrzu ten drugi samolot to był szybowiec i w pewnym momencie obydwa runeły na ziemię czy ten sen możę ktoś wytłumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dnia śni mi się samolot odrzutowy białego koloru na bezchmurnym niebie, poprostu sobie leci, wiem tyle że jest to jakiś polski odrzutowiec, nieistniejący w rzeczywistości, w sumie to mi się bardzo podoba, nie wygląda na nowy ale solidny

następnego dnia śni mi się że lece jako pasażer jakimś większym samolotem, niema żadnego wypadku ani nic złego się nie dzieje, oprócz tego śnią mi się zdjęcia z znajomych z przeszłości, po podpisywane, np jeden z zapamiętanych napisów mówi o tym iż osoba na zdjęciu szuka jakiejkolwiek pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pablo452

To przypomina sytuację w której swoje plany lub zamierzenia uzależniasz od kogoś innego, jakby ta osoba Cię ciągła za sobą, ponieważ szybowiec jast uzależniony od lotu samolotu.. i jesli zdaży sie katastrofa - to pociągnie również Ciebie..

.. lub inaczej - ktoś się opiera na Twoich działaniach i "ciągnie" się za Tobą... w kazdym razie chodzi o dwie osoby - zależną (szybowiec) i niezależną (samolot) w drodze do rozwoju ambitnych planów

 

 

 

kosmomucha

Odrzutowiec świadczy o szybkości z jaką są realizowane zamierzenia.

Z drugiego snu wynika że sytuacja zapewne dotyczy większej grupy (pasażerski) osób które może łączyć coś w przeszłości (fotografie) albo że szukasz jakiegoś zajęcia (szukanie pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mi to się samoloty śnią od dobrego pół roku, pisząc samoloty mam na myśli katastrofy z ich udziałem. Nie są to zwyczajne "przypadki", dwa razy samolot rozbił się o ziemię, trzy razy łamał się w powietrzu, a raz uderzył w budynek próbując startować - co jest o tyle dziwne, że startowaliśmy (ze mną w środku) na środku ulicy, obok było pełno budynków, ten sen był o tyle dziwny, bo przy startowaniu samolot pozostał w dwóch częściach co skutkowało tym, że pilot nie miał "z czego" wystartować bo tylna część samolotu została "zgubiona", wtedy też uderzyliśmy w budynek... To jeszcze nic, wczoraj miałem sen, w którym stałem na balkonie na 7 piętrze u mojej siostry, na dodatek w nocy i co widziałem ? rozwalające, a dokładniej łamiące się w powietrzu samoloty. Na prawdę nie mam pojęcia co te sny mogą oznaczać... Dodam, że nigdy nie miałem styczności z samolotami, nawet nigdy takowym nie miałem okazji lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

FORTIS

Widzisz, tu nawet nie chodzi o to czy kiedykolwiek nimi latałeś.. raczej o Twoje plany i ambicje chodzi, które mogą się okazać nie do zrealizowania lub nie dojdą do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że widziałam samolot lecący niedaleko mojego miejsca zamieszkania bardzo nisko, następnie spadł gdzieś w okolicach bloków...nie widziałam, żeby płonął ani dokładnie co się z nim stałam, ale wiedziałam, że stała się wielka tragedia...zadzwoniłam do mamy, jej tel był wyłączony...okazało się że była gdzieś w pobliżu katastrofy i jest ranna...czułam ogromny strach. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi sie snilo ze bylam z rodzicami na plazy na majorce:)i nagle zobaczylam jak leci samolot,lecial nagle dogorynogami i spadl,widzialam tylko dym i nad glowa przelecial mi kawalek,i krzyczalam do rodzicow ze samolot sie rozbil i ze my tez mamy dzisiaj wracac do domu i zesmy sie bali ze sie rowniez rozbijemy,co to moze oznaczac,bardzo sie boje,bo przeczytalam ze rozbijajacy samolot to nieszczescie:((

dziekuje z gory za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko jeszccze ze ostatnio duzo rozmyslam,jestem mezatka ale poznalam niedawno kogos milego i dobrze sie z nim rozumiem,nie wiem co mam robic,nie chce nikogo krzywdzic:(nie wiem czy to morze miec cos wspolnego z ta sytuacja.)

ach i widzialam morze,wode ale czysta:)

nie wiem co mam o tym myslec????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mely, ja widze to tak, ze widzac czyjes porazki sama obawiasz sie o powodzenie wlasnych planów, co zniecheca Cie do dzialania i budzi pewne obawy, ze i w Twoim przypadku sytuacja moze sie powtórzyc - ze mozesz poniesc porazke i wiele stracic.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzisiaj w nocy śniło mi się,że ide ulicą i nagle nie wiadomo skąd na niebie pojawia się samolot, który leci bardzo szybko i coraz nizej. Zahacza o dach jednego z blokow, w drugi uderza. Nie widac ognia, tylko dym i kawalki rozpadajacej sie maszyny. Ja to widze tak jakby z boku i w ogole sie nie boje. jeden odlamek trafia mnie w reke wiec go sobie wyciagam, wzruszam ramionami i ide dalej... I to koniec, bo potem snilo mi sie juz zupelnie cos innego... Taki jakiś dziwny ten sen... Moze oznaczac cos szczegolnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Fiolkowa

To może oznaczać tyle że jakieś plany się mogą nie udać, coś się zawali lub nie zrealizuje z godnie z Twoim zamierzeniem i nawet jeśli poniesiesz jakąs nie wielka stratę (skaleczenie) to i tak nie zrobi to na Tobie wiekszego wrażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję winteer :)

Z całego tego snu pamiętam najbardziej tylko ten odłamek: czarny i w kształcie trójkąta. Niby mnie zranił ale śladu po nim nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej śniło mi się, że siedziałam z siostrą na trawniku, nagle uważyłyśmy boeniga któy zaczął obniżać lot, następne zrobił tzw. beczkę, i spadł na ziemię. NIe widziałam żadnych płomieni, tylko mnóstwo dymu. Przeczytałam pozostałę posty, czy to może mieć związek z ciekawą propozycją pracy w ważnej instytucji? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja dziś miałam dziwny sen - nie widziałam samolotów ale je słyszałam i wiedziałam że lecą, że się zbliżają a ja musze uciekać - cały sen był strasznie nerwowy, haotyczny i ten dźwięk.... a ja zapamiętałam to uczucie lęku tak prawdziwie że jeszcze chwile po przebudzeniu miałam jakiś niewytłumaczalny lęk w sobie.

Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamakusa, Flexy

Jeśli chodzi o katastrofę lotniczą - możliwe że w realu jakieś Twoje plany lub ambicje mogą zderzyć się w twardą rzeczywistością.

 

yamakusa, dodatkowo u Ciebie - może się tyczyć tego że zbyt wysoko mierzysz i z tej oferty moze nic nie wyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie , mialam dziwny sen (fakt nie pamietam wszystkiego po kolei bedzie troche chotycznie,) snilo mi sie ze jestem w moiej rodzinnej miejscowosci , w pewnym momecie dzwoni do mnie mama , (nie zyje od 2 lat ), i mowi ze mam isc do sasiadki po cos, ide do nich a ta pokazuje mi ze mam zabrac mieso wedzone , bylo ladne pachnace ,swieze pieknie przywedzone , 1 kawalek ktory byl jej byl jakby starszy i ona zaczela go kroic i mowi ze to jest do wyzucenia , w pewnym momecie przychodzi jej synowa patrze a ta jet w bardzo zawansowanej ciazy , i ogladalysmy z nia lazienke pokazywala mi cos ze zrobili nowego , wyszlam od nich bo uslyszalam jakis odglos patrze w niebo ktore bylo piekne sloneczne i niebiesciutke bez chmur, a tam cay rzad samolotow , i 1 bardzo duzy niespotykanie duzy wygladajacy jak z klockow lego (jak pojazd kosmiczny ) te samoloty byly bilale , zaczely jakby tanczyc na niebie , ustawily sie w rozne szeregi jak na pokazie lotniczym , bardzo prosze powiedzcie co to moze oznaczac , aha tego miesa nie dotykalam , i nie zabralam od nich poprostu je widzialam nie bylo krwi nic z tych rzeczy tylko pieknie uwedzone .dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo czesto snia sie samoloty. Albo nimi lece i jest albo awaryjne ladowanie, albo katastrofa, a mi nigdy nic sie nie dzieje, albo widze katastrofe samolotowa.

Rownie czesto snia mi sie pociagi. Przedwczoraj byl samolot, wczoraj pociag, szczegolow nie pamietam niestety

Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ostatnio często śnią mi się takie samoloty- helikoptery..

dzisiaj śniło mi się że byłam na łące w sloneczny letni dzień i pierw spadlo z nieba skrzydło samolotu. Moi dziadkowie sie tam zlecieli a ja poszłam odnieść koty do domu. W domu siedziała jakas baba i gadała z kimś z rodziny. gdy wróciłam na łąke zaczął lecieć taki samolot i nagle spadł na łąkę zaczął płonąć, zrobiła się szybko ciemno - granatowa noc w blasku płomieni a jak by z tego płonącego samolotu anioł wyleciał i wzbil się w góre i na niebie ukazały sie liczby 32:23 cos takiego choć nie dokładnie pamietam.

Czy wiecie może co oznacza ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mi rowniez ostatnio snia sie samoloty.

1 sen :lece samolotem i nagle od kabiny pilota przez srodkowy rzad idzie czerwona smuga ognia, zaczynam uciekac na koniec samolotu i nagle zasuwaja sie takie szklane drzi. Stoje i patrze sie przez nie jak ogien rozprzestrzenia sie na saly samolot. Czuje ulge, ze zyje

 

2 sen:lece samolotem i nagle wszyscy pasazerowie klada sie na ziemie, ja rowniez. Pozniej nie moge zapiac pasow :( . Na szczescie samolot laduje bezpiecznie i na lotnisku nie moge znalezc paszportu :(. Krzycze na caly glos "ludzie nie mam paszpotru !!!"

 

3 sen: Jade z mama taxi do jakiegos miasteczka. Jedziemy pod gore. Po wyjsciu z samochodu nie wiemy gdzie mamy isc. Nagle widze bardzo dokladnie samolot "lotu", ktory wzbija sie w niebo. Samolot leci bardzo nisko i po chwili zaczyna sie obnizac, krecic w kolko i w pozycji pionowej spada na ziemie. Widze tylko b.duzo dymu :(. Zaczynam strasznie plakac, widze swoje lzy ktore sa wielkie :(

 

Te sny nie daja mi spokoju. Moge tylko dodac, ze od 6 miesiecy nie moge sie zdecydowac na lot do Kanady. Caly czas staram sie opoznic bukowanie biletu. Nie wiem co sie ze mna dzieje bo juz prawie koniec roku a ja nie wiem czy leciec czy nie.

Czy moje sny maja cos wspolnego z tym moim wyjazdem?

Bardzo, bardzo prosze o interpretacje.

 

p.s to nie jest moj pierwszy lot samolotem, wiec tym bardziej nie wiem o co chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leeena, zauważyłam, że Ty zawsze w tych snach wychodzisz cało, więc nie ma co się martwić. Myślę, że sny są dokładnym odzwierciedleniem Twoich realnych wahań co do wyjazdu. Kraksy, w których uczestniczysz bądź których jesteś świadkiem mogą odzwierciedlać Twoje niepokoje odnośnie tego, że coś z tym wyjazdem może pójść nie tak, że może on nie być dobrą zmianą dla Ciebie.

Zgubienie paszportu... może obawiasz swojego rodzaju utraty tożsamości, boisz się, że sama będziesz musiała się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniła mi się podróż samolotem trwająca 16godz. doleciałam do Argentyny!!ale jak się już tam znalazłam -byłam w jakiejś egzotycznej kawiarni-saloniku itp to zauważyłam że pełno tam arabów czy hindusów i zaczęłam rozmawiać z kobietą która (niby moja znajoma ale nie znam jej)mówiła mi że długo się wahała zeby tu przyjechać do pracy bo to tak daleko i obca kultura ten kraj ale nie mieli z mężem pieniędzy to ona zdecydowała się tam pracować i namawiała mnie żebym też się zdecydowała ale ja trochę się bałam nie tego kraju tylko tej długiej podróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia43

Myslę że tutaj może chodzić o osiągniecie celu, nie tyle tytuacja dla Ciebie nowa (inny kraj, obca kultura, etc.. do których nalezałoby się przystosować) czy też nowe okoliczności lub wyzwania, ale problemem może się okazać duża ilość czasu jaką będziesz musiała poświęcić na jego osiągnięcie.

 

Czy przypadkiem nie szukasz obecnie jakiejś pracy albo coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a mi śniło się, że latam wojskowym samolotem. na początku latałem nad jakimś morzem, a później u mnie w kuchni i chciałem wylądować na jakiejś deseczce na środku garnka z wodą ;) tzn chodziło o manewry lądowania na lotniskowcu. ale później okazało się, że to garnek u mnie w kuchni.

ze mną latali jeszcze jacyś ludzie, ale ich nie znałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi dziś natomiast śniło się, że miałam lecieć gdzieś samolotem. Nie wiem gdzie, nie wiem z jakiej okazji, lecz było tam kilku znajomych. Siedziałam z koleżanką, byłam podekscytowana, że w końcu pierwszy raz polecę samolotem. Jednak samego faktu latania nie doczekałam się. Usiedliśmy. Samolot nawet ruszył, żeby się "rozruszać" i jeździł po pasach startowych. Potem okazało się, że do odlotu mamy jeszcze godzine i poszliśmy na miasto kupić coś na podróż(wiem, że na pewno kupiłam gazetę) i.. niestety obudziłam się ( nie zdążyłam "odlecieć" ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Juz drugi raz snilo mi sie jak na moich oczach spada samolot i rozbija sie na blokach. Dzieje sie to na osiedlu gdzie mieszkam.

Mam kłopoty finansowe - czy to ma jakis związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia1970, może to mieć związek bo tego typu sny są ogólnie wyrazem wewnętrznego niepokoju (może mieć różne podłoże, źródło). Po prostu coś na Twoich oczach popada w niwecz a Ty czujesz się bezsilna w stosunku do skali problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam.akurat ogladalem wiadomosci i przypomnialo mi sie ze snil mi sie nasz samolot dokladnie taki ktorym ratownicy lecieli na Haiti.samolot po prostu lecial ale widzialem go bardzo wyraznie.prosze o interpretacje i pozdrawiam wszystkich;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam.to moj pierwszy post.snilo mi sie jak na moich oczach spada samolot i rozbija sie o blok, ktory stoi obok mojego bloku. Dzieje sie to na osiedlu gdzie mieszkam.dodam ze samolot lecial bez jednego skrzydla.ja stalem przed blokiem w ktory uderzyl samolot.po uderzeniu wybuchl pozar ktory przeniosl sie do mojego mieszkania(zapalila sie trawa kolo bloku)a z mojego mieszkania (4 pietro w bloku)zwisalo przescieradlo (jak przy ucieczkach z wiezienia po przescieradle :) to przescieradlo sie zapalilo i wybuchl pozar u mnie w mieszkaniu.ja pobieglem na 4 pietro i zgasilem tez pozar mala gasnica proszkowa :)

 

troche zakrecony sen,ale moze ktos cos z niego wyczyta.mnie ciekawi ten sen poniewaz rzadko pamietam sny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

możliwe że wydarzy się jakaś sytuacja przez którą na jakiś czas stracisz poczucie bezpieczeństwa,

sprawa będzie dotyczyć ludzi z zewnątrz ale też zostaniesz w to też wciągnięty,

ale ugasiłeś ten pożar to wyjdziesz z tego ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, miałem taki sen: stałem na terenie mojej dawnej szkoły z kolegami i o czymś rozmawialiśmy. Nagle od strony wschodniej nadleciały trzy fale myśliwców jedna po drugiej i zaczęły bombardować okolicę. Schroniliśmy się w budynku szkoły. Gdy było po wszystkim z tej samej strony nadleciał samolot pasażerski. Leciał nisko, podchodził do lądowania. Przypadkowo zahaczył kołem o wieżowiec i zaczął spadać obracając się wokół własnej osi latając wokół mnie i moich towarzyszy. W końcu uderzył w budynek szkoły. Gdy poszedłem zobaczyć zniszczenia, okazało się, że zniszczeniu uległ tylko jakiś samochód (brak szczątków samolotu o.0). Gdy zdziwienie mi przeszło na boisku wylądował inny myśliwiec z którego wyskoczył jakiś Słowianin (mówił trochę po polsku i trochę po rosyjsku) wiozący wódkę. Powiedział że po drodze zgubił jedną ale jakąś najgorszą. Gdy skończył mówić o tym obudziłem się.

 

Co to może znaczyć? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od paru dni mam sny o samolocie, w zasadzie malo pamietam z tych snów ale napewno jets to ze samolot sie rozbija aczkolwiek ja nie widze tego momentu, widze tylko wielki dym,ogromy, pozar i patrze na to czuja okropny niepokoj, strach i tak jakby tesknote :| nie rozumiem tego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szylkretka może ten sen jest związany z Twoimi przeżyciami tragedii która nie tak dawno miała miejsce, tym bardziej, że wciąż jest o niej głośno i nadal większość ludzi jeszcze nie otrząsnęła się po tej katastrofie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj dziwny sen, może ktoś pomoże go zinterpretować??

 

MAZ do mnie podszedł i mówił, że rozbił się samolotem (takim małym,czarterowym). Nic mu się nie stało. Chciał mnie zaprowadzić w to miejsce i doszliśmy do kościoła , a tam przed ołtarzem leżał czerwony czarter, nie widziałam aby był uszkodzony. Ludzi było sporo i robili zdjęcia....

I tyle mniej więcej zapamietałam z mojego snu :) Taki dziwny trochę, a ostatnio nie czytałam o katastrofach .

 

Pozdrawiam

Magnolia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Śniło mi się dzisiaj, że samolot ( taki nie za duży ) próbował lądować dość gwałtownie i mocno ale nie udało mu się. Odbił się tylko o podłoże,odwracając się do góry nogami i przelatując nad ludźmi ( w tym również mną ) wbił się przodem w wodę. Wiem, że ten samolot wybuchł ale ja już tego nie widziałam. W samolocie była koleżanka ze szkolnych lat, która poleciała zamiast mnie ( z którą się raczej nie kolegowałam ). Wszyscy, którzy widzieli zdarzenie zaczęli uciekać od wody jakby coś im jeszcze zagrażało. Ja byłam najdalej od tej wody ale też bojąc się jeszcze konsekwencji tego wypadku uciekałam.

Co może oznaczać taki sen? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, od jakiegoś czasu prześladują mnie sny z samolotami. Podczas zeszłotygodniowego lecąc nim zahaczyłem o latarnię i zacząłem spadać(nagła pobudka). W weekend śniło mi się, że byłem świadkiem jak samolot wpadł do wody, gdzie jak się później okazało w środku byli moi dziadkowie. Dzisiaj zaś śniło mi się, że jechałem samolotem pomiędzy drzewam(na Dolnym Śląsku)i i nie udało się wystartować.

Chyba już człowiek jest za bardzo przewrażliwiony przez Smoleńsk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy samolot zaczął spadać oznacza że twoje ambicje stają w sprzeczności z możliwościami zawodowymi czy miłosnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomóżcie mi zrozumieć mój sen...

Samolot ruszył w dziwny sposób zamiast przejechac pewna czesc startowa przed siebie wzbił sie od razu w góre i leciał pionowo i w pewnym momencie zaczał sie obkręcać wokół siebie ******ac,jesli dopierow spadł rozbił sie na kawałki i pojawił sie dopiero ogien i chmura dymu, to wszystko,widzilam nie z lotniska tylko z jakiejs tam czesci miasta stojąc i rozmawiajac z druga osoba, nie pamietam juz z kim,

Czy to moze bys zwiazane z moim drugim lotem ktory odbedzie sie za miesiac ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie się śniło, że leciałam samolotem z Poznania do Gdańska. Byłam podekscytowana i szczęśliwa, bo pierwszy raz leciałam samolotem. Siedziałam w wygodnym fotelu, zapięłam pasy. Nie wiem co robiłam w Gdańsku, bo sen przeniósł się nagle do mojego domu, gdzie brat na obiad serwował błękitną surówkę z marchewki (uwielbiam marchewkę).

Potem znów leciałam samolotem, z Gdańska do Poznania. Miejsca po prawej stronie były zajęte, stałam, trzymając się barierki. Zauważyłam na wprost jest rząd pustych plastikowych krzeseł, usiadłam tam, bo byłam zmęczona, szukałam pasa, aby go zapiąć, w końcu się udało. O co może chodzić w tym śnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ze 3 dni temu śniło mi się, że prowadzę samolot, co najśmieszniejsze był to samolot Lot-u, taki największy co lata do Stanów:D No i siedze za tymi sterami i mamy lądować, trzymam te stery i krzyczę że nie wyląduje że nie potrafię i odzywa się do mnie z boku męski głos i mówi kto jak to ale Ty sobie poradzisz i faktycznie wylądowałam....no i obudziłam się i sama śmiałam się do siebie:) Jak myślicie co ten sen znaczy, jakiś czas temu też mi się śnił samolot, ale patrzyłam jak leci nad blokami i tak się kołysał jakby coś było z nim nie tak, ale potem wyrównał lot i zniknął mi z pola widzenia.

Bardzo będę wdzięczna za interpretacje tego snu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu snia mi sie samoloty, niestety wszystkie sie rozbijaja... zazwyczaj w tych snach jestem z rodzina czasami blizsza czasami dalsza na ziemi w bezpiecznym miejscu, nagle spostrzegam samolot i odrazu mysle, ze cos jest nie tak, po chwili kazdy ze sniacych sie samolotow spada na ziemie... zaden z nich sie nie rozpada, wszytskie poprostu laduja na polach rzekach i innych miejscach gdzie samoloty nie laduja. W ostatnim snie, poszedlem dwoma kuzynami na miejsce takiej katastrofy i samolot ktory wczesniej wyladowal bezpiecznie okazal sie byc calkowicie zniszczony, co mnei zdziwilo to to, ze mozna bylo wchodzic do kawalkow kokpitu i nie bylo zadnych ofiar... tak jakby samolot byl pusty, pamietam jeszcze, ze bedac na miejscu zle sie czulem dlaszej czesci snu (jesli byla) nie pamietam...

 

Co to moze oznaczac, bo te samoloty snia mi sie najczesciej przed lotem nimi i poznije jestem przewrazliwiony, ze cos sie stanie z moim samolotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Snilo mi sie ,ze lece samolotem z moim rodzenstwem,nagle zauwazylysmy wydobywajacy sie z pod siedzen przed nami dym..spojrzalysmy przez przednie okna samolotu i zobaczylysmy ,ze lecimy bardzo nisko scinajac drzewa.Zdalysmy sobie sprawe,ze zaraz spadniemy,krzyczalysmy,ze jest pozar i zaczelam sie glosno modlic.Dziekowalam bogu,ze lece bez swoich dzieci i ze widocznie tak musialo byc.Nagle z za drzew wylonil sie pas startowy na ktorym chyba wyladowalismy ,bo wiem,ze uderzylismy o niego kolami i san sie skonczyl.Prosze o interpretacje.Dziekuje..dodam tylko,ze wracalysmy z wakacji i ze ledwo zdarzylysmy na ten samolot.:)

Edytowane przez missy7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i proszę o pomoc w zinterpretowaniu snu:

Lecę samolotem pasażerskim. Siedzę w dziwny sposób, tyłem do kierunku lotu z nogą wystawioną na zewnątrz przez dziurę w boku samolotu. Lecimy nisko, mijamy drzewa, wieże, słupy, a ja się boję, że zahaczę swoją nogą o nie. W nogę jest mi zimno – temperatura za oknem jest bardzo niska. Boję się, że jak wciągnę nogę do wnętrza samolotu on się rozhermetyzuje i to będzie niebezpieczne. W końcu jakoś wracam w całości do środka i nic się nie dzieje. Chwilę potem jestem w kabinie pilotów, siedzę za sterami. W dalszym ciągu lecimy nisko, ale cały czas się wznosimy. Tu z koli zaczynają się problemy z szybą w kabinie - zaczyna się obluzowywać i uchylać. Znów boję się, że zmieni się ciśnienie w samolocie, waham się, co do dalszej drogi – czy wznosić się i lecieć dalej, czy wracać. W końcu okno, z pomocą innych pilotów i stewardes, domyka się i uszczelnia. Budzę się.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :) Po raz kolejny miałam sen o katastrofie samolotu tylko tym razem był on bardzo wyraźny.

Stoje sobie w moim pokoju, z czarwonym kubkiem w reku i patrze przez okno. W pewnym momencie widze duży, samolot pasazerski typu Boeing.Leci bardzo nisko i blisko mojego okna. Widze go bardzo wyraźnie. Samolot minął mój blok, wzbił sie do góry i za moment zaczal leciec pionowo w dol. Czuje dziwny niepokoj, strach, jestem zdenerwowana tym co widze. Samolot spadł za budynki mojego bloku. Widzę najpierw ogień a później smuge jasnego dymu. Chcę szybko wyjśc z domu i zobczyć, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Staje jednak przed telewizorem, włączam go i widze wiadomosci w ktorych spikerka mowi, ze " samolot amerykańskich linii lotniczych rozbił się (i tu pada nazwa mojego miasta). Jestem wstrząśnięta, że widziałam tą katastrofe, płacze.

Bardzo proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moglibyście mi pomóc w interpretacji mojego snu? Chociaż raczej powinnam napisać snów, ponieważ już nie raz mi się to śniło. Otóż zawsze stoję przed swoim domem i widzę jak leci samolot, bardzo nisko leci. Widać z niego kłęby dymu i ten samolot się rozbija niedaleko mojego domu. Są wielkie płomienie. I wtedy się budzę. Co to może oznaczać? Proszę o pomoc, bo te sny często mi się powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam. Moglibyście mi pomóc w interpretacji mojego snu? Chociaż raczej powinnam napisać snów, ponieważ już nie raz mi się to śniło. Otóż zawsze stoję przed swoim domem i widzę jak leci samolot, bardzo nisko leci. Widać z niego kłęby dymu i ten samolot się rozbija niedaleko mojego domu. Są wielkie płomienie. I wtedy się budzę. Co to może oznaczać? Proszę o pomoc, bo te sny często mi się powtarzają.

 

Mam bardzo podobne sny...idę i nagle słyszę jak leci samolot, patrzę w górę, on leci dalej i za chwilę się rozbija...taki sen mnóstwo razy powtarzał mi się w zeszłym roku, praktycznie dzień w dzień sen z samolotem i zawsze tragedia :(

Doszło do tego, że we śnie, gdy widziałam samolot, czułam swoją obawę i myśli w głowie "zaraz się rozbije" i rzeczywiście się rozbijał :( też zaraz po tym się budzę. W zeszłym roku jakoś powiązałam to z okresem bardziej nerwowym, obawami, strachem, bo różne opisy czytałam. No ale nie wiem...w tym roku też już raz taki sen miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mialem dzisiaj sen, snily mi sie 2 samoloty dryfujace nad ziemia, czekajace prawdopodobnie na pozwolenie na ladowanie, widac bylo jak oszczedzaly paliwo zmieniajac prace z jednego silnika na drugi ( tak to odebralem) nagle jeden z nich bedacy blizej mnie odwraca sie tylem w dół i spada na ziemie ale tak daleko ze nic nie widac, ani wybuchu ani plomieni, po jakis 2,3 sekundach to samo dzieje sie z drugim, dalej polozonym samolotem, ale ten spada blizej i widac uderzenie i wybuch. klade sie na ziemie i widze tylko poswiate od wybuchu i i podmuch. apotem slychac ju tylko straze ... co to moze oznaczac? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

miałem dziwny sen stałem na moście woda miała normalny kolor ludzie pływali kajakami nagle zobaczyłem odbicie samolotu w tafli wody robiło się coraz większe spojrzałem w górę i on po prostu spadał nie było żadnych wybuchów żadnych płomieni po prostu jakby wyłączyły się silniki i uderzył w wodę pomiędzy tymi ludźmi którzy pływali na kajakach nic im się nie stało no i po tym zaczęły spadać kolejne było ich dość sporo i w końcu zdecydowałem ze zejdę z tego mostu bo jeden spadał na most zdarzyłem uciec i most się zawalił niestety nie pamiętam co było dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, ubiegłej nocy śniło mi się,że lecę wraz z moim narzeczonym samolotem,byliśmy sami-nie widziałam żadnych pasażerów ani nawet siedzeń-staliśmy sobie!:usmiech:W owym samolocie wszystkie wyjścia awaryjne były szeroko otwarte ale o dziwo lot przebiegał pomyślnie.Niestety tylko do czasu kiedy samolot lecący obok zaczął wirować i spadać.Uderzył przy tym w nasz samolot,który zaczął spadać z ogromną prędkością-skaleczyłam się wówczas w dłoń i spojrzałam na pojawiającą się krew.Samolot wciąż spadał w dół z prędkością światła (odczuwałam to bardzo realnie) ale o dziwo zatrzymał się w pewnym momencie i stanął w miejscu - zdążyliśmy jedynie spojrzeć na siebie i wówczas się obudziłam ;/ Czy ktoś mógł by mi pomóc w interpretacji tego snu???Będę bardzo wdzięczna..zwłaszcza,że za 11 miesięcy czeka Nas ślub a wszystkie senniki interpretują ******ący samolot jako nieszczęście i niepowiedzenie się planów :boje_sie:!Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam pojęcia co oznacza mój sen.

Moja mama leciała gdzieś samolotem, ja wróciłam do domu weszłam sobie na komputer i patrząc w okno widziałam ten samolot jej zaczął plunąć i nagle wybuchł.

 

Dziwne ;/ wiec jeśli ktoś może i będzie wiedział o co w tym chodzi to proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ten sen moze podpowiada ci zebyscie zrobili kariere w liniach lotniczych hahaha taki zart oczywiscie

 

 

 

To był tylko zwyczajny sen ktory moze przysnic sie kazdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...