Skocz do zawartości

Gość niunia

Rekomendowane odpowiedzi

No każdy ma swoja teorie mi natomiast jak śni się krew to zawsze jest to jakaś śmierć w rodzinie , drze za każdym razem jak mam taki sen , kilka razy jak miałam taki sen zawsze dostawałam telefon ze ktoś ta z rodziny nie żyje jest to smutna wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Chciałabym, aby ktoś pomogł mi zinterpretować dwa sny, które mi się ostatnio przyśniły. Pierwszy: Byłam w jakiejś toalecie, wygladała tak jak na dworcu lub w szkole, wszędzie było baaardzo dużo krwi, brudnej, zdawało mi się ze miesięcznej. Wypływała z sedesu, była na ścianach i podłodze. Drugi sen: Od koleżanki dostałam dużego czarnego psa, bałam sie go, musiałam też przez niego oddać mojego obecnego psiaka. Po jakimś czasie zauważyłam, ze wytaje temu psu coś czerwonego z brzucha. Zobaczyłam że ma dużą ranę, która zapinała sie na suwak! Kiedy "odpięłam" ten zamek, okazało się, że w srodku jest coś takie długie czerwone, co wyglądało jak wypchana skarpetka, ale ja byłam przekonana, ze to straszne okaleczenie, zapięłam ten suwak i poszłam po weterynarza. Dawno nie miałam takich dziwnych snów, nie mam jakichś poażnych problemów w życiu osobistym, czy w pracy. Boję się, ze to zapowiedź czegoś złego, brudna krew, czarny pies (śmiesznie mi sie skojarzyło z ponurakiem z Harrego Pottera), to raczej dobrze sie nie kojarzy. Proszę o pomoc, bo w sennikach hasła są tłumaczone bardzo ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedawno mojej znajomej się śniło że zabijała jakiegoś mężczyznę w średnim wieku krzesłem. Miała potem całe ręce w krwi .. co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi śniło się że kazali mi odciąć sobie kciuk i to zrobiłam trochę się krwi lalo ale nie wiele i strasznie bolało . Co to może znaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lirycaldruggie, sądzę iż może chodzić o jakieś konflikty w sferze towarzyskiej. Ale należy dodać iż nie powinno się interpretować snów opisanych przez osoby trzecie. Twój opis nie zawiera praktycznie żadnych szczegółów, które mogłyby pomóc w interpretacji.

 

rukaska, odcięcie palca bywa interpretowane jako zapowiedź sukcesu, która jednak będzie wymagała od Ciebie ofiar (jeśli chodzi o kciuk to może mieć on przełożenie na ofiarę w postaci sporego nakładu Twojej energii w powodzenie jakiegoś przedsięwzięcia).

Ponadto kciuk to pierwotna siła tworzenia. To on odróżnia nas od innych naczelnych, umożliwia nam chwytanie i tworzenie właśnie. Przyszło mi więc również do głowy, że może ktoś chce Cię pozbawić tego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialam strasznie dziwny sen pod kolanem otworzyla mi sie dziwna rana z ktorej strasznie leciala krew i w pewnym momencie az mieso zaczelo wychodzic bylam w tedy z rodzna tzn mama i siostra ane mowily ze poronilam nie moge zrozumiec tego sny prosze pomozcie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes, Twoja noga była ranna, ponadto wystąpiła informacja o poronieniu, co może dość jednoznacznie wskazywać na niepowodzenie w jakimś przedsięwzięciu, jakieś straty. Chciałabym jeszcze wiedzieć w jakich okolicznościach do tego doszło, czy szłaś, czy stałaś, jak wyglądało otoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam powiemc ci ze szlam tak tak szlam i bylo niby znajomo ale jakos zimno a i bylo to na schodach ale wyszlam po nich mimo bolu i tej rany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się ostatnio ze się wykrwawiam z brzucha w okolicy wątroby. Wszędzie było widać mnóstwo kwi, jakiś dziwny ten sen. Może ktoś mi pomoże go zrozumieć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

malutka2401

Myślę że Twój sen daje informacje o Twoich relacjach międzyludzkich - może masz żal do kogoś, ponieważ krwawiłaś w okolicach wątroby.

Sen ostrzega też przed kłotniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja kolezanka pinormoała mnie wczoraj, że śniło jej się jak razem z przyjaciółką próbowałam zabić jej rodzinę piłą mechaniczną... nie znalazłam wątku o pile, więc podłączyłam się pod krew, bo pewnie duo jej było w tym śnie ;] ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

maniekk

Więc skupmy się na pile - Twój sen może świadczyc o odcięciu się od wpływu rodziny i usamodzielnieniu się, zerwanie więzów.. przyczym nie musi się odnosić do rodziny przyjaciółki lecz Twojej.. może być też symbolem konfliktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam:)

Proszę o pomoc w interpretacji takiego snu:

Śniło mi się, że wygłupiałam się z koleżankami i nagle jedna z nich zaczęła wbijać mi szpilkę w ręce - dłonie, ramiona. Zachowywała się tak, jakby ogarnął ją szał - dźgała mnie gdzie popadnie, krzyczała, szarpała się ze mną. Druga koleżanka próbowała ją ode mnie odciągnąć, ale w końcu sama ją odepchnęłam. Miałam na rękach pełno śladów od ukłuć, a jedno - na lewym przedramieniu, zaczęło mnie okropnie piec i z tego miejsca zaczęła wypływać ogromna ilość krwi. Pobiegałam do łazienki i próbowałam zatamować krwawienie, ale się nie dało, a wręcz przeciwnie - krwi przybywało. W tym momencie zaczęłam wołać mamę, bo czułam że mdleję, ale nie przychodziła. Na końcu snu zemdlałam.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala_mi, szpilki moga symbolizowac jakies drobne przykrosci, którymi ktos Cie uraczy. Wiekszosc ukluc nie robi na Tobie wiekszego wrazenia a w dodatku jestes w stanie sama odeprzec atak (odepchnelas kolezanke), jednak jedno uklucie moze trafic w jakis Twój czuly punkt z czym juz tak latwo mozesz sobienie poradzic. Mocne krwawienie moze swiadczyc nie tylko o mocnym zranieniu ale rowniez o Twojej reakcj na która stracisz sporo energi (krew jako symbol energii zyciowej). To moze Cie wyczerpac (utrata przytomnosci), spróbuj wiec w razie czego nie reagowac przesadnymi emocjami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi dość często śni się,że albo zęby mi wypadają,albo sama je wyrywam.Jest przy tym sporo krwi,wręcz czuję jej smak w ustach. Połączenie we śnie wypadających zębów i krwi nie wydaje mi się najlepszym ;) jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi się, robiłam siusiu :kwadr: Potem wiadomo. Wzięłam papier i zauważyłam, że jest na nim trochę mojej krwi. Lekko się zdziwiłam, że niby to już. I na tym sen się chyba zakończył.

Edytowane przez koliber*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym prosić o intterpretację snów....

jeśli jest to mozliwe wogóle., ...

chodzi nie dokońca o jeden sen....

ale mam ich wiele... co noc w sumie...

i nie zawsze do końca je pamiętam....

ciągle śni mi się że ktoś umiera, ktoś kogoś zabija.... znajomych obcych .... a ja zawsze jestem świadkiem wszystkiego...

jak np moja mama drzwiami odcina siostrze palce i leje się krew...

jak jakaś kobieta urodziłą bliźniaki a jej mąż zabił jedno z nich , widząc je w trumnie mówiło że jeszcze tu wróci...

jak ktoś strzela do mojej bratowej, albo ktoś się wiesza czy też wieszają innych, jakaś osoba zabija męszczyznę który niby jest moim dziadkiem i jednego z moich kotów (choć w realu mam jednego kota)

czasem jak wstaję to wali mi pikawa na całego... uszę budzić mojego faeta żeby szedł ze mną do toalety...

 

może komuś wyda się to śmieszne ale mnie naprawdę pżerażają te sny... gdzie co noc widzę krew... pełno krwi nie mojej a różnych osób....

nie wiem co te sny oznaczają.... i nie znam wielu postaci z moich snów..

może pomogłaby mi osoba która się na tym znai nie wypisze mi bzdur .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu mnie też się śniło mnóstwo krwi, w moich snach widziałam dużo nieżywych zwierząt i ludzi, często sama miałam być zabita i uciekałam przed kimś. Wtedy miałam ciężki okres w życiu, ale jak rozwiązałam problemy, to i sny się uspokoiły. Może powinnaś sie zastanowić, co w Twoim życiu może być źródłem takich koszmarów. Teraz pewnie już działa takie samonakręcanie. Zasypiając pewnie myślisz o tym, żeby Ci sie to nie przyśniło, więc Ci sie śni, bo o tym myślisz. Mówiąc serio, to takie maratony koszmarów miałam też, jak się naoglądałam horrorów, serio. Wiem, jak to jest obudzić się z przerażeniem po takim śnie, więc mam nadzieję, ze szybko się uporasz z problemami i będziesz mogła spokojnie spać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź... ale raczej nie chodzi tu o żadne problemy w życiu realnym... nic mnie nie martwi poza tymi właśnie snami...:/

i nie nakręcam się z dnia na dzień ponieważ z moją pamęcią jest słabo:_ostr: ze względu na to że jestem w ciąży i mam słabą koncentrację....

więc odpadają oba z tych rozwiązań...

może jest coą innego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama odpowiedziałaś sobie na pytanie o powód snów. Ciąża jest takim stanem w życiu kobiety, który wpływa na wszystko, łącznie ze snami. Może jakaś bliska Ci kobieta poroniła? Myślę, że koszmary senne są wynikiem Twoich - świadomych lub nie - obaw o dzidziusia. Zwłaszcza ten sen o bliźniakach, o którym wspominałaś może sie do tego problemu odnosić. Dbaj więc o siebie i o maleństwo. Rozumiem, ze każda mama sie martwi... Nie wiem, jak ja sobie będę radziła, skoro boję się nawet zajść w ciążę, więc doradcą zapewne najlepszym nie jestem :/ Trzymam kciuki za Ciebie i za Maleństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śni mi się ze płynę statkiem z przyjaciółmi i gdy dobijamy do brzegu to ja pierwsza wychodzę na ląd i gdy tylko dotykam ziemi wszystko się zmienia jestem ubrana w jakieś podarte szmaty, ocean zmienił się w ocean krwi a statek na którym płynęliśmy łamie się na pół a ja próbuję ratować moich przyjaciół którzy nagle są bardzo ciężko ranni a ludzie z wyspy patrzą się na mnie i się śmieją i mówią że oni wszyscy zginą bo muszą. Co to oznacza ?

Mogę prosić o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się,że mój brat i siostra pomagali mi robić porządki koło bloku chociaż już dawno nie mieszkamy razem.Razem z nami był mój piesek.Nagle piesek podbiegł do brata,a ten zranił go motyką bardzo mocno.Wzięłam Puszka na ręce i brat zawiózł nas do weterynarza.Byłam cała ubrudzona żywoczerwoną krwią.Lekarz powiedział,że nie może pomóc mojemu psu i musi go uśpić.I na tym się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxwipekxx, swój sen opisałaś stanowczo zbyt skąpo. Czekam na więcej szczegółów.

 

bonita1811, porządkowanie terenu wokół miejsca zamieszkania może symbolizować porządkowanie zewnętrznej sfery Twojego życia (czyli nie prywatnej, jak dom, rodzina, tylko raczej praca, kontakty ze znajomymi itp.). Sądzę iż brat (ogólnie rodzeństwo) symbolizuje tutaj Twoje własne cechy charakteru, ale takie, które uważasz za charakterystyczne dla swojego brata (na pewno macie jakieś wspólne cechy, podobne zachowania, reakcje itp.). Ale mam istotne pytanie:czy brat zranił pieska intencjonalnie, czy przypadkowo, podczas wykonywania pracy?

Twój pies może symbolizować wiernego przyjaciela, który po prostu został (umyślnie lub też nie - i stąd powyższe pytanie), został zraniony w ferworze pracy.

 

eliza2001, Twój post jest powielony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że dostałam okresu - we śnie wyraźnie widziałam ciemnoczerwoną krew na bieliźnie, a mój facet patrzył na mnie trochę zawiedziony, ale ze zrozumieniem. Wiedziałam też, że dosłownie tydzień temu skończył mi się poprzedni, ale we śnie mnie to nie zdziwiło... co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że niechcacy pokaleczyłam sobie cala reke od lokcia do nadgarstka jakby pocieta była.. Mój chlopak to widzial, ale nic nie zareagowal, jakby go to w ogole nie obchodzilo.. Polozylam glowe na nim a on zajal sie tym czym mial sie zajac.. A krew taka az bordowa splywala mi po reku.. Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śni mi się ostatnio bardzo często, że leci mi krew z nosa... Nie wiem czym to jest spowodowane...

 

a ta krew ci leci z tego nosa w realu?? jest powiedzenie jakies ...cos leci jak krew z nosa..?? nie pamietam..cos idzie jakby chcialo a nie moglo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

--------------------------------------------------------------------------------

 

Snilo mi sie ze moj ojciec uderzyl moja mame w twarz na balkonie w mieszkaniu w ktorrym sie wychowywalam po czym wyrzucilam ojca przez balkon tzn zabilam go pozniej snil mi sie w tym samym snie moj chlopak to samo mieszkanie jescze przed remontem tak jakby czas sie cofna oczywiscie jeszcze sie wtedy nie znalismy lezal na moim lozku chyba spalismy obudzilam sie i zobaczylam ze sie wykrwawia z brzucha duzo ciemnej krwi i wtedy sie obudzilam co to oznacza dodam ze nie odzywam sie z ojcem jakis rok moze wiecej a z chlopakiem tez mi sie nie za bardzo uklada Prrosze o interpretacje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam koszmarny sen tej nocy. Śnił mi się mój były chłopak którego nie widziałam od lat jako morderca który chciał zabić mnie i ludzi których znałam. Wszystko działo się w jakimś domu a ludzie którzy byli ze mną - wiem że ich znałam ale nie potrafię powiedzieć kto to był. Byłam cała we krwi, żyłam i nie wiem czy to była moja krew czy kogoś innego ale cała byłam zalana czerwoną krwią. Szczególnie patrzyłam na swoje dłonie.

Z byłym od lat nie mamy kontaktu i nie wiem dlaczego właśnie on mi się przyśnił. Ale teraz mam problemy z mężczyzną z którym się obecnie spotykam pokłóciliśmy się bardzo mocno.

Najbardziej zapamiętałam właśnie tą krew, niestety sama nie mam pojęcia jak rozumieć ten sen. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sen: najpierw byłam na jakiejś imprezie,bawiłam sie fajnie ze znajomymi.później wyszłam na dwór i zobaczyłam grupkę ludzi,jakaś dziewczyna upadła i zaczęła leciec z niej krew,pluła krwią,przyjechała karetka,ratowali ja i nagle poczułam jakby balon w gardle ,który pękł i poczułam smak krwi.nagle panika,że też pluję krwia.miałam wrażenie,że tej krwi jest dużo ale nie było,tylko mała kropla na moich rękach.podeszłam do grupy ludzi,gdzie ratowali dziewczynę,spojrzałam na nią,dużo krwi,miała buzię całą siną i usta.kilka metrów dalej też ktoś zaczął pluć krwią,starałam się nie panikować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasior7

Ja bym powiedziała że sen odzwierciedla Twoją złość do ojca.. a jesli chodzi o chłopaka - być może chęć lepszego lub glębszego poznania sedna sprawy, byc może obarczasz go o coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALUSZEK@, poczytaj proszę opisy snów Twoich poprzedników w tym temacie, a później stosując się do regulaminu opisz swój sen jeszcze raz.

To co zamieściłeś powyżej z opisem snu niewiele ma wspólnego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawinek992

Krew na rękach skojarzyłam z takimi działaniami, z którymi mozesz mieć styczność po raz pierwszy (dziewicza).. dlatego lepiej bedzie jesli wykarzesz się nalezytą delikatnoscią (pewnie dlatego śniła Ci się dziewczyna)

 

P.S. Wybacz że dopiero teraz, ale na ten pomysł wpadłam dopiero przy trzecim "czytaniu"

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś potwornie koszmatrny sen! Śniło mi się mnóstwo krwi, dużo osób się nawzajem zabijało, nie pamiętam wszystkich scen mordów, ale jeden szczególnie zapadł mi w pamięć. Dwóch mężczyzn rozebranych od pasa w górę. Jeden miał związane z tyłu ręce, drugi go zabijał za pomocą drutu kolczastego (ten drut był bardzo wyraźny). Owinął mu go na szyi i zaciskał tak mocno, że w pewnym momencie oderwał mu skórę na wysokości mostka i tak ściągał i na koniec chyba nawet urwał mu głowę. Ten, który zabijał miał twarz aktora, który bardzo przypomina mi mojego znajomego, którego już dawno się do mnie nie odzywał (po tym jak ponad miesiąc temu, raczej przez przypadek niż celowo, nazwał mnie swoją ukochaną). Wyraźnie skojarzyłam to podobieństwo już we śnie. W gruncie rzeczy od pewnego momentu wiedziałam, że to tylko sen. Następnej sceny nie pamiętam, ale była równie drastyczna. Tak drastyczna, że w tym śnie powiedziałam sobie, że muszę się już obudzić, zacisnęłam oczy i udało mi się.

Gdy usnęłam ponownie śniło mi się już coś bardzo głupiego. Sen też nieprzyjemny, ale już krwi tam nie było i chyba sama potrafię go zinterpretować. Może oprócz kremu o smaku toffi, którym smarowałam ściany na ślub koleżanki i prawie cały zmarnowałam, a to był krem przywieziony z Anglii :) Ale generalnie chodzi o ten koszmar. Dawno takiego strasznego nie miałam i będę wdzięczna za pomoc w jego zrozumieniu. Dodam, że żadnych horrorów przed snem nie oglądałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywasz ostatnio jakieś gwałtowne, niespodziewane emocje? Pozdrawiam.

 

Dzieki ale mi chodzi o to ze to bylo wiarygodne przezycie jakby mi to sie nie snilo tylko bylo naprawde i chcialam sie dowiedziec co to moze znaczyc czy to zle jak sie snije ze krew leje sie i nie mozna jej zaczymac Prosze o odpowiedz:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danus, podaj więcej szczegółów tego snu. Z jednego zdania ciężko cokolwiek wywnioskować.

 

Sen ciezki

A wiec byla noc i ja spie i snije sie mi ze zaczyna lac mi sie krew z nosa to uczusie jest silniejsze odemnie .I zaczynam sie krecic na uszku i pacze jak strumien wody leci mi z nosa, i nie moge jej zaczymac bo tak strasznie mi sie leje i jestem przerazona tym mysle moze mi ,to sie nie sni i prubuje sie obudzic i nie moge sie obudzic dotylkam sie nosa i pacze na, reke i nic niema to to byl sen tylko co on, oznacza chcialabym wiedziec prosze mi powiedzcie co to oznacza czy dobrze czy zle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust, to jeśli nie dzieje się nic złego nikomu w tym śnie, to krew jest raczej dobrym znakiem. Zależy też, czy czerwona, czy bordowa, brudna. Krew ma bardzo wiele interpretacji i trzeba dużo odczytywać z kontekstu. Moze też oznaczać, że boisz się o siebie z jakoegoś powodu, lub o kogoś Ci bliskiego. Póki co, nie zrozum mnie źle, powinnaś wziąć się za ortografię, bo na forach też jej zasady obowiązują. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

A co znaczy jak się śni, że sie jest wampirem i pije krew, a nie oglądało sie ostatnio i nie czytało horrorów? Pytam poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danus, post Rity, który przytoczyłaś jest z 2006 roku ;)

 

 

I zaczynam sie krecic na uszku i pacze jak strumien wody leci mi z nosa,
No to WODY czy KRWI w końcu?!

Bardzo niedbały opis.

W każdym razie widać w tym śnie dość mocno zaakcentowane poczucie bezsilności (niemożność zatamowania tego krwotoku). Może jest jakaś sprawa, którą starasz się ignorować, ale tak na prawdę ma ona na Ciebie duży wpływ i wywołuje jakieś niepokojące stany emocjonalne?

 

 

petra.b, przed lekturą Twojego snu przeczytałam temat o procesach o czary, i widzę tu podobne wątki :P Może te teksty tak na Ciebie zadziałały?

 

 

Vivi, picie krwi utożsamiane jest z czerpaniem energii, może ostatnio zaczyna Ci jej brakować i Twoja podświadomość w taki sposób daje Ci do zrozumienia, że czas "uzupełnić pokłady"?

Wiesz, jak wiele zależy od kontekstu, ważne jest, czyją krew pijesz, czy napadasz kogoś i bestialsko wpijasz mu się w szyję, czy dana osoba cierpi, czy Ty czerpiesz z tego przyjemność itp., itd.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

To nie bylo ostatnio, ale zdfarzało mi się. Piłam ludzką krew, ten ktoś zwykle był bezwolny, czy wręcz obojętny na to co się dzieje (niw eiem czemu taki był, nie bronil się czy jak). Wiem, ze mi sprawialo to olbrzymią radość. Ekscytację nawet. To było cudowne doznanie. Sam smak, i caly proces to jak po dlugim odwyku pierwszy kieliszek. Chyba, odstawialm tylko papierosy ;)

 

Teraz juz od paru lat mi sie takie goopoty nie snią ale kiedys bywalo dosc czesto.

 

Dzieki Sephi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petra.b, przed lekturą Twojego snu przeczytałam temat o procesach o czary, i widzę tu podobne wątki :P Może te teksty tak na Ciebie zadziałały?

 

Nie no, Sephira...chyba masz rację. Dodatkowo wczoraj czytałam artykuły o seryjnych mordercach i tam było, że jeden facet zdjął skórę ze swojej ofiary... Kurde, nie pomyśłałam o tym wcześniej. A i posty o czarownicach też pewnie miały tu znaczenie. Mam po prostu chorą wyobraźnie :jezyk2:

 

Dziękuję bardzo :_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danus, post Rity, który przytoczyłaś jest z 2006 roku ;)

 

 

No to WODY czy KRWI w końcu?!

Bardzo niedbały opis.

W każdym razie widać w tym śnie dość mocno zaakcentowane poczucie bezsilności (niemożność zatamowania tego krwotoku). Może jest jakaś sprawa, którą starasz się ignorować, ale tak na prawdę ma ona na Ciebie duży wpływ i wywołuje jakieś niepokojące stany emocjonalne?

 

 

petra.b, przed lekturą Twojego snu przeczytałam temat o procesach o czary, i widzę tu podobne wątki :P Może te teksty tak na Ciebie zadziałały?

 

 

Vivi, picie krwi utożsamiane jest z czerpaniem energii, może ostatnio zaczyna Ci jej brakować i Twoja podświadomość w taki sposób daje Ci do zrozumienia, że czas "uzupełnić pokłady"?

Wiesz, jak wiele zależy od kontekstu, ważne jest, czyją krew pijesz, czy napadasz kogoś i bestialsko wpijasz mu się w szyję, czy dana osoba cierpi, czy Ty czerpiesz z tego przyjemność itp., itd.

 

Dziekuje ale mi chodzilo o coś idnego mianowicie o to czy jest jakieś zagrożenie w mojej rodzinie choroba czy cos idnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego jednoznacznie określić. A zwłaszcza kiedy sen jest niedokładnie opisany.

Nasze sny dotyczą sfery naszych własnych odczuć, przeżyć, przemyśleń. Zdecydowanie częściej są one odbiciem tego, co aktualnie dzieje się w naszym życiu, niż tego co dopiero ma się stać.

Twój sen jest silnie zabarwiony odczuciem bezradności i niepokoju, dlatego więc byłabym skłonna wywnioskować, że takie odczucia towarzyszą Ci w jakiejś sprawie realnej (może i w sprawach rodzinnych, tego nie wiem).

Taka jest moja interpretacja tego snu, a mam wrażenie, że Ty próbujesz się nie wiadomo czego w nim doszukać. Nie ma sensu doczepiać do snów sennikowych interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziwny sen. Jechałam samochodem i nie mogłam sie skupić w ogóle na tym jak prowadzę. Jechałam raz po jednym pasie raz po drugim. W którymś momencie zatrzymałam się i razem z mamą wysiadłyśmy z samochodu i zaczęłyśmy iść ścieżką między zamarzniętym jeziorem a zarośniętą łąką pokrytą śniegiem. Wiedziałyśmy o tym, że tutaj poprzedniej nocy zamordowano Cygana, chociaż nie było nikogo innego, tylko my we dwie. Szłyśmy dalej i widziałyśmy w różnych miejscach śnieg poplamiony krwią. Tej krwi było pełno w różnych oddalonych od siebie miejscach. W którymś momencie moja mama schyliła sie i dotknęła śniegu poplamionego krwią gołą ręką. Czy ktoś pomoże mi w zrozumieniu tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś zinterpretować takowy sen: siedziałam w wannie,kąpałam się. Była to dość przyjemna kąpiel,po czym nagle odpadł w mojej łazience kaloryfer,zlew i z tych miejsc wypłynęła krew pomieszana z długimi ciemnymi włosami. Woda,w której się kąpałam zamieniła się w krew i włosy :(

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

śniło mi się że zraniłam dłoń i widziałam jak dłoń jest cała we krwi i jak krew taka gęsta powoli spływa mi w kierunkuzgięcia w łokciu i potem cała ręka aż do łokcia już była we krwi a ja stałam w łazience nad umywalką i przyglądałam się temu. potem całą rękę wypłukałam i na dłoni od wewnątrz widziałam dwa słupki i w każdym z nich po kilka równych i równo oddalonych od siebie poziomych nacięć każde z nich długości ok.10 cm. prosze o interpretację tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewli, według mnie sen może stanowić przesłanie, że oczyszczając jakąś zaistniałą sytuację (umycie ręki z krwi) możesz dotrzeć do źródła problemu i przekonać się, wiele małych spraw (liczne, ale małe nacięcia) spowodowało coś na kształt lawiny (duży krwotok), która kosztowała Ciebie sporo energii (symbol krwi).

Która to była dłoń? Jeśli prawa, może tutaj chodzić np. o relacje towarzyskie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się,że siedziałam w wannie,kąpałam się. Była to dość przyjemna kąpiel,po czym nagle odpadł w mojej łazience kaloryfer,zlew i z tych miejsc wypłynęła krew pomieszana z długimi ciemnymi włosami. Woda,w której się kąpałam zamieniła się w krew i włosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że w jakiś sposób, nie wiem chyba nożem, poraniłam sobie dłonie. Widziałam na lewej dłoni dwie dosyć głębokie rany, a na prawej chyba jedną, z których kapała mi krew, aż na ziemię. Byłam przestraszona, wiem że obok mnie był mój tata a ja mu pokazywałam dłonie i mówiłam do niego, że okropnie je sobie pokaleczyłam. Patrzyłam na dłonie i tak jakby czułam, te rany i ten ból, nie wiem takie dziwne uczucie realności snu... widziałam, że palce zaczęły mi puchnąć i pomyślałam sobie, że trzymam przecież ręce za nisko i powinnam je podnieść do góry, żeby zatamować krwawienie.

 

Jeśli macie wytłumaczenie dla moje snu to bardzo proszę o odpowiedź :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. jeśli za dużo pisałem to czemu chociażby od niechcenia, i takiego "Daj nam spokój" nie napisał jakiejś oczywistej chociażby informacji?

 

Hmm bo interpretowanie snów nigdy nie opiera się na niczym oczywistym?!

Poza tym ja Ci dałam oczywista informację - że łamiesz regulamin forum ;3 Przeczytaj co napisała Ci winteer w temacie o pająku.

 

A jeśli chodzi o krew na treningu, to rozumiem, że w rzeczywistości również trenujesz? Nie masz wrażenia, że ostatnio za bardzo się forsujesz? Może ktoś zwrócił Ci na to uwagę?

Mnie zwykle krwotok kojarzy się z utratą energii, może więc zbyt wiele jej pożytkujesz na trening?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi się że dostałam okresu i to dużo wcześniej i krwawiłam tak mocno jak nigdy, po prostu lało się ze mnie. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam bardzo dziwny sen... śniła mi się śmierć pewnej osoby, w moim śnie krew płynęła z głowy tej osoby na ziemię i zatrzymywała się pod moimi stopami...

Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio mam dość dziwne sny, które bardzo wyraźnie zapamiętuję. Nie zdarza mi się to często, zazwyczaj zapominam sen od razu po przebudzeniu.

Dzisiaj dość często budziłam się, przewracałam, mimo to po zaśnięciu sen trwał dalej, nie urywał się. Śniło mi się, że jestem w jakiejś dużej firmie gdzie w dziwnych okolicznościach znikają pracownicy, których ciała lekko zmasakrowane znajdują się w różnych miejscach, najczęściej w dolnych partiach budynku. Nikt nie panikował, każdy dalej wypełniał swoje obowiązki. Ilość pracowników kurczyła się w szybkim tempie, ale nikt nie uciekał. Osób było coraz mniej. Pamiętam jak wsiadam do windy, dużej, towarowej, jej ściany umazane były krwią na dwóch wysokościach( jeden na wysokości klatki piersiowej, drugi bioder). W pewnym momencie znalazłam się w niższej partii korytarzy, gdzie zobaczyłam nagą kobietę z odciętym jednym pośladkiem i jedną piersią. Odwróciła się i wróciła na górę, zachowując się tak, jakby nie zauważała ani swoich ran, ani nagości, zwyczajnie pracowała dalej. Na górze zostało już tylko dwóch pracowników. Zdałam sobie sprawę, że jestem dla nich niewidzialna, jakbym była tylko obserwatorem,ale pamiętam, że z kimś rozmawiałam w windzie.Jeden z mężczyzn, którzy zostali zrobił zdjęcie koledze powoli oddalajacemu się korytarzem, krzycząc do kolegi zza biórka że zrobił mu zdjęcie. Na zdjęciu złapał tego siedzącego za biórkiem i tego idącego. Wtedy zorientował się, że są identyczni. Krzyknął do tego siedzącego, że ten facet potrafi zmieniać postać, może sie upodobnić do każdego z nas, na co kolaga zza biórka odparł, że nie, wcale ten ze zdjęcia nie jest do niego podobny, to na pewno nie on, zaprzecza identyczności tych dwóch postaci. Wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że nie mamy z nim szans, on może przeniknąć wszędzie. I nagle przeniosłam się do innego snu, którego za dobrze nie pamiętam, prawie w ogóle. Najbardziej utkwiły mi w pamięci rany kobiety, wyglądało to przerażająco i to, że nie zauważała tego, jakby lunatykowała.

Strasznie mnie nurtuje ten sen, jeśli moge to proszę o interpretację.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie moze widzisz jakas kobiete w swoim otoczeniu, ktora sie "stacza", lecz do niej to nie odciera lub udaje sama przed soba ze jest inaczej - lunatykuje czyli sni na jawie, rownie dobrze ten sen moze odzwierciedlac twoje ogolne rozmyslania na temat tego typu kobiet

 

Kolega ktory jest zmiennoksztaltny - zaowazasz ludzi, ktorzy sa falszywi, potrafia sie dostosowac do kazdego srodowiska aby potem miec z tego korzysci, np. w formie awansu (np. facet z natury nie lubiacy szefa, ciagle sie do niego usmiecha, wystawia komplementy i robi to w sposob perfekcyjny) Czujesz lek przed tego typu ludzmi, byc moze dlatego, ze sama tak nie potrafisz i wg. ciebie stawia cie w gorszej pozycji - moja rada - zawsze badz soba, byc moze tamtym bedzie chwilami latwiej, ale nie proboj tej drogi, bo mozesz nia dojsc do pieniedzy ale rownie dobrze moze ci sie nie spodobac osoba jaka sie staniesz - a wtedy moze byc za pozno.. ale to tylko moja rada ^^

 

Co do firmy: Moze ten sen odzwierciedla twoje ostatnie rozmyslania? Dostrzegasz jak wiele ludzi pracuje za biorkiem i niektorzy pomimo tego, ze wiedza iz nie maja przyszlosci w zawodzie pracuje dalej jakby tego nie zaowazali.. Wg ciebie marnuja sobie w ten sposob zycie - "jest coraz wiecej pokrwawionych cial w nizszych partiach budynku" ( czyli nizszych szczeblach firmy/ drabiny spolecznej)

 

Jesli tak: to duzo widzisz ^^ i blagam nie proboj sie upodabiac do nikogo falszywego po tak trzeba bo inaczej zarobic sie nie da..

 

 

 

 

PS. to sa moje refleksje co do tego snu, ja tu jednak jestem amatorem wiec bardzo mozliwe ze wypisalem tu po prostu bzdury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że wchodzę do ubikacji w swoim domu, dziwne było to że ubikacja była inaczej urządzona niż w rzeczywistości (nie chodzi o kolory ale o przemieszczenie elementów) podszedłem do muszli klozetowej i oddawałem mocz który okazał się krwią, następnie jakbym się przeniósł do innego pokoju i widziałem znajomą dziewczynę tylko w koszulce i majtkach, koszulka nie była z tych seksownych, tylko zwykła różowa koszulka, nagle ktoś zapukał do drzwi i kiedy je otworzyłem nieznajomy mężczyzna przyłożył mi nóż do gardła i na tym się skończył sen, co to do licha znaczy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałąm zaschnięta krew na drzwiach,ciekawe co oznacza taki dziwny sen i była to krew kota,który przytrzasł sobie pazura i widzialam ten zakrwawiony pazur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jaskiniowcu, o wiele lepiej!

Łazienka i jej nietypowe umeblowanie może świadczyć o jakiejś nietypowej sytuacji, która wymaga oczyszczenia/wyjaśnienia.

Wygląda na to, ze jesteś w tę sprawę zamieszany i na wyjaśnianie jej pożytkujesz swoją energię (ciekawe, ponieważ samo oddawanie moczu jest nie tylko ulgą dla pęcherza, ale głównym zadaniem tego procesu jest pozbywanie się szkodliwych substancji [jak np. amoniak] z organizmu - czyli też takie swoiste oczyszczenie).

Pożytkujesz energię - czyli krew (która jest utożsamiana z płynem życiowym).

Następnie sytuacja ulega widocznej zmianie - doznajesz przeniesienia w inne miejsce, obserwujesz inne widoki :>

Właśnie - dlaczego w Twoim śnie pojawiła się ta akurat dziewczyna?

Końcówka nie jest do końca jasna ale wygląda tak, jakbyś po uspokojeniu poprzedniej sytuacji znów miął nóż na gardle.

 

 

maciejka, może w rzeczywistości obserwujesz skutki cudzego "wpychania nosa w nieswoje sprawy?" - kotek pchał pazur między drzwi i ktoś mu go pewnie przytrzasnął...

Edytowane przez Sephira
ł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zas snilo sie ze krwawie przy oddawaniu moczu - i za kazdym razem coraz wiecej. Ale jednoczesnie bylam w tym snie mezczyzna; tzn soba ale rodzaju meskiego. I ow fakt krwawienia nie robil na mnie jakiegos wielkiego wrazenia tylko jakies osoby wmoim otoczeniu (nie byli to konkretni bliscy ani przyjaciele, ot ktos z kim sie znalismy i akurat sytuacja jakas tam nieokreslona sprawila ze jestesmy razem i gdzies sie udajemy (kierunek i cel nieokreslony).

Wlasciwie to bylam ja ale nie ja w jakis tam senno-surrelistyczny sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że krwawię z brzucha, że jakaś chirurg próboje mnie na stojąco zoperowac i rozkminic o co chodzi, krwawiłem taką ciemną gęstą mazią i ona do mnie, że to rak rak rak !!

paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

sny pokazujące naszą krew odnoszą się do wydarzeń które dotkną bezpośrednio naszą osobę,

wszelkie sny pokazujące chory narząd sa ostrzeżeniem żeby przyjrzeć się swojemu zdrowiu,

podświadomość pokazuje w tym śnie Twoje obawy, nie lękać się, nie stresować ale zadbać o siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskujac wiec ze znaczenia snow w ktorych wystepuje krew moge swoj opisany tu sen zinterpretowac nastepujaco: Utrata krwi to utrata czegos "z siebie" (moze to byc energia, nadzieja, spontanicznosc, chec do dzialania itp) a "wystepowanie" jako mezczyzna moze byc rowniez interpretowane jako przejecie obowiazkow glowy rodziny, przejecie calosci odpowiedzialnosci za cos albo wykonywanie jakichs typowo "meskich" dzialan. Oddawanie moczu symbolizuje ulge, oczyszczanie, pozbywanie sie zbednych elementow z organizmu.

Czyli (idac tym tokiem rozumowania) - moga czekac mnie trudne decyzje/odpowiedzialnosci ktore w calosci wezme/przejme na siebie przy czym bedzie to oczyszczajace, dazace do poprawy, wyjasniajace ale jednoczesnie wyczerpujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się, że intensywnie leci mi krew z prawego łokcia w dół (miałam przebitą żyłę w tym śnie, nawet nie przebitą ale rozszarpaną, zaciagniętą, ale jej nie widziałam). Krew leciała, miałam jechać do szpitala zszyć żyłę (?) i w pewnym momencie krew przestała lecieć i zaczęła zasychać mi na ręku.... I zdaje się, że miałam na sobie białą koszulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niewykluczone. Jestem na takim etapie życia, że muszę się rozpychać łokciami i walczyć o swoje ;) nie pomyślałam o takiej interpretacji. Dzięki za ten post, i ten o szatanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie co moze znaczyc moj sen snilo mi sie ze jestem u dentysty ale nie siedze na fotelu tylko dentysta pobiera mi krew i widze to a potem ni stad ni zowad mam w reku probowke z krwia i mam nia umazane usta tak jak bym ja pil co to moze znaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,śniło mi się dzisiaj,że krew bardzo mocno leciała mi z ust,była ciemna,próbowałam zawołac mamę,ale nie mogłam,bo wręcz się dławiłam tyle jej było,pózniej krew zaczęła się zamieniać w krwawą flegmę egh...ochyda,no i wkońcu przyszła moja mama i powiedziała,że to nic takiego,no i przestało.Proszę o pomoc w interpretacji,dodam ,że po tym śnie dostałam okres,mam nadzieję,że to tylko o to chodziło,ale żeby taki makabryczny "zwiastun"?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

śniło mi się jakoś niedawno, że siedziałam na podłodze koło mojego łóżka, na którym spała moja siostra i wtedy zaczęła lecieć mi krew z nosa. Zwykle kiedy mi się to zdarza zużywam prawie całą rolkę papieru toaletowego, więc obudziłam ją i poprosiłam, żeby mi ją podała bo akurat była w pobliżu. Kiedy się obudziła wymamrotała, że nic nie będzie robić, ale kiedy zobaczyła co się dzieje przestraszyła się i podała mi go. Kiedy krew ustała wstałam i siostra zaprowadziła mnie do pokoju rodziców mówiąc, że trzeba mnie do szpitala zawieźć, na co odparłam, że nie ma takiej potrzeby. Miałam na sobie białą bluzkę, która naturalnie była upaprana krwią. Bardzo mnie intryguje ten sen i potrzebuje pomocy w jego interpretacji. Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem ostatnio dziwny sen...nie wiem czy jest sens o nim tu wspominać... sen był dość "rozbudowany". Element z krwią wyglądał tak:

Stoję przed umywalką. Nagle widzę kroplę krwi wpadającej do niej. Rozglądam się i okazało się że nade mną na suficie zawieszona jest pulsująca kropla krwi... Pierwsze skojarzenie "filmowe" że w pomieszczeniu nade mną ktoś krwawi albo został tam ugodzony nożem itp. Jednak nie. Kropla zaczęła się przesuwać w stronę ściany...Zsunęła się po niej, potem na umywalkę i w końcu zniknęła. Po chwili zobaczyłem w lustrze że ta kropla jest pod moim nosem. Wtedy sam nie wiem czemu zacząłem pluć do umywalki. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że ta krew była koloru niebieskiego...

 

Jeśli ktoś jest w stanie wytłumaczyć lub rozszyfrować taki sen to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Śniło mi sie że jestem ranna w noge, jakaś kobieta włożyła mi w ranę coś w rodzaju wężyka i zaczęła pobieraĆ mi krew, kiedy skończyła uniosłam tą rurke z rany i wszędzie trysła pomarańczowa ciecz, która już nie przypominała krwi. Najdziwniejsze jest to, ze nie bałam sie wtedy. A potem kiedy rana już sie zaleczyła zaatakowała mnie jakaś dziewczyna i wbiła mi jakieś ostrze do drugiej nogi. Pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi się, że uprawiałem seks z dziewczyną (nieznajoma, nie pamiętam), na finiszu z mojego członka wytrysnęła krew na jej łono, niemalże czułem ból przez sen...Jestem tym bardzo zaniepokojony, jaka może być interpretacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a mi sie sniło dzisiaj ze karmiłam piersią dziecko (oczywiście w rzeczywistosci nie mam dziecka) i zamiat mlekiem to krwią troche dziwne i kompletnie nie mam pojecia co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś mi pomoże.Dziś śniło mi się,że krwawię przez usta, wręcz prawie się dusiłam ale zaczęłam oddychać przez nos i krwawienie ustało.. Trochę się przestraszyłam. Czy ktoś potrafi zinterpretować ten sen ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...