Skocz do zawartości

Gość niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś śniło mi się, że mój chłopak dusił mnie poduszką... i rzeczywiście było coś "złego" w tym związku, trochę na bazie toksyczności. Rozstaliśmy się, na szczęście dla mnie i dla niego również. Po prostu kombinacja naszych osobowości była nie do zniesienia, pomimo odczuwanej tzw. chemii i namiętności. Zastanów się pod tym kątem nad swoim związkiem, tym bardziej że krew w ewidentny sposób mówi o cierpieniu i poświęceniu jednej ze stron ( przypuszczam, że Twojej ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ostatno ze sie wykrawiam.. wszedzie mnostwo kwi,a ja spokojnie na to patrze i nawet sie nie przejmuje.. wczesniej miewalam takze takie sny i zawsze krew ta plynie gdzies z okolic brzucha... dziwaczny sen.. moze ktos mi pomoze to zrozumiec..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny są dziwne.. :shock:

Byłam z koleżankami z mojej klasy w koście.e( w przedsionku), nagle nadjechał samochód z krowami.. Te krowy zaczęli wyprowadzać, a MOJA MAMA ZARZYNAĆ te krowy.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: wszędzie było pełno krwi.. to było upiorne.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość - krew oznacza cierpienie oraz poświęcenie, jakbyś traciła siły. Czy masz wrażenie, że to pasuje do pewnej sytuacji w Twoim życiu?

P - krowa jest symbolem płodności, krew cierpienia. Masz pomysł, co ma do tego Twoja mama? Bo ja za Ciebie niestety nie zgadnę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi się że moj kolega zabił moją kuzynke!to działo się u mnie w pokoju a całe sciany były pokryte napisami z krwi! :twisted: cała podłoga była zalana krwia!bałam sie bo on rowniez chcial mnie zabic!nie wychodzilam z pokoju i balam sie zostawac sama w domu!jednak pewnej nocy wlamal sie do mojego pokoju i probowal mnie zadźgac nozem!jednak ja wyciagnelam bron i go zastrzelilam!Co to moze oznaczac?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że odgrywaliśmy jakąś scenę w teatrze i ja nagle zobaczyłam plamę krwi na swoim podbrzuszu. Zeszłam z tej sceny i okazało się, że dostałam okres. Zaczęłam tą krew zmywać i spieczyło mi bo miałam zagrać jeszcze w tym przedstawieniu. Udało mi się zaprać te spodnie (jasnego koloru chyba białe albo kremowe) i wysuszyć i wyjść na tą scenę i czułam, że wszystko jest ok. Ale w czesie prania widziałam, że ta krew ze mnie leci.Proszę o pomoc - co to mogło znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, taka jest symbolika krwi jako takiej, natomiast decydujące znaczenie ma kontekst snu. Krew menstruacyjna może oznaczać po prostu okres. Pięknie to sformułował Freud: "Czasem cygaro jest po prostu cygarem". Odbierz to analogicznie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamiska

Kiedyś śniło mi sie że uciekam w szkole przed moim chłopakiem(chciałam być z nim ale tak nie jest)on strzelał do mnie a moja kolezanka z policjantem uciekli aj a dostałam w brzuch i obojczyk....Potem przeniosłam sie na ulice byłam ledwo żywa ....padał snieg...nie wiedziałam gdzie jestem.....nagle zauważyłam jakąs dziwnia ubraną kobiete spytałam ją o droge do swojego domu.....znikła....znowu przeniosłam sie w innne miejce koło mojego domu ...widziałam : kury ,zające króliki......(mieszkam w mieście)nagle zaczepia mnie znajoma kobieta (tak zwana żulica) i pyta sie mnie co to znaczy być po rozwodzie.....wreszcie znajduje sie w swoim domu a rodzice mnie opatrują.....Mdleje.....widze wszędzie krew.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leonard

Śniło mi się że wziąłem lusterko i zacząłem się przyglądać. Twarz miałem całą w ranach, a szczególnie czoło(wielki czerwony płat). Głowa była miejscami nieostrzyżona, pokryta była świeżymi ranami nie krwawiącymi. W dodatku na głowie dostrzegłem wielką krwistą szramę, która byla zszyta. Im dłużej się przyglądałem tym większe miałem krosty. Póżniej to krosty przemienily się w wielkie guzy. Odziwo przed tym przeglądaniem się w lustrze były scenki erotyczne. Widziałem pare uprawiającą seks. Miałem dziwne odczucie bo niewidziałem twarzy dziewczyny ale wiedziałem kim ona jest, wiem że z nią również miałem kiedyś stosunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard - a czy Ty masz może jakieś kompleksy w tej dziedzinie życia? Ja wiem, że nie jest to dobry temat do rozmowy na forum, dlatego nie każę Ci o tym ze mną dyskutowac. Weź to po prostu pod uwagę i zastanów się. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałam dziwny sen...ale nie daje mi on spokoju. Byłam w wannie z lekka mętnej z moją eksprzyjaciółką (byłyśmy ubrane :D ),stawałam na jej ramionach a potem ona się poślizgneła i usłyszałam jak uderza głową o wanne.Przestraszona szybko wyszłam z wanny. Ona nadal była podwodą.Z jej głowy dostrzegłam krew która zabarwiła wodę w wannie.Zaczełam przerażona wołać i pytać się jej czy żyje.Nagle jak gdyby nigdy nic wyszła z wanny i powiedziała że nic jej nie jest.

 

Jakiś czas temu ona mi się też śniła.W tamtym śnie umarła a ja byłam zrozpaczona. Gdy pomyślałam że jej więcej nie zobacze to zaczełam ryczeć.Powiadomiłam o jej śmierci część mojej rodziny którzy akurat byli w domu ale wcale się tym nie przejeli i to było straszne bo niedość że ona zmarła to jeszcze czułam że niemam w nikim oparcia. (To był przerażający sen,gdy się obudziłam zaczełam naprawde ryczeć i cieszyłam się ze to tyko sen. :( :| )

 

Następny sen.Byłam z rodzicami w sklepie i kłóciłam się z jakimś obcym chłopakiem,a zanim były zawieszone jakieś obrazki rysowane raczej w większośći pastelami. Idąc do kasy zauważyłam opakowania z lodami.Chciałam je kupić wraz z łyżeczkami chyba srebrnymi ale jakoś tak wyszło że nie kupiłam chyba rodzice mi nie pozwolili.Wyszłam ze sklepu z mamą,ona niosła skrzynkę z zakupami bardzo ciężką a ja litr mleka które podrodze wylałam a dokładnie to wylałam tylko pół. :| BARDZO PROSZĘ O POMOC :!: :!: :!: :!: :!: z GÓRY DZIĘKUJĘ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes'ka - Twoje sny związne z przyjaciółka oznaczają żal po jej utracie. Natomiast jestem prawie pewna, że kontakt "odżyje". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Maiłam dziś w nocy taki sen:

Nie pamiętam jak się zaczął, pamiętam tylko ze oddawałam jakiemuś chłopakowi krew, wiedziałam o tym chłopaku że jest narkomanem, on brał ode mnie tą krew w strzykawce i przyjmował ją jak narkotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się zapytam z ciekawości bo ciekawe co powiecie... tak w skrócie to... jest jak scenariusz horroru :neutral: [czyżby efekt uboczny oglądania tego typu filmów?]..

To skomplikowany sen ale głównie chodzi mi o zakonczenie...są jakies młode dziewczyny [nie znam ich]... jesteśmy w domu... jest nawet moja babcia :shock: ... wiem że nie mozna tych dziewczyn (liczebnosc ich-3) zostawiać bo już parę zostało skróconych o głowę... wychodzę z tego domu i mówie zeby siedziec w jednym pomieszczeniu... podczas mojej nieobecności [zwiad jak uciec :wink: ] wychodzi za pozwoleniem babci do łazienki się wykąpac :shock: wchodzę do domu... pytam gdzie jedna... babcia ze w łazience toc bidula chciała się odświeżyc :shock: tam zastję drzwi drewniane spod których wycieka na białe płytki krew... wylewa sie w taki sposób jakby ktoś nią malowal tworząc twarz dziewczyny... głowa leży gdzie indziej korpus w wannie pelnej krwi...

nie biore na serio snów ale ciekawi mnie co waszym zdaniem to zanczy :shock: [może ze chory umysł mam]

 

albo np. inny sen... też w skrocie... nagie ciala...poprzebijane w różny sposób grubymi palami tworzące bryły... np. kwadrat, prostokąt... wszystko tworzy jedną masę... oczywiście wszystko we krwi...

 

Ochydnie miec takie sny...

 

proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.Śniło mi się świadome popełnianie samobójstwa dla kogoś...za kogoś...nie wiem jak to określić. Nie pamiętam w jaki sposób to zrobiłam,ale w tym śnie miałam pełną świadomość tego co robię.Sama sobie mówiłam że spokojnie trzeba czekać na krew i że jak ona się pojawi to będzie bliski koniec.Jakiś szczęśliwy...tak mi sie przynajmniej zdaje.Krew sie pojawiła.Jasnoczerwona.Głupio zabrzmi...ładna. Zaczęłam wołać moje córki i...się obudziłam.Jeśli ktoś potrafi to zinterpretować to bardzo proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie o to chodzi Rita że nie dane oglądało się filmu w jakiejkolwiek formie podobnego do owych bardzo paskudnych snów....

 

i to jest niepokojące...

 

nie mam tendencji do maniakalnego ogladania horrorów itp... raczej unikam własnie ze wzgledu ze mam swoje prywatne i do kina nie musze chodzic...

 

i w takim razie co sądzisz o tym Rita?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itaipu-Krew ma bardzo wiele znaczeń.W tych snach stwarzasz jakby rolę obrońcy tych osób, czujesz się za nie odpowiedzialny, mimo że ich nie znasz.Akcja snu rozgrywa się w Twoim domu-na Twoim terytorium.Babci dajesz pewne wskazówki jak ma postępować aby zapewnić tym dziewczynom bezpiczeństwo.Moim zdaniem w swoim życiu czujesz się odpowiedzialny za innych, za coś na co masz mały wpływ.Jednak tak się dzieje z jakiś przyczyn.Proponuje zastanowić się nad Twoim postępowaniem w życiu, reakcją na niektóre rzeczy.Może tu leży problem.Trudno mi coś wiecej mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wredniolla - ty się dla kogoś po prostu poświęcasz, sama zresztą doszłaś do tego w pierwszych słowach. Pozdrawiam.

olcia - i to jest bardzo mądre... wiesz dlaczego? Bo zauważyła i skojarzyła indywidualną dla niej i tylko dla niej symbolikę. A TAK NAPRAWDĘ W INTERPRETACJACH SNÓW O TO CHODZI. Im więcej symboli rozgryziesz, tym lepiej zrozumiesz swoją podświadomość oraz sygnały, które Ci wysyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itaipu - krew generalnie oznacza poświęcenie, cierpienie, tyle że ona nie nalezy do Ciebie. Mam koncepcję filozoficzną na ten temat - zauważasz trud, poświęcenie innych ludzi na drodze do jakiegoś celu. Mam wrażenie, że tego nie rozumiesz... może posiadasz inny system wartości? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mialem ostatnio najbardziej chory sen jakikiedykolwiek mialem, snilo mi sie ze obudzilem sie rano, otwieram szafe, a tam tylko czarne garnitury, nic oprocz czarnych garnitorow, nawet koszule byly czarne, no a wiec sie ubralem, a buty i skarpety mialem juz nagle na sobie ale takze czarne. zchodze na dol, wychodze na zewnatrz , i nagle widze na srodku ulicy dobra kolezanke, ubrana calkowicie w biala suknie, trzymajaca dlonie na swojej twarzy i plakala. ja podbieglem, zapytalem sie o co chodzi, zabierajac jednoczesnie jej rece z jej twarzy, a one byly cale czerwone na od srodka, popatrzylem na twarz, a ona miala jakby wydlubane oczy... no, nie wydlubane, poprostu miala dwie czarne dziury z ktorych wyplywala krew... wstalem okolo 5 w nocy zlany potem, i nie moglem juz wogule zasnac... co moze to znaczyc?? znaczy to cos wogule czy po prostu zaczynam sie robic chory psychicznie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierajac jednoczesnie jej rece z jej twarzy, a one byly cale czerwone na od srodka, popatrzylem na twarz, a ona miala jakby wydlubane oczy
- gdybyś mógł powiedzieć coś więcej na temat relacji pomiędzy Wami. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, nic tak mocnego, oprocz przyjazni, jestem jej dobrym przyjacielem a ona moja przyjaciolka, znamy sie juz od ponad 2 lat, ale raczej nie ma uczucia milosci czy czegos takiego miedzy nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnilo mi sie iz chlopak ktory mi sie bardzo podobaa upadl tak niefortunie bo na kamien i rozwalil se caly bok noo i wszedzie byla jego kreww a ja kleczalam przy nim i nie umialam mu pomoc :/ co moze oznaczac ten sen ??prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnilo mi sie iz chlopak ktory mi sie bardzo podobaa upadl tak niefortunie bo na kamien i rozwalil se caly bok noo i wszedzie byla jego kreww a ja kleczalam przy nim i nie umialam mu pomoc :/ co moze oznaczac ten sen ??prosze o odpowiedz
- wydaje Ci się, że nie potrafisz nawiązać z nim bliższego kontaktu, stąd poczucie bezradności w Twoim śnie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie robisz się chory psychicznie!Spokojnie... :smile: Wychodzisz do tej dziewczyny, próbujesz jej pomóc uzyskać jasniejsze spojżenie na pewne sprawy, ale ona jest zbyt bardzo zajęta przezywaniem emocjonalnym jakiejś sytuacji/spraw.Czy te sprawy które ona przezywa sa zwiazane z Twoim postępowaniem?

Miłego dnia. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie snilo, ze upuszczali mi krew- prosto z nog, z kostek, plynela goraca przez wielkie przezroczyste rurki, a ja tracilam sily..... a potem wyrwalalam te rurki z kostek i sie obudzilam........ i co to moze byc? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne wydarzenia, sytuacje, być może relacje z innymi spowodowały wyczerpanie Twoich sił.Ale już sobie poradziłaś lub wkrótce poradzisz, uporasz z problemem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze cos plynelo mi z obu policzkow,nosa i ust...Otarlem dlonia wszytskie wyminione czesci ciala i ujrzalem na dloni krew... Co to moglo znaczyc?? :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata sił, zmęczenie jakas sytuacja.Coś Cie boli w okreslonej sytuacji, relacjach z kims, dusisz sie w tej atmosferze która panuje, nie mozesz wypowiedziec wszystkiego co bys chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O co masz żal do samego siebie, że Twoja podświadomość ukazała to poprzez symbol rąk we krwi? I nie tylko Twoich?

Symbolika bardzo ważna - bo spotęgowana.

W snach podobnie jak w życiu nasza głowa - to nasze myśli, serce - uczucia, a dłonie - czyny. Te ostatnie mają bardzo wiele znaczeń w zależności od kontekstu snu, natomiast najlepiej jak są ... czyste.

Zamazane twarze, to zamazane myśli, to niepokój.

Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się,że całowaliśmy sie z moim chłopakiem i skaleczyłam go w usta... Pojawiły się na nich dwie małe dziurki (jakby od szpilki) i krew. Zaczęłam ją wysysać... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, muszę jeszcze coś sprawdzić, ale mam takie wrażenie, że możesz swojego chłopaka zranić słowem (usta - usta), lub masz do tego tendencję.

Jeszcze wrócę do Twojego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow mialam zakrecony sen.Dlatego prosze o jego interpretacje,jesli sie da oczywiscie:)Śnilo mi sie,ze bawilam sie w lesie z jakas kobieta.Gralysmy w pilke.Gdy pilka poleciala gdzie dalej w las ona na mnie krzyczala i mowila ze zrobie sobie krzywde jak tak bede robic.W pewnym momencie zauwazylam,ze gdzies w oddali zblizaja sie do nas zolnierze ubrani na bialo.Ogromnie sie przerazilam,bo widzialam sie chowaja za drzewa.Zaczelam uciekac,schowalam sie za drzewo.I wtedy mnie dopadli.Zaczeli do mnie strzelac z kalasznikowa.Jednego uderzylam i zabralam mu karabin.Czailam sie za drzewami i strzelama do reszty.Podchodzilam do nich bardzo blisko i strzelalam doslownie z paru centymetrow.Niektorych udalo mi sie zabic.I w koncu skonczyla mi sie amunicja i sie poddalam.Pamietam,ze zegnalam sie z kolega,ktory nagle tam sie pojawil.Potem zaczelam jeszcze cos kombinowac jak tu uciec ale nie wiem czy mi sie udalo, bo sie obudzilam.Jak zwykle maslo maslane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie znów masło maślane jak myślisz.

Ten sen przedstawia Twoją sytuację wewnętrzną z naciskiem na podświadomość, może Twóją psychikę (dzieje się w lesie). Gdzieś wewnętrznie balansujesz na granicy zdrowego rozsądku i dlatego ta kobieta, Twój od-środkowy administrato (Ty sama w wersji "poukładanej") krzyczała na Ciebie. Na dodatek wyraźnie ostrzegała.

A przed czym? A przed tym co się działo za chwilę.

Widocznie balansujesz na takiej granicy, że uruchamiasz w sobie siły, które od środka zwyczajnie Cię atakują (stąd żołnierze, broń, atak, strzelanina). Jednym słowem uruchamiasz autodestrukcję.

Sen wskazuje, że dzieje się tak na skutek....zabawy. Tak jabyś zbyt lekko ją traktowała (im dalej w las - tym głębiej w podświadomość, w głąb siebie)

To, że się bronisz i że jesteś bardzo dzielna, nie zmienia faktu, że suma sumarum kończy Ci się amunicja - a zatem Twoje możliwości jej powstrzymania (autodestrukcji) nie są nieskończone.

 

Nie znasz zakończenia, bo proces jest w toku.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak dokladna interpretacje,jestes niesamowicie madra kobieta:)Bo oczywiscie,ze masz racje.Jestem osoba,ktora zawsze o wszystkich sie martwi i czasem to mnie troche przytlacza.Czesto moje sny sa odzwierciedleniem mojego stanu psychicznego i z tego co przeczytalam ten byl chyba najbardziej trafny.Dosc czesto mam zakrecone sny takze pewnie dosc czesto bede sie do Ciebie zwracac o pomoc,jesli moge oczywiscie:)Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może nie bede opowiadac calego snu,bo snil mi sie on pod wplywem serialu;)ale jedna rzecz mi w nim niepokoi.W momencie kiedy postrzelilam jednego z przestępców nie bylo rany tylko na jego podkoszulce pojawila sie mala,czarna plama.Przypuszczam,ze byla to krew,a czytalam,ze czarna krew to ciezka choroba.A mój tata ma od wczoraj małe problemy z sercem ,nie sa to jakies powazne zmiany,ale jeszcze nie wiadomo co to moze byc.A po tym snie zaczynam sie matwic.Czy to moze oznaczac cos zlego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna krew...myśle Gosiu, że moge Cie uspokoić, za mało czynników wiążących, ta rzeczywistość musiałaby być bardziej powiązana z Twą rodziną, tudzież tatą...

Aczkolwiek sam symbol...czarna krew...

Ja jednak nie jestem zwolennikiem uogólnień, nie można pojedynczych symboli taq interpretować...co innego, jeśli widoczne są jakieś bliższe i bardziej spójne znaki przyczynowo skutkowe, a cały sen wydaje się jednym wielkim symbolem!

Spij spokojnie, pozdrawiam i zdrówka dla taty życze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziekuje Ci bardzo:)uspokoilas mnie:)tata mi sie nie snil naszczescie.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby wspaniale Gosiu,....... tylko pomyliłaś płeć... :smile: ciesze sie, że mogłem pomóc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ostatnio często śni mi się, że jestem wampirem i piję ludzką krew i bardzo mi się to podoba, na dodatek odbieram te sny jako wyjątkowo przyjemne, czy to ma jakieś znaczenie? czy ktoś potrafi to zinterpretować? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu też mi się śniło, że byłam wampirem :mrgreen: Sen wyglądał mniej więcej tak:

Przypadkowo zaczęłam rozmowę z jakąś dziewczyną, młodszą ode mnie. Miałam wrażenie, że znam ją z widzenia, ale nie osobiście. Nie wiem, jaki był temat rozmowy, ale gadało nam się dobrze. Zauważyłam, że ta dziewczyna mi ufa, odpowiadala szczerze na wszystkie moje pytania. I nagle, nie wiem jak, znalazłyśmy się w szkole (w mojej podstawówce, do której już dawno nie chodzę). Powiedziałam tej dziewczynie, że chcę jej coś pokazać, a ona z chęcią się zgodziła i chyba nie mogła się doczekać. Pamiętam, że na korytarzu kręciło się kilku ludzi. Zaprowadziłam ją na korytarz, który prowadzi na salę gimnastyczną. Tam nikogo nie było. Zauważyłam, że drzwi do męskiej szatni są otwarte. Kazałam tej dziewczynie tam wejść. Ona tak zrobiła. Zaczęła się z ciekawością rozglądać po pomieszczeniu. Ja weszłam za nią. Zamknęłam drzwi. Zanim się obejrzała w moją stronę, ja ugryzłam ją w szyję i piłam jej krew. Było to niesamowicie przyjemnie uczucie, jakby satysfakcja. Nie widziałam jej twarzy, bo stała tyłem do mnie. W końcu zrobiła się tak ciężka, że osunęła się na ziemię. Chyba już nie żyła. Z rany na jej szyi ciekła tylko malutka strużka krwi. Patrzałam na nią z góry i miałam wrażenie, że w myślach mówiłam do niej, że nie należało mi zbytnio ufać. Zostawiłam ją tak na tej podłodze i wyszłam, nie zamknęłam nawet za sobą drzwi....

Niewiele snów pamiętam z tyloma szczegółami, a ten w dodatku wydał mi się szczególnie ciekawy :grin: Czy ktoś potrafi go rozszyfrować? Czy to nie oznacza czasem, że kogoś wykorzystuję i nadużywam zaufania? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio często śni mi się, że jestem wampirem i piję ludzką krew i bardzo mi się to podoba, na dodatek odbieram te sny jako wyjątkowo przyjemne, czy to ma jakieś znaczenie? czy ktoś potrafi to zinterpretować?
- powiem Ci to najdelikatniej jak potrafię... prawdopodobnie "wozisz się" na innych ludziach. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-09-22, 20:06 ]

Czy to nie oznacza czasem, że kogoś wykorzystuję i nadużywam zaufania? Bardzo proszę o odpowiedź.
- pytanie i własna prawidłowa odpowiedź. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o interpretacje!!!!

Śniło mi się że ugryzł mnie pies w rękę kilka krotnie, raz nawet zawisał mi na niej ale go odepchnęłam -miałam rane ale nie za wielką.

Potem sniło mi się że siedze z jakimś kolegą i koleżanką zupełnie mi nie znajomym na łóżku rozmawialiśmy o numerach telefonów m.in. moim, a potem nagle ten kolega mnie zaatakował nożem zaczełam mocno krwawić.

A potem jeszcze nagle znalazłam się w studiu Rozmów w Toku i tam wszyscy siedzieli i mocno krwalili- to był przerażający widok krew leciała im z buzi i nosa tak się tym przeraziłam że aż się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwszy z moich znow ktore mialy zwiazek z krwia przedstawia mnie. ktos strzlil mi w tyl glowy uszkadzajac ja dosc dotkliwie, mimo wszystko udalo mi sie przezyc, krew tryskala mi z glowy nie czulam bolu ale wiedzialam ze cos jest nie tak.

 

Kolejny przedstawia mojego bylego chlopaka ktory idzie do mnie na 3 pietro na kolanach po schodach, kolana krwiawia mu bardzo i placze przy tym strasznie. wchodzi po schodach i przeprasza mnie prosi o wybaczenie. krzyczy i placze bardzo glosno. dziwny ten sen ale prosila bym o jakakolwiek interpretacje z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sen moglby wskazywać, ze ktos bedzie chcial Cie zranic, wyrzadzic jakas szkode i choc czegos sie bedziesz spodziewala, badz juz sie spodziewasz, to nie bedziesz potrafila przesladowce zdemaskowac. to moze tyczyc sie pracy, szkoly...nie wiem na jakim etapie w zyciu jestes wiec zgaduje.

Drugi sen jest widocznym nawiazaniem dotwegochlopaka,ktory widocznie moze, podkreslam to slowo MOZE miec cos na sumieniu wzgledem Ciebie i bedzie staral sie o odpokutowac nawet kosztem wlasnego siebie...stąd to jegocierpienie, krew...i tu znow pojawiaja sie watpliwosci bo zwyczajnie nie zna Twego zycia, sytuacji, wiec ta interpretacja jest jak spacer we mgle mozliwych wyjasnien.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz bo juz myslalam ze nikomu nie bedzie sie chcialo mi pomoc a jednak:) co do tego drugiego snu i pokuty mojego BYLEGO juz chlopaka to wiadomo o jaka pokute moze mu chodzic, zastanawia mnie jedynie fakt, ze ten sem moze miec takie znaczenie ale w rzeczywistosci dzieje sie wrecz na odwrot. mam jeszcze jedno pytanie co moga znaczyc te zamykane przeze mnie drzwi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz bo juz myslalam ze nikomu nie bedzie sie chcialo mi pomoc a jednak:)

No widzisz, jednak komus sie chcialo odpowiedziec,... ja tylko jak zwykle sie ciesze ze moglem pomoc.

co do tego drugiego snu i pokuty mojego BYLEGO juz chlopaka to wiadomo o jaka pokute moze mu chodzic, zastanawia mnie jedynie fakt, ze ten sem moze miec takie znaczenie ale w rzeczywistosci dzieje sie wrecz na odwrot

Taka jest czesto rola dzialania podswiadomosci podczas snu, obrocenie do gory nogami rzeczywistosci, by pokazac byc moze inny punkt widzenia, byc moze przedstawione to zostalo w taki sposob, jaki Ty bys chcala by wygladalo to w rzeczywistosci.

mam jeszcze jedno pytanie co moga znaczyc te zamykane przeze mnie drzwi??

Nie wiem, wybacz jest poznoi moze cos przeoczylem, ale nie wiem o jakie zamykanie drzwi chodzi...nie bylo nic takiego w Twoim poście...chyba :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podswiadoma odwrocona rzeczywistosc we snie w tym wypadku nie ma nic wspolnego z moimi wewnetrznymi bolączkami czy pragnieniami etc. moze nie powinnam tego pisac w tym topicu ale moje przeczucia czy "wizje" czy chociażby sny maja ogromna moc, dlaczego? bardzo czesto sie sprawdzaja!! nie wiem czy i tym razem ale nie chciala bym nawet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miałam dziś dziwny i niepokojący sen...śniło mi się, że spotkałam moje stare znajome z liceum, weszłam do łazienki i stanęłam przed lustrem...one pochwaliły mnie, że bardzo ładnie wyglądam, po czym jedna z nich weszła do toalety zostawiając mnie samą przed lustrem. Przyjrzałam się sobie i nagle zaczęła mi odpadać skóra z twarzy..naciągała się jakby chciała mi spłynąć z twarzy, potem to dolna warga zaczęła opadać...Jedna z koleżanek wyszła z toalety, poprosiłam ją (przytrzymując twarz [?!]), żeby zadzwoniła po pogotowie, ona odmówiła, powiedziałam, że sama zadzwonię, oddała mi telefon- nie wiedziałam jaki numer wykręcić...upadłam na podłogę...z buzi ciekła mi krew na kafelki...ktoś ciągnąc mnie po ziemi wytargał mnie z łazienki...obudziłam się...Nadmienić muszę, iż znajomych nie widziałam już dosyć długo, nie tęsknię za nimi, nie mam potrzeby ich oglądać, ale w czasach liceum przyjaźniłyśmy się". Może ktoś ma pomysł na zinterpretowanie tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeka cie jakieś nie przyjemne zdarzenie,prawdopodobnie będzzie ono miało zwiazek z osoba która podaje sie za twojefgo przjaciela,uważaj więc bo ktos cie obrabia za plecami,nie wierz fałszywym pochwałom,zastanów sie nad soa i swoim otoczeniem a uda cie sie wykryć co nie gra,możesz mieć drobne problemy ze zdrowiem

brzmi skomplikowanie ale inaczej nie umiem tego wytłumaczyć :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój chłopak ma ostatnio wiele snów związanych ze zwierzętami. ostatni to uciakajace szczury i myszy na jego ogródek przed potężna ulewą. połowa z nich miała porozcinane brzuszki i ciekła z nich krew. bardzo bym prosiła o interpretację, bo zaczynaja mnie martwić te ciągle pojawiające się jego dziwaczne i raczej pesymistyczne sny. z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viciousssgirl, są to rzeczywiście pesymistyczne obrazy, lecz są odzwierciedleniem zlej sytuacji Waszych znajomych, a nie waszej.

Ktoś zwróci się do twojego chlopaka z prośbą o pomoc, lecz twój chłopiec nie będzie w stanie tej pomocy udzielić. Jedyne, co mogę Wam poradzić to, to, abyście nie starali się na silę uzdrowić sytuacji panującej dokoła Was, bo nie na wszystko macie wpływ . Natomiast chłopak powinien zwrocić baczniejszą uwagę na to z kim zawiera bliższe znajomości, ponieważ mogą okazać się w przyszłości bardzo kłopotliwe.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mojej sąsiadce śniło się, że kąpała się we własnej krwi. Potem przyszła po nią jej zmarła matka i chciała ją zabrać, ale ona krzyczała, że nie chce z nią iść, chce iśc do domu. Proszę o interpretację tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wyczuwam w tym śnie piętno strachu......spytaj twojej sąsiadki czy coś Ją nie trapi lub też czy się czegoś nie lęka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sen był długi ale pamietam tylko kawałek. Byłam się przejśc (chyba byłam sama) i czułam ze mam katar. :D Nagle podbiegł do mnie od tylu mój kolega, który mi sie podoba i przytulił sie do mnie tak od strony pleców:) wszystko było ok ale denerwował mnie katar, a nie miałąm chusteczki pusliałam go i poszłam do sklepu (gdzie dzisiaj jest piekarnia) i spostrzegłamm, że to nie był katar tylko poprostu leciała mi krew z nosa. Była taka mocno czerwona, taka

ciemna . Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marietka, pokuszę sie o kolejną interpretację :) jeżeli pozwolisz. Aczkolwiek proponuje Ci skonstruowanie swojego własnego dziennika snów, bo widzę, że dużo z nich pamiętasz :). Jeżeli nie wiesz co to jest to odezwij sie na maila a spróbuje Ci wyjaśnić.

 

No więc... dla mnie ten sen jest z jednej strony wynikiem spełnienia Twojego zainteresowania tym chłopakiem a z drugiej strony symboliczny... A oznacza, że jakieś wydarzenie z przeszłości ma szansę zaowocować polepszeniem kontaktów z tym chłopakiem. Powiedział bym więcej, ale nie znam szczegółów... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

śniło mi się, że grałam na komputerze w Herosów z nieokreśloną postacią kobiecą i pedofilem znanym jako T-Bag z Prisonbreaka. Podłączyliśmy się do siebie kablami i gra polegała nie wiedzieć czemu na transfuzji krwi, a jak wiadomo T-Bag musi mieć Hiv. Oprócz tego tak naprawdę - chociaż wizualnie nie - odbywały się symultaniczne stosunki analne. Bardzo bałam się, że dostanę wirus, ale że T-Bag był Iron Golemem (taka postać z gry) i nie miał krwi, tylko złoty pancerzyk, wszystko jest w porządku.

pozdrawiam wszystkich i życzę, żeby i wam przyśniło się kiedyś coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc!!

Nie wiem czy to do końca nadaje się do kategorii krew, jeśli nie to przepraszam, ale proszę o wyjaśnienie, interpretację mojego snu:((Ostatni ośniło mi się, że idę przez miasto, jest już ciemno (szłam z moim tatą, ale to chyba nie istotne) i nagle widzę światła karetki, ona stoi na rynku; widzę, że jest jakiś wypadek, wiem to po prostu nie wiem jakim sposobem że to jakaś młoda dziewczyna, chcę przejść dalej, i wtedy było najgorsze: musiałam przechodzić przez mnóstwo krwi na ziemi, tak było jej pełno, a oprócz tego tak jakby kawałki ludzkiego ciała, jakieś mięso... Strasznie się boję bo wszędzie czytam że takie sny to przestroga, ostrzeżenie.Czy ktoś może mi pomóc? To nie pierwszy sen tego typu: jakiś czas temu też mi się śnił jakiś wypadek autobusu, ja byłam świadkiem i grzebałam w mnóstwie krwi i jakiś chyba zakrwawionych kawałkach ludzkiego ciała :sad: ...Proszę o szybką odpowiedź... Może to jakaś choroba, albo faktycznie przestroga? Czy to obrazuje stan mojej duszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo ten nick zaczęłam używać dosyć niedawno i tylko w internecie - nikt kogo znam nie wie, że go używam bo i po co...

 

Ale nikt dalej mi nie podpowiedział nic w związku z moim snem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, to ja juz sie nie wtracam - jak rozumiem nick ma jedynie elfickie pochodzenie :D

 

Niestety nie czytam snow, ale postaram sie wyslac tutaj nasza czytaczke

cmf dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Elbereth90 !

Nie wiem czy to do końca nadaje się do kategorii krew, jeśli nie to przepraszam, ale proszę o wyjaśnienie, interpretację mojego snu:((

Nadaje się jak najbardziej i dziękujemy za uparte szukanie odpowiedniej kategorii. :)

Ostatni ośniło mi się, że idę przez miasto, jest już ciemno (szłam z moim tatą, ale to chyba nie istotne) i nagle widzę światła karetki, ona stoi na rynku

Rynek centrem miasta. Być może rynek ten świadczył o Twoim "centrum duchowym", kimś/czymś co było dla Ciebie niezwykle ważne. Karetka. Ma ona na celu ratować życie, tak więc można wydedukować, że walczyłaś o kogoś/coś do skutku.

widzę, że jest jakiś wypadek, wiem to po prostu nie wiem jakim sposobem że to jakaś młoda dziewczyna, chcę przejść dalej,

wypadek? A może niechciana perypetia losu sprawiły "wypadek" w świecie rzeczywistym? Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez naszego wkładu.

i wtedy było najgorsze: musiałam przechodzić przez mnóstwo krwi na ziemi, tak było jej pełno, a oprócz tego tak jakby kawałki ludzkiego ciała, jakieś mięso...

Wstrząs z zewnątrz, nieoczekiwany zwrot wydarzeń, rozczarowanie. Kawałki ludzkiego ciała, czyli w nieprzyjemnym dla Ciebie wydarzeniu ostatnich czasów brały udział więcej niż jedna osoba (ma się rozumieć oprócz Ciebie).

Strasznie się boję bo wszędzie czytam że takie sny to przestroga, ostrzeżenie.

Senniki nic nie mówią. Krew mogła śnić się z pociętej ręki, na ziemi, pływać w krwi. Każdy sen oznacza co innego. Nie można przypisywać wszystkich "krwistych" snów do kategorii "krew", bo to byłoby co najmniej nie na miejscu, żeby brzydziej nie powiedzieć. Swojego czasu bazowałam na sennikach, ale widząc to, jakie tam "dyrdymały" wypisywano, zaczęłam przygodę ze snami w pojedynkę.

wypadek autobusu, ja byłam świadkiem i grzebałam w mnóstwie krwi i jakiś chyba zakrwawionych kawałkach ludzkiego ciała

Okrutny jest ten świat, prawda? Tak jak Diogenes szukał dobra ze świeczką w ręku tak Ty szukałaś kogoś kto Cię nie zrani, szukałaś pośród tych zepsutych ludzi, którzy Cię otaczają. I po co sobie wmawiać, że wszyscy chcą dla CIebie jak najlepiej, skoro doskonale obie wiemy, że tak nie jest?

Może to jakaś choroba, albo faktycznie przestroga? Czy to obrazuje stan mojej duszy?

W kolejności. Nie/tak, tak.

Przestrogą może być to, abyś uważała na to, w kim lokujesz swoje uczucia.

Obraz duszy? Jak najbardziej. :wink: Każdy sen ukazuje cząstkę Ciebie, o której być może sama nie masz pojęcia...

Tak to widzę, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację. Faktycznie to, co napisałaś pasuje trochę do mojej sytuacji życiowej... I z jednej strony czuję się jakby spokojniej, gdyż ważne jest 'przejrzeć na oczy' i popatrzeć poniekąd z innej strony na swoje życie. Ale... Właśnie, zawsze jest jakieś 'ale'...Po prostu muszę się poważnie zastanowić co dalej.

W każdym razie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No wlasnie tam nie bylo zadnej sytuacji... :cry: po prostu nagle zobaczylam najpierw krew, otworzylam oczy..a jak za chwile usnelam to zobaczylam ten noz... nic wiecej nie wiem, nie pamietam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że możesz w najbliższym czasie się na kimś zawieść - tak chyba należy to odczytać łącząc wszystkie znane mi symbole.

Pozdrawiam.

 

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu śni mi się krew. Są to różne sny. Najpierw śniło mi się, że mójkolegamiał ranę na szyi a ja usiłowłam ją zatamować. Byłam cała w jego krwi.

Ostatnio śniło mi się, że do ręki doczepiono mi woreczek z krwią i kazano ją dostarczyc do jakiegoś centrum medycznego. Miała to być krew chbya do przetoczenia. I miałam to dostarczyc do laboratoriumw tym centrum i nie mogłam znaleźć właściwego pokoju.

Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Pracuje w sklepie spozywczym i nasz manager uwaza sie za najmadrzejszego) a sen byl taki: snilo mi sie ze chcialysmy z kolezankami isc do jakies tam szkoly ale trzeba bylo zdawac egzamin a ten manager powiedzial cos typu: po co bedziecie zdawac i tak jestescie tumoki i tak nie zdacie po co wam to itp... a ja pozniej wydarlam sie mu centralnie do ucha najglosniej jak mogla, cos typu: za kogo ty sie uwazasz ze nas tak traktujesz, myslisz ze jestes od nas lepszy itp... a jemu zaczela sie lac krew z oczu... Bardzo sie zaniepokoilam tym snem, czy ktos moglby mi pomoc go zinterpretowac? Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem mój dzisiejszy sen: byłam mężczyzną i rozmawiałam z kobieta w pokoju, w jakimś budynku nieokreślonym. Zasnęłam (pod wpływem czegoś co mi dala, chyba). Gdy sie obudziłam, kobieta stała się mężczyzną, ja nadal byłam mężczyzną, poszłam do łazienki i zobaczyłam swoją twarz całą we krwi, a w całym pokoju były ślady zakrzepłej krwi. najpierw zmyłam twarz a później chciałam zmyć plamy z podłogi. Mężczyzna odszedł, a ja uzmysłowiłam sobie, że kogoś zabił i chce mnie wrobić w to morderstwo. Zaczęłam szukać zwłok ale nigdzie ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że razem ze swoim młodszym bratem miałam iść do apteki po leki (to wszystko działo się w moim mieście) i nagle niewiadomo skąd znalazł się tam wiadukt chyba z cegły i trzeba było pod niego wejść i skręcić. do apteki szło się po kamiennych schodach. jedne strasznie kręte(spirala) prowadziły w góre ale żeby się na nie dostać trzeba było sie podciągnąć z także stromych ale schodzących w dół. postawiłam brata już wyżej i poprosiłam znajomą kobiete( widziałam twarz ale jej naprawde nie znam ale czułam jakbym znała długo) aby go przytrzymała a ja się podciągne. ona go puściła i się przewrócił twarzą na schody. Ja go podniosłam i zobaczyłam że wybił zęba i był umazany krwią. ja tego zęba kopnełam ale podniosłam i stwierdziłam:" może jeszcze da się przykleić" i wróciłam do domu z bratem i tą kobietą( o dziwo niewiadomo skąd leki już miałam w ręku) co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, Snilo mi sie ze bylem w metrze i jakis koles zlapal mnie za dupe tak sie wkurzylem ze zaczolem go bic ale tak bardzo mocno ze az nim zucalem doslownie i rozbilem mu glowe o cos i widzialem jak mial krew na czole i wlosach i widzialem mala plame na podlodze czerwonej gestej krwi co to moze znaczyc ?? (sen byl bardzo wyrazny)

 

[ Dodano: 2008-05-02, 10:50 ]

o sorki chcialem jescze dodac ze koles wydawal sie byc usmiechniety przez caly czas albo smial sie cos w tym stylu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...