Skocz do zawartości

Gość niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniło mi się, że strzeliłam komuś z pistoletu w głowę i ta osoba umarła. Jak na złoś była to jedna z ukochańszych przezzemnie osób. Potem był pogrzeb a na nim dużo osób, których już nie ma na tym świecie. Co to może oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashira raczej nie miałam czym skrzywdzić tej osoby i ona też mnie nigdy nie skrzywdziła dlatego nie rozumiem jak mógł mi się taki sen przyśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi się że koleżanka z pracy postrzeliła mnie z pistoletu, strasznie krwawiłam w wielu miejscach ale najbardziej z brzucha. Nie umarłam w tym śnie. Co to oznacza?

 

 

:n1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skuld

Witam.

Zanim przejdę do snu opisze krótko osobę, której on dotyczy.

Jest to mój kolega. Znamy się od zawsze, mieszkaliśmy w tym samym bloku, przyjaźniliśmy się. Teraz bardzo rzadko się widujemy, ale nadal jesteśmy w dobrych relacjach.

Jakiś czas temu kolega wszedł w bardzo negatywny związek. Jego życie zmieniło się na gorsze, źle się z nim dzieje. Myślę, że nie zdoła się z tego wyplątać. Chciałabym mu jakoś pomóc, ale nie mam takiej możliwości.

Ostatnio śnił mi się kilkakrotnie. Sny były podobne. Za każdym razem wyglądał bardzo źle i był zdesperowany. A ja za każdym razem starałam się go uspokoić. W poprzednim śnie udało mi się to.

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że gdzieś razem byliśmy. Nie pamiętam gdzie, ani czy był tam ktoś jeszcze. Na koniec snu była jedna scena, którą zapamiętałam najdokładniej. Kolega był zdenerwowany. Jednak nie pamiętam powodu. Był jakby w amoku. Wyglądał jak osoba, która nie radząc sobie z jakąś sytuacją, emocjami, jest doprowadzona do ostateczności, nie panuje nad sobą. Wziął skądś nóż, wymachiwał nim, bałam się, że skrzywdzi siebie lub kogoś innego. Podeszłam do niego, żeby go uspokoić. Złapałam go za ramiona. Zranił mnie nożem w rękę. Zrobił mi dwie lub trzy rany na przedramieniu, z których popłynęła mi krew. Jednak nie odsunęłam się od niego. Mówiłam coś, uspokajałam go. I udało mi się to. Odłożył nóż i spuścił głowę. Był bardzo smutny.

Tyle zdołałam zachować w pamięci.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuld,

sen jest wynikiem troski o kolegę.tak jak napisałaś,chcesz mu pomóc,ale nie wiesz w jaki sposób to zrobic i to Cię dręczy.jego problemy tak szybko się nie skończą,ale widać malutkie światełko w tunelu.a Ty dużo możesz dla niego zrobić,wystarczy że będziesz przy nim,nawet myślami.

pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

sniło mi się, że leciała ze mnie taka bardzo brązowa krew - jakbym oczyszczala się po porodzie - bardzo bolało i się bałam.

 

czy ktoś wie co to może znaczyć?

 

dziękuje

 

[ Dodano: 2008-06-02, 23:08 ]

dodam jeszcze, ze bylam ubrana na biało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie sniło ze ciekla mi krew z kciuka ale nie dlugo(chyba), nie pamietam dobrze ale nie byla ona czerwona tylko jakas pomaranczowa.. jakby kolor rdzawy. probowalam ja zatamowac trzymajac reke ku gorze, tyle pamietam.. aa i jechalam wtedy autobusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi się, że leciała ze mnie taka bardzo brązowa krew - jakbym oczyszczala się po porodzie - bardzo bolało i się bałam.

katee, sądzę, że w najbliższym czasie Twoje uczucia, które w kimś powierzałaś prysną jak bańka mydlana. Będzie to spowodowane nieprzyjemnymi wydarzeniami i sądzę, że możemy połączyć to z Twoim wcześniejszym snem, przy którym ostatnio Ci pomagałam. Można także zauważyć, że ta nieprzyjemność nie wyniknie z Twojej działalności, ale jak się mozna spodziewać, z działalności osoby nam wiadomej...

 

 

Mo21ni11ka85, możesz przyszykować się na zadziwiające zdarzenia, z którymi nie będzie Ci co prawda źle, ale będą miały wpływ na Twoją percepcję świata zewnętrznego.

 

Pozdrawiam, Dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że siedząc chyba w jakimś szpitalu razem ze znajomymi pobieraliśmy sobie krew taka długą strzykawką i pobrałam jej bardzo dużo i nagle zdrętwiała mi ręka... to było takie realne że aż się obudziłam ze strachu... pomóżcie proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Kaffka? chyba trafiłaś w dziesiątkę... jesteś drugą osobą, która mi powiedziała coś takiego i jak najbardziej wezmę sobie to do serca... dzięki za radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Miałam sen pełen krwi. Widziałam siebie oplamiona krwią, podłogę i ktoś wybiegł. Nie wiem czy zostałam pobita ale plamy zakrzepłej krwi było pełno. Widzialam narzeczonego. Też był poplamiony krwią. Mail zakryte usta chusteczką bo leciała mu też krew z nosa ( w rzeczywistosci jest alergikiem i tak często chodzi po domu aby nie kichać zbyt dużo). Spytał mnie czy wszystko ze mna dobrze. Wokól była ciemnośc ale jak patrzyliśmy na siebie miałam wrażenie że wewnętrzne światło nas oświetla. Wziął mnie za rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmm wiesz w pierwszym odruchu się przeraziłam. No wiadomo krew jakie wywołuje skojarzenia a mi się to śni bardzo rzadko. Potem zaczęłam się zastanawiać czym jest symbolem krew i moment kiedy patrzylismy na siebie. Chciałam się kogos zapytać czy myślę dobrze.

 

Czyli będzie z górki najgorsze juz za nami? Oby wierze w to głęboko bo zaczynam czuc tą różnicę ale to jeszcze chyba nie ten moment. W kazdym razie czas pokaże:)

Dzieki kaffko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedostatnio miałam dziwny sen.

byłam z nim na dworze z chłopcem, który podawał się za diabła. wierzyłam mu i wiedziałam, że muszę umrzeć, poprosiłam go aby żeby zrobił to bezboleśnie.

wpadł na pomysł, że walnie mnie butelką w głowę, a że wszystko działo się pod znajomym barem, butelek było pod dostatkiem. walnął, mnie na chwilę zamroczyło ale nie umarłam. on zaczął czyścić jakiś pistolet przed strzałem, lecz ja zobaczyłam miecz i kazałam mu odrąbać mi głowę. położyłam się na ziemi brzuchem, on przystawił klingę do mojej szyi i zaczął naciskać. poszułam jak pęka skóra i z rany leci krew. czując to krzyknęłam do niego, że powinien się zamachnąć, lecz ten powiedział, ze nie da się tak.

nagle znaleźliśmy się pod starym domem, byli tam też mo rodzice i dwie przyjaciółki. siedzielśmy na ławeczce, ja wzięłam przyjaciółkę do tego domu do toalety i pokazałam jej swoją szyję, powedziałam że ten chłopiec jest diabłem i musi mnie zabić ta odpowiedziała aby "acha, spoko" i wyszłyśmy. gdy diabeł się oddalił od ławki powiedziałam rodzicom kim jest i że musi mnie zabić. gdy oni zaczeli dzwonić po znajomych szukając ratunku, obudziłam się.

 

dawno nie miałam tak realnego snu i zastanawiam się czy coś on znaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmm nie wiem nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że sie oswajasz z mysla o śmierci. Podejrzewam nawet, że zastanawiałaś się jaki sposób byłby dla Ciebie lepszy.

Takie moje wrażenie:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam:) Dzisiejszej nocy miałam sen związany z krwią... lecz niestety nie pamiętam go za dobrze. Było tak: byłam w łóżku z kimś lecz nie wiem kto to był, chyba jakiś mężczyzna i jeśli dobrze pamiętam to my współżyliśmy nio i nagle zobaczyłam krew na białej pościeli, nie było jej dużo i wyglądało na to że wypłynęłam z mojej pochwy... byłam zdziwiona bo wydawało mi się że "pozbyłam" się już błony dziewiczej... później się ubrałam i poszłam do łazienki i tam na bieliźnie znów zauważyłam niewiele krwi... i się obudziłam. Ten sen był bardzo realistyczny. Proszę o szybką odpowiedz gdyż zaczynam się martwić.

Pozdrawiam;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen wyglądał bardzo niepozornie.

Pojawila się dziewczyna tak w wieku 25-30 lat. Brunetka włosy spięte w kucyk. I nagle się uśmiechnęła do mnie i...zobaczyłam na jej dziąsłach zaschniętą krew...nie wiem co mam myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Brunetka15447 twój sen myślę, że wyraża lęki i zahamowanie. Hmm być może masz poczucie winy i wstydu - może się nie akceptujesz czujesz się "brudna".

 

Paulina25 myślę, że martwisz się o kogoś, np. jakoś koleżankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
truskawka no własnie o nikogo się nie martwię...

no to nie mam pojęcia jak wytłumaczyć Twój sen, chociaż przyszło mi do głowy, że będziesz miała wizytę krewnych - tak moja mama mówi, jak śni się krew ;) a z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uważaj żebyś się nie skaleczyła - u mnie tak często bywa ;) (śni mi się krew i potem widzę krew bo się skaleczyłam :oczko: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewni mówisz...nie lubię odwiedzin krewnych ;(

A z tym skaleczeniem to może masz rację....ja mam talent do robienia sobie ran(np. przy mysiu naczyń, albo czytaniu książki-o kartkę...i inne takie). Ps. ostatnio pogryzł i podrapal mnie dziki kot i martwilam się tym czy czegoś nie załapałam np. kociego pazura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyśniło m sie dzisiaj, że dwie kobiety mi wróżyły. Wpatrywały się w chusteczke na której była plama krwi ( nie wiem czyjej), a ze nic się to krwia nie dzialo to powiedzialam im ze to wrozenie nie ma sensu bo i tak nic z tego nie wyjdzie. A potem potarły tą plamkę i z krwi zaczęła się tworzyć na chusteczne moja twarz. Przestraszyłam się, a w dalszej części snu prześladował mnie pech ( nie wiem czy to istotne). Jeśli ktoś wie o co może chodzić w tym śnie to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje. :).

Edytowane przez Allegra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam dziwny sen.. snilo mi sie ze spalam i mialam ogromny katar. jak sie przebudzilam mialam go na brodzie policzkach troche pod nosem - zakrzeply - pozniej zmienil sie w krew - tez zakrzepla... krew byla rowniez na brodzie troche policzkach pod nosem.. generalnie jeszcze troche jej z nosa pocieklo.. bylam przerazona chcialam to zdrapac i wtedy wpadl moj kolega z innego pokoju (jestem studentka i akurat kumpel u mnie nocowal ( i powiedzial, ze jestem brudna.. gwaltownie wstalam.. pobieglam do lazienki i przed lustrem chcialaam zdrapac ta krew.. nie ktore platy odpadaly ale male i malo.. jakos tak.. nie wiem ocb ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jeszcze ktos tu zaglada ale moze sie uda i dostane odpowiedz.

sniło mi sie ze byłam w łazience i dostałam krwotok, krew leciałam z pochwy, spodnie ktore miałam na sobie były całe we krwi, na podłodze była wielka kałuza krwi. a ja stałam i patrzyłam jak cała podłoga pokrywa sie moja krwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj irka,

 

Chcialabym wiedziec, czy temu ze krwawilas towarzyszyl jakis ból? Czy towarzyszyly Ci jakies odczucia?

Jak wygladala lazienka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziwny sen śniło mi się że jestem z moim przyjacielem w barze, nagle podeszło do nas kilku chłopaków i zaczeli mnie zaczepiać. Mój przjaciel wyszedł z nimi na zewnątrz. gdy długo nie wracał poszłam za nimi: zobaczyłam tłum gapiów a na ziemi leżącego przyjaciela całego we krwi, który majaczył że mnie kocha. Prosze o interpretację , czy to jest przestroga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moncia66, to ze widzisz przyjaciela w kaluzy krwi nie koniecznie jest zlym znakiem.

Ja tutaj widze ze obecnie po prostu martwi Cie sytuacja kogos z Twojego bliskiego otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uncredible myślę, że czyjaś pomoc, na którą liczyłaś w jakieś Twojej trudnej sytuacji nie okazała się skuteczna i ta osoba Ci nie pomogła (dentysta). Leczenie zębów jest apelem, żebyś nie wypierała się problemów i sama je rozwiązała, gdy nie możesz na kogoś liczyć z pomocą. Tracenie zębów jest tu zwiastunem, ostrzeżeniem przed stratami i porażkami.

Mam nadzieje, że pomogłam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drenot, jak widzę masz "nauczycieli" lub wyższą świadomość w innym wymiarze. Zapisuj sobie wszystko, co usłyszysz w ten sposób. I spróbuj je sam rozszyfrować. Te nauki mogą Ci się jeszcze przydać. To nie był sen. To była raczej "lekcja poglądowa".

Matka Boska, to raczej dobry znak. Raczej jesteś/ będziesz szczęściarzem, który ma dobrą ochronę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

majka24, karmienie piersią oraz krew mogą symbolizować radość spowodowaną jakimś szczęśliwym wydarzeniem. Myślę, że nie masz się czym przejmować.

Chyba, że we śnie towarzyszyły Ci jakieś negatywne uczucia??

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

suzi, obecność krwi we śnie można interpretować na wiele sposobów w zależności od kontekstu. Jeśli oczekujesz interpretacji opisz swój sen jak najdokładniej.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl krotki sen.Bylam naga od pasa w dol,widzialam naprawde mnostwo krwi ktora sie ze mnie lala.We snie mialam poczucie,ze trace dziecko,a dzis snilo mi sie ze jestem w ciazy...Gdy widzialam te krew czulam niepokoj,ale w miare spokojnie sie temu przygladalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałabym do Ciebie suzi kilka pytań, myślę że ważnych przy interpretacji Twojego snu. Jesteś w stałym związku, starasz się o dziecko, spodziewasz się dziecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrata dziecka kojarzy mi różnie - z utratą czegoś ważnego w twoim życiu, z Twoim wewnętrznym nieuświadomionym poczuciem że coś tracisz ważnego, lub że coś się kończy - ogólnie jakaś strata, może nieświadoma. Natomiast druga część snu - bo myślę że tworzą one całość - to tak, jakby otwierał się nowy rozdział w Twoim życiu, zaczynało się coś nowego, tak jakby w miejsce straty zostało wnoszone coś nowego, jakaś nowa jakość. Ogólnie myślę, że optymistyczny sen, natomiast zmiany w życiu mogą wiązać się z niepokojem, bo są nowe i nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że jestem nowym użytkownikiem forum, i wczesniej nie interesowałem się znaczeniami snów, mam do Was przyjaciele ogromną prożbę.

 

Sniła mi się babcia. Sen był w piątek, a moja Świętej Pamięci babcia zmarła w środe przed piątkiem czyli śniła mnie się po śmierci.

 

Sen wyglądał tak że idziemy sobie z babcią po mieście (babcia przed śmiercią słabo chodziła i zawsze miała kule, a w snie była bez kul i chodziła jak zdrowa kobieta), i po maru chwilach zobaczylismy tramwaj doktórego chcieliśmy wejść, a ze tramwaj był oddalony od nas większą odległością to złapałem babcie za ręke i zaczeliśmy biec. Mnie udało się dobiec do tramwaju i wsiadam w niego i pilnuje aby motorniczy nie zamkna drzwi i czekam na babcie. Podchodze do okna w tramwaju i widze babcie stojącą na chodniku patrzy się na mnie, ani nie szczesliwa ani nie smutna.

 

Babcia przed śmiercią miała rane na nodze którą było ciezko wyleczyć i dosyć czesto krwawiła.Jak widziałem ja stojącą na chodniku to zobaczyłem krew ktora leci jej z rany. i po tym się przebudziłem

 

Babcia była osobą dla mnie najblizszą osobą w zyciu, i ja dla niej też.

 

Co może oznaczać taki sen???

 

Prosze Was o odpowiedz

 

pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanser, taki sen mówi o Twoim rozstaniu z babcią, na które nie byłeś przygotowany. Teraz musisz sam jechać tym 'tramwajem'. Ta krew płynąca z rany może zwracać Ci uwagę, że jest jakaś ważna sprawa, którą teraz powinieneś się zająć, a w tym celu powinieneś wziąć się w garść. Zachowanie spokoju pomoże złagodzić sytuację.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku tygodni sni mi sie, ze goni mnie azjata w tradycyjnym stroju trzymajacy w rekach miecz, po czym odcina mi glowe powtarzajac czynnosc kilkakrotnie chcac sie upewnic ze napewno zostala odcieta.

 

ten sen doprowadza mnie do obledu.blagam pomozcie... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dziś w nocy, że miałam badroz spore krwawienie, wypływała ze mnie doś spora smugą ciemna lecz nie czarna krew tworząc odfita kałuże na ziemi, wokół stóp, nie było to miesiączka, ja patrzyłam na tę krew, może z lekkim niepokojem, ale się byłam przerażona czy zlękniona, raczej obuiłam się i może w tedy zaczęłam się bać. We snie towązyszło mi co najwyżej takie uczzucie pomedzy ciekawością a niepokojem, niebardzo mogłam się poruszyć, poprostu patrzyłam. Czy mógłby mi ktoś pomóc w interpretacji snu. Moje sny często sugerują ważne sprawy w moim życiu, przeważnie wiem czego dotyczą tym razem jestem kompletnie bezradna i zdenerwowana, tym że zupełnie nie wiem jak się do tego odnieść.

pozdrawiam i proszę o pomoc

alina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze krew moze zwiastowac odwiedziny krewnych....

 

po drugie powinnas uwazac na jakies problemy, ktore moga sie ew Twoim zyciu pojawic, poniewaz krew symbolizuje rowniez problemy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze wyszlam z lazienki i zobaczylam gesta kaluze krwi a w srodku bylo cos w rodzaju lozyska po urodzeniu dziecka ja tak myslalam,ale t bylo jakies kolo.obok mnie w kabinie byla dziewczyna zapytalam sie czy to jej ona odp.ze cos tam jest jej,ale i moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alina1,

W większości przypadków sen o krwi ostrzega przed awanturami z osobami z Twojego otoczenia, przed różnicami zdań, kłótniami z partnerem. Ogólnie trudny okres wybuchów gniewu spowodowanych najdrobniejszą prowokacją, również w miejscu pracy.

 

Jeśli nawiązałaś ostatnio bliską znajomość z mężczyzną, nowy związek lub romans, to sen oznacza, że się rozczarujesz, w związku z czym czekają Cię smutki i ogólnie złe samopoczucie.

 

Możliwe, ze chodzi o cos wiecej nie znma dokladnie Twojej sytulacji... ale moim zdaniem powinnas uwazac na siebie

 

Tutaj zgadzam się z Princess19891, ciężko jest odnieść sen do Twojego życia, jeśli nie przybliżysz swojej obecnej sytuacji.

Dodam więc jeszcze, że jeśli ostatnio miewasz problemy ze zdrowiem, powinnaś się przebadać.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojigato, spodziewaj się w najbliższym czasie kłótni i nieporozumień z najbliższym otoczeniem, które przyniosą Ci gorzkie rozczarowanie i zniweczone nadzieje.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Piszę tak naprawdę w sprawie snu małżonki gdyż ona sama z jednej strony tak jakby wierzyła w znaczenie snów z drugiej zaś nie ma na tyle odwagi emocjonalnej żeby poprosić o ewentualną jego interpetację. Sprawa jest dla mnie ważna ponieważ żona jest w 4 miesiącu ciąży i nie chcę żeby denerwowała się tym konkretnym snem. Jest to sen powracający, w różnych "konfiguracjach", po raz bodajże czwarty w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Żona w śnie wchodzi do łazienki i stwierdza, że krwawi z pochwy. Czasami jest to krwawienie obfite, czasami jest to parę kropel na papierze toaletowym. Czasami ma uczucie jakby to było krwawienie menstruacyjne a czasami jakby to był normalny krwotok. Owe wejście do łazienki, i samo krwawienie, jest poprzedzone zawsze jakąś sytuacją. W ostatnim na przykład śnie posprzeczała się ze mną, że chcę wyjść na spotkanie z kolegami a ona zostaje w domu - no i potem wchodzi do łazienki i widzi znów krwawienie. Myślę, że z jednej strony jest to sprawa bardzo prywatna natomiast z drugiej, dla osób interpetujących sny, musze o tym napisać. Żona aktualnie, jak podałem wyżej, jest w 4 miesiącu ciąży lecz jest to ciąża zagrożona. Jest to już druga zagrożona ciąża - poprzednia niestety rozwiązała się tragicznie w skutkach gdyż w 6 miesiącu ciąży (był to kwiecień tego roku) nastąpił przedwczesny poród ciąży trojaczej i niestety straciliśmy całą trójkę dzieciaczków. Dlatego tak istotna jest dla mnie ta interpetacja. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Pzdr.

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedoP, nie sądzę aby ten sen bezpośrednio wskazywał na coś złego. Jestem przekonana, że tego typu obrazy powstają z jednej prostej przyczyny - wspomnienie koszmaru, przez który przechodziliście jeszcze nie tak dawno temu. To jest obraz lęku przed tym, że i tym razem możecie stracić maleństwo.

Krwawienie jako symbol sam w sobie wskazuje na to, co już doskonale wiecie - na monitorowanie stanu zdrowia, badania i stały kontakt z lekarzem.

Uspokój żonę, najważniejsze teraz to zadbać o to, by stresów miała jak najmniej, nie jest wskazane aby dodatkowo przejmowała się snami.

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sephira. Również staram sie to żonie tłumaczyć w ten sposób aczkolwiek zdarza się, że moje tłumaczenia są za słabe, jako osoby nie potrafiącej zinterpretować dany sen. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Pzdr.

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja miałam sen że dostałam okresu, że krwawie... a to jest nie możliwe bo jestem w ciąży... co to oznacza bardzo się przestraszyłam...proszę o pomoc!!:_smutny: Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulusia017, taki sen przypomina o konieczności wykonywania wszystkich badań, aby móc nadzorować poprawny rozwój dzidziusia. Mogłaś wyśnić to krwawienie, jeżeli w najbliższej przyszłości masz właśnie wyznaczony termin u lekarza, albo po prostu Twoje myśli wirują wokół tego, czy aby na pewno wszystko jest o.k a dziecku nic nie dolega.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się, że pływałam w jeziorze i w jakiś sposób zostałam zraniona w rękę. Krew, która wypływała z rany była czarna.Próbowałam tamować, ale nie bardzo mi to wychodziło. W dalszej części snu gdy spojrzałam na rękę, to rana była zabliźniona. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekate19051, możliwe iż coś teraz sprawi, że staniesz się osoba wybuchową i kłótliwą. Wszystko będzie Cię drażniło, co przy takim obrocie spraw zaowocuje niejedną awanturą. Niepotrzebnie, po fakcie, kiedy już dojdziesz do siebie zrozumiesz, że nie warto było się tak złościć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj miałam dziwny sen ... śniło mi się ze robiłam pranie i wkładałam do pralki bieliznę mojej mamy która była zaplamiona krwią,była to krew jak na okres (dodam ze mama nie żyje od roku) w tym śnie widziałam tez mojego młodszego brata i kuzynkę którzy się gdzieś krzątali po mieszkaniu (a właśnie dokładnie za tydzień mają mnie odwiedzić bo mieszkam poza granicami kraju) proszę o interpretacje tego snu bo się strasznie obawiam ze to może oznaczać coś złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzo, sen o praniu bielizny Twojej mamy może świadczyć o potrzebie oczyszczenia atmosfery, uporania się z sytuacją, a przede wszystkim emocjami. Obecność członków Twojej rodziny w tym śnie może wynikać z faktu iż niebawem mają Cię odwiedzić. Może to również być sygnałem, że odczuwasz pewien niepokój związany z ich przyjazdem i odejściem mamy właśnie - może boisz się, że odżyją jakieś wspomnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym prosi o interpretacje snu oraz przywitac sie z wszystkimi jako, że jest to mój pierwszy post:)

Otóż śniło mi sie, że całowałam sie z nieznajomym (jednak widzia łam to wszystko z boku)co mnie jednak zastanawia to to , że było to nieziemsko intensywne, do krwi -którą byliśmy oblepieni na twarzach, co to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym o interpretacje mojego snu : śnilo mi sie ze pobierali mi krew kiedy juz pobrali 0,5l zapytali czy mam sile ja odpowiedzia;am ze tak wiec pobrali nastepne 0.5 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megakark4000, taki sen jest ostrzeżeniem, miej się na baczności, bo to co się wokół Ciebie rozgrywa, może i Tobie zaszkodzić, podczas gdy Ty pozostajesz w błogiej nieświadomości. Spróbuj spojrzeć na to, co się teraz wokół Ciebie rozgrywa z perspektywy osoby trzeciej, może to pomoże Ci dostrzec zagrożenie.

 

karola9303, uważaj, aby Twoja beztroska nie spowodowała, że uwikłasz się w aferę, z której nie sposób będzie się wyplątać. Ta sprawa będzie się coraz bardziej komplikowała, aż nastąpi moment, z którego nie ma odwrotu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiejszej nocy snilo mi sie ze moja wspollokatorka golila sobie brwi zyletka i zaciela sie pod okiem gdy zobaczylam jak leci jej krew zwymiotowalam krwia do zlewu bo bylam w trakcie zmywania naczyn... krew byla jasnoczerwona i bardzo rzadka... pozniej snilo mi sie ze moj przyjaciel chcial ze mna uprawiac seks ale nie mielismy gdzie bo w pokoju gdzie ja mialam spac na lozku obok lezaly dwie kobiety moja kuzynka (rude wlosy) i jej siostra(blondynka)... pozniej dlugi czas szukalismy lokum i nie znalezlismy... co ten sen moze oznaczac?? bardzo prosze o interpretacje... to bardzo dla mnie wazne...

Edytowane przez madalena0287
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam miałem sen dziwny bo dziwny zapamietałem praktycznie krew z wargi jak by leciala mi ...nei wiem czy zostałem uderzony czy co s wiem ze nagle zaczeła leciec a ja tylko spojrzalem przetarlem i i nic nie zaragowałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Śniło mi się dzisiaj, ze zobaczyłam w samochodzie znajomego. Wydawał mi się bardzo dziwny. Kiedy otworzyłam drzwi zobaczyłam, że ma on podciete zyły na obu rękach. Chciałam mu jakoś pomóc i nagle miałam na sobie fartuch z pracy (jestem sklepową) i on ubrudził mi cały fartuch krwią. Zaczełam mu opatrywać te rany plastrami w kościele.

Bardzo proszę o interpretację tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek, w takim razie moje przeczucie co do tego snu potwierdza się. Jest on senną reakcją na ciężkie chwile, jakie przechodził Twój znajomy. Nie do końca radzi sobie w sytuacji w jakiej się znalazł, a Ciebie martwi taki stan rzeczy i pewnie chętnie pomogłabyś mu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)) ostatnio snilo mi sie, ze mam okres , siedzialam na kiblu i patrzylam sie na zakrwawiona podpaske omg... a obok ( to jeszcze bardziej omg ) tak jakby w brodziku od prysznica siedzialy moje 2 kolezanki i tez ialy okres , wszedzie bylo pelno krwi. Obudzilam sie wystraszona .

Czy ktos mi moze powiedziec co to moze oznaczac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

albo to ...

 

jezeli o dziwne sny chodzi to ja mam ich bez liku

snilo mi sie ze rozcielam sobie w jakis sposor dlon , strasznie leciala krew , wiec wpadlysmy z siostra na pomysl aby ta reke zszyc , gdy chcialysmy to zrobic okazalo sie ze w ranie klebia sie tysiace malutkich bialych robaczkow , na domiar zlego , gdy obudzilam sie cala mokra ze strachu i chcialam sprawdzic co jest z moja reka , nie moglam jej znalezc poniewaz trzymalam ja nad glowa i w takiej pozycji mi zdretwiala .. jejku jeszcze nigdy tak sie nie przestraszylam .

czy ten sen ma cos na celu ??

 

bez przerwy sni mi sie krew , to staje sie juz meczace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

krew we śnie to podobno zyski, a ten sen był po prostu koniecznością wybudzenia Cię z bardzo głębokiego snu, bo coś niedobrego działo się z Twoim organizmem, brak krążenia w ręce, jedynym sposobem żebyś się obudziła było wystraszenie Cię, czasem tak bywa ale nie wiem dlaczego, czy ktoś nad nami czuwa, czy po prostu rzeczywistość odbieramy w jakiś dziwny sposób,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma,ktora jest bardzo dobra w interpretowaniu snow(wiedze przekazala jej babka i po niej ma dar jasnowidzenia) zawsze mi tlumaczy,ze we snie krew to sa krewni,wszelkie powiazania rodzinne i faktycznie,jezeli krew wystepowala w moich snach,to chodzilo o cos z rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie macie racje , tez slyszalam, ze jak krew to cos z rodzina tylko nie wiem w jakim kontekscie ... czy zle czy dobrze , te sny sa przerazajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi sie snilo ze stalam z moim chlopakiem i nagle zabilam dzika on b yl ranny i jak bieglam do domu to nagle bylam mezczyzna i niby czulam sie (w snie) jakbym miala pluc krwia ale nia nie plulam (i praktycznie jej nie widzialam) Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość winteer
Śniło mi się że dostałam okres a potem się strasznie tego wstydziłam

co to może znaczyć?

 

W tym wypadku może chodzić o kłótnę z kimś i wyrzuty sumienia lub o upływ energii życiowej i poczucie niemocy, ewentualnie dolegliwości zdrowotne, spadek formy (tj. upływ krwi - obniżone samopoczucie lub że coś z Ciebie wypływa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
a mi ze bylam w niej cała

 

Trochę za mało szczegółowy jest Twój opis- krew ma wiele znaczeń, które zależą od kontekstu snu i Twojej sytuacji życiowej - na razie nie wiem co do czego podczepić.

 

Opisz go dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich snach ostatnio też częśto pojawia się krew (moja) lub cudza i nie wiem czy interpertowac to w kierunku potencjalnej choroby czy może jest to mój wysiłek w celu zakończenia pewnych spraw (okupiony przysłowiową krwią i potem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesie79, wszystko zależy od kontekstu w jakim pojawia się krew. Jeśli więc chcesz poznać znaczenie swoich snów, powinnaś każdy z osobna, jak najdokładniej opisać :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam snilo mi sie ostatnio ze jakims sposwobem znalazlem sie w siedzibie mafii i prawdopdobnie bos chcial mnie sprawdzic... pocial mi rece nozem kuchennym...a poznij kazano mi podcac sobie gardlo... obudzilem sie mokry... naprawde nie zycze mikomu tego:/ czy moze ktos moglby mi pomoc zinterpretowac ten dziwny sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaska19881, Twój sen może mieć związek z kłopotami w otoczeniu, np. rodzinnymi. Widzę tutaj wzajemny brak zaufania, jednak to druga strona dominuje nad Tobą. Nie chcesz zaufać komuś bliskiemu, komu z jakiegoś powodu nie dowierzasz, ale z drugiej strony wygląda to tak, jakby zależało Ci na udowodnieniu, że to Ty jesteś godny zaufania.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że siedzę na łóżku przy moim chłopaku. Nagle dostrzegłam krew na prześcieradle. Okazało się że poplamiłam je ja krwią miesiączkową. Co to może znaczyć?

Dzień wcześniej pokłóciliśmy się.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew miesiączkowa w snach oznacza najczęściej, że do czegoś dojrzewamy. Być może do decyzji, być może jako osoby w konkretnej relacji. Zaczynamy mieć np. inne przemyślenia co do naszego partnera. Twój sen ma miejsce w łóżku, jest obecny chłopak, a zatem na pewno chodzi o waszą relację intymną.

Generalnie nie lubię krwi w snach, bo nieodłącznie kojarzy mi się z cierpieniem, ale akurat w przypadku krwi miesiączkowej, chodzi najzwyczajniej o przełom w myśleniu i postrzeganiu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie radzę sobie z interpretacją:

 

śniło mi się, że potrzebowałam krwi, poszłam ją kupić w budce w centrum miasta - takiej jak te, w których srzedają kebaby,

pani dała mi jeden woreczek i powiedziała, że to są 3 litry, powinny wystarczyć na 3 miesiące, ale gratis daje mi też 3 małe cenzurki - na wszelki wypadek,

bałam się, że wypuszczę woreczki z krwią na ziemię, nie miałam jak schować ich do torebki, rozejrzałam się, dookoła budki wszędzie była krew - jak resztki kebabów na ziemi, jak gdyby wszystkim ta krew wypadała z rąk

pobiegłam do domu, w którym czekała na mnie koleżanka ze swoim synem, popatrzyłam na niego i zobaczyłam, że chodzi po nim kleszcz, chwilę później kleszczy były całe setki,

koleżanka prosiła, żebym pomogła je zabijać, jednak ja się bałam, że wbiją się we mnie i wypiją całą krew

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, jeżeli boję się, że zabraknie mi krwi, że mogę ją zgubić-stracić,

boję się, że stracę szczęście

 

???

 

W Twoim przypadku, strach przed utratą krwi,raczej mówi o obawie przed utratą żywotności ,energii życiowej i osłabieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie ostatnio snilo ze stoje z kims i wygladam troche inaczej niz teraz ale wiem ze to ja. stalam tak jakby obok swojego ciala i ktos poderznal mi gardlo. najpierw sie szarpalam. potem lecialo tak strasznie duzo krwi. tej dziewczynie ktora stala obok tez ktos to zrobil.. ale jeszcze noc wczesniej snilo mi sie ze ktos chce mnie i mojemu bratu podac tabletki zebysmy oboje umarli ale ja uslyszlam jak o tym mowil i ich nie wzielam... ciagle mi sie sni ze ktos chce mnie zabic... co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku ostatnich nocy śniły mi się koszmary. Zanim się jednak zdążyłam rozbudzić nie pamiętałam co konkretnie mi się śniło, pozostawało jedynie nieprzyjemne wrażenie.

Jednak dziś jest inaczej. Pamiętam dzisiejszy sen ze szczegółami i cały czas mnie niepokoi.

Otóż śniło mi się, że byłam w szpitalu. Duży budynek z wieloma długimi, jasno oświetlonymi korytarzami, został opanowany przez psychopatę uzbrojonego w siekierę i duży, ząbkowany nóż. Był wysokim raczej, szczupłym mężczyzną o półdługich czarnych włosach, czarnych oczach i wąskich suchych wargach. Jego twarz jak i cała sylwetka przyodziana w białą szatę były spryskane krwią dotychczasowych ofiar. Wiedziałam jednak, że on chce dopaść tylko mnie a tamci ludzie stanęli mu po prostu na drodze. Biegłam dłuuugim korytarzem bez drzwi, ślizgając się w ludzkiej krwi, którą pokryta była posadzka. Potknęłam się jednak przy barykadzie ustawionej przez kogoś z drewnianych krzeseł i biurek, udało mi się za nią wpełznąć. Nagle nad sobą ujrzałam postać szaleńca - zamachnął się na mnie zakrwawioną siekierą i w momencie gdy miał już paść cios sam się poślizgnął, gubiąc przy tym nóż. Wykorzystałam sytuację, chwyciłam również zakrwawiony nóż (z jego ząbkowanego ostrza skapywała czyjaś krew) i rzuciłam się do ucieczki. Biegnąc minęłam pierwsze jak do tej pory drzwi do wnękowej szafy, przez chwilę miałam ochotę schronić się w niej licząc, że morderca mnie tam nie znajdzie. Nie zdecydowałam się jednak, bałam się, że gdy mnie tam znajdzie nie będę miała pola do manewru. W biegu minęłam kolejne drzwi. Tym razem była to dyżurka pielęgniarek. Przystanęłam i zobaczyłam, że wychodzi z niej młoda pielęgniarka w czepku i z fiolką w dłoni. Padła na klęczki, odkorkowała buteleczkę i jednym haustem wypiła żółtawą lecz przejrzystą ciecz. Zorientowałam się, że to trucizna lecz zanim zdążyłam krzyknąć by tego nie robiła padła martwa na, tym razem, czystą i błyszczącą podłogę. W odległym końcu korytarza dostrzegłam kilku mężczyzn, którzy wlekli między sobą martwego psychopatę. Odczułam olbrzymią ulgę i jednocześnie głęboki żal spowodowany niepotrzebną śmiercią młodej dziewczyny.

 

Cały dzień ten sen mnie nurtuje, nie moge jednak poradzić sobie z jego interpretacją.

 

O co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się w kółko powtarzają sny, w których jest mnóstwo krwi. Zwykle widzę jak jest rozszarpywane ludzkie ciało, krok po kroku, w różnych sytuacjach. Raz podczas jakiegoś wypadku samochodowego rozczaskują jakiegoś mężczyznę dwa auta, to znowu jakaś maszyna do szatkowania wciąga jakąś osobę i cała masa innych ekstremalnych wypadków We śnie oglądam zwłoki, a raczej ludzkie szczątki Pełno wszędzie tryskającej krwi, czasem niektórzy jeszcze żyją... plują skrzepami krwi, swoimi własnymi częściami organizmu Niekiedy jest to pojedyncza postać, a innym razem jest tych ludzi spora grupa, a ja kroczę między tymi trupami i oglądam każdy szczegół. Wciąż budzę się zlana potem z okropnym niesmakiem...to za mało powiedziane, z obrzydzeniem i chęcią zwymiotowania Proszę by ktoś pomógł mi to rozwikłać może wtedy przestanie mi się to śnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...