Skocz do zawartości

urwane głowy zagłada itp...


Nostradamus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o interpretacje snu który miałem dosyc dawno temu chyba jak miałem z 12 albo 13 lat.

 

A więc tak:

 

Wpewnym momencie znajduję się na komórkach w kamienicy w której mieszkam, komórki są dwu-piętrowe. Wchodzę tam z 3 kolegami z podwórka oraz 4 osobą której nieznam, znajdujemy się przy wejściu na drugie piętro (najwyższe) wchodzimy tam przed tym coś uzgadniając nie pamiętam co. Na drugim piętrze jest naprawde bardzo ciemno widzimy przed sobą jakiś wązki ciemny długi korytarz idziemy tam, korytarz jakby niema końca, ciemnośc narasta wraz z postępami potem gdzieś zgubiłem swoich kolegów i tego nieznajomego nagle poczułem przytłaczający strach następnie panikę uciekałem z powrotem coś mnie goniło jakiś nie wyobrazalnie straszny potwór wróciłem do bardziej rozległego pomieszczenia w którym znalazłem wyjście dodam że wszyscy koledzy chyba zginęli wychodząc zobaczyłem bladą leżaca na podłodze urwaną głowę chyba tego nieznajomego. Wybiegłem z komórek i pognałem w stronę domu, był dzień świat chyba zmierzał ku zagładzie gdyż ziemia pode mną zaczęła falowac jak wzburzone fale na morzu i pochłaniac ludzi a gdy stałem przy wejściu na klatkę schodową odwróciłem się i spojrzałem w stronę wejścia na komórki i zobaczyłem wychodzącą z nich bladą na czrno ubraną zakapturzoną postac. Uciekłem do domu na drugim piętrze na schodach zobaczyłem uciekającą dziewczynkę postac mnie goniła a gdy już dotarłem do domu zaryglowałem drzwi i pozamykałem okna i zobaczyłem mamę gotującą obiad w kuchni brata grającego wtedy jeszcze w PSX i tatę oglądającego telewizor byli oni głusi na moje ostrzeżenia ąż tu nagle wdarły się do mojego domu przez okno( podłoge mam na poziomie dacu tych komórek w którym jest inne wejście do nich ) jakieś ochydne monstra łażące na czterech łapach jak jaszczurki i wtedy chyba mnie zabiły bo mi sie film urwał i sie obudziłem... albo zaczął się nowy sen.

 

Tyle cała historia bardzo dziękuję za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus, chcesz interpretacji snu sprzed kilku lat?

Raczej nie ma to większego sensu, ponieważ przez ten czas mógł on ulec solidnemu zniekształceniu.

Jeśli jednak jest to sen z tych, których się nie zapomina, i chcesz poznać jego znaczenie (choć będzie ono na prawdę szczątkowe), powiem, jak to wygląda według mnie:

 

Biorąc pod uwagę młody wiek w chwili śnienia, stawiałabym na jakieś kłopoty, w które się wpakowałeś sam, bądź z kolegami (ale wygląda na to, że im się upiekło). Wejście do komórek może symbolizować wejście w coś zakazanego, co niosło za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Ucieczka, strach (przed ukaraniem), albo wyrzuty sumienia - ponieważ rodzina nie reagowała na Twoje ostrzeżenia, bo ich to nie dotyczyło, musiałeś sobie sam poradzić.

 

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...