Jump to content

chesterfield

Recommended Posts

Witam , śniło mi się że mój własny pies (duży ,młody , owczarek ) , w bardzo paskudny sposób złamał obie łapy przednie. Zaniosłem go na rękach do weterynarza , było tam strasznie duzo ludzi i lekarka nie chciała nas przyjąć . Dopiero gdy zrobilem piekielną awanturę , pozwolila położyć psa na jakimś drewnianym stole , i zaczęła przywiązywać go białym sznurkiem . Więcej nie pamiętam , obudziłem się.

 

Wczoraj śniło mi się że spacerowałem polną drogą , i doszedłem do miejsca w którym droga rozchodzi się w prawo i w lewo . Pomiędzy tymi drogami na trawie stał jakiś dziwny, porzucony , niekompletny ,stary i zniszczony pojazd . Oglądałem ten pojazd z ciekawością , następnie śniło mi się że przywiozłem go do mnie do domu .Szukałem w googlach informacji na temat tego znaleziska i okazało się że to jest jakiś unikat , wart miliony dolarów .Póżniej sniło mi sie że byłem na złomowisku samochodowym , na którym były dziesiątki takich unikatów , wszystkie białe .

 

Uprzejmie prosze o interpretacje obu snów.

Link to comment
Share on other sites

chesterfield, Twój pies symbolizuje tutaj prawdopodobnie jakąś bliską Ci osobę, wiernego przyjaciela, który popadł w kłopoty. Ty, bardzo chcesz mu pomóc, jednak moją uwagę zwraca tutaj motyw białego sznurka, którym pies jest przywiązywany. Sądzę iż może to być bodziec do zastanowienia się, czy aby nie próbujesz pomagać na siłę przekonując kogoś do swoich racji, wierząc, że Ty wiesz co jest dla danej osoby dobre.

Drewniany stół w Twoim śnie może mieć znaczenie podobne do symbolu ołtarza - mocno idealistycznej postawy życiowej (Twojej), na której ołtarz, zostaje pies, Twój przyjaciel złożony. Pewnie działasz w dobrej wierze, jednak zastanów się, czy nie narzucasz swoich poglądów bliskim osobom, czy nie starasz się pomóc trochę na siłę i czy Twoja postawa nie jest nazbyt dominująca.

 

Drugi sen, wydaje mi się, że jest jakby wynikiem Twojego samozadowolenia z własnego życia. Potrafisz dostrzegać okazję tam, gdzie inni ich nie widzą, a stojąc przed jakimś dylematem doszukujesz się innowacyjnych rozwiązań. Ten zniszczony pojazd ma tutaj podobną symbolikę jak biały sznurek w poprzednim śnie - to Twoje życie kształtowane przez ideały, nadzieje, poglądy, plany i cele, które dostarczają Ci motywacji do działania. Wartość Twojego pojazdu świadczy o wartości Twojego życia i o czerpaniu z niego niemałych korzyści. Złomowisko pełne takich unikatów może symbolizować finansowe sukcesy. Najpierw jednak musisz dostrzec tę okazję.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...