Jump to content

powrót przyjaciela.


Bloody_Fanatic
 Share

Recommended Posts

Prawda jest taka, że jest to przyjaciel za równo mój, jak i mojego byłego chłopaka. Od pewnego czasu jesteśmy dla siebie jak rodzeństwo, ale jakieś 2 miesiące temu wyjechał on do Anglii - i tu zaczyna się mój sen. Mianowicie śniło mi się, że ten oto mój przyjaciel wrócił z powrotem do naszego miasta, spotkałam go późnym wieczorem, było już ciemno. Przez chwilę patrzeliśmy sobie w oczy i chcieliśmy się przywitać (w naszym zwyczaju jest, że na przywitanie się przytulamy - 3/4 znajomych tak się wita), ale zamiast tego wpadliśmy sobie w ramiona i zaczęliśmy się całować.

 

Niby normalny sen, ale dziwne jest to, że dziś znów śniła mi się ta scena, ale bogatsza o pewien motyw. Zaś chodzi o to, że po tym co opisałam wyżej, dzisiaj śniła mi się dalsza część, tzn że po tym pocałunku patrząc się na siebie złapaliśmy się na ręce i poszliśmy nad rzekę, lecz gdy tylko usiedliśmy na kamieniach sen dobiegł końca. Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

Sen pokazuje że budzi się w Tobie uczucie do tego przyjaciela. Rodzi się też w Tobie mała tęsknota za tym panem. Drugi sen jest jak gdyby potwierdzeniem tego pierwszego, ponieważ zaprzeczasz sama przed sobą że taka rzecz może mieć miejsce.

Pozdrawiam i powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...