Skocz do zawartości

Dziwne początki (chyba)


shadowpiecio

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak zaczynam przygody z LD założyłem dziennik snów , codziennie robie testy rzeczywistości no w zasadzie to dopiero 6 dzień ale juz sny pametam wyraźnie (pewnie to przez to ze sie staram i zaczełem sie tym interesować)ale ja nie o tym .

chciałem spytac bo mam takie problemy i ciekawy jestem

1. 2 dni temu przeczytałem gdzies post o tym by przed snem napisać na ręce To jest sen

pewnie kazdy łapie o co w tym chodzi ( zobaczyc podczas snu napis i sobie uświadamiasz ze to nie jest rzeczywistosć )

na ale ja sam sie przechytrzyłem (nie wiem moze ktoś próbował tego) no to kłade sie spać napisałem sobie tą formułke na dłoni i na nadgarstku na wszelki wypadek , no i tak se mysle ze podobno podczas snu zdania napisanie ciagle sie zmieniaja (no nie wiem nie doswiadczyłem tego) bo że sa problemy z ustaleniem godziny podczas snu to wiem :icon_twisted: (miałem kilka mimowolnych snów w których miałem pełno swiadomość no ale nie wiedzialem c to może mi dać jak moge z tego kożystać)Do rzeczy usnołem budze sie 2 rano lekko zaspany napisy sa ale sen to nie jest (tak mi sie wówczas wydawało ) no i zatarłem te napisy za pomoca sliny i chusteczki lezącej obok łózka (miałem katar) wszystko wydawało sie w pożąsiu , połozyłem sie znowu i stracilem swiadomość ...

rano sie budze a tu co napisy są a ja doskonale pamietam jak je ztarłem :icon_mad:

Czy wy mieliscie podobne sytułacje ???

 

2 wczoraj próbowałem wejsć w LD za pomocą paraliżu sennego . no i co tak zparalizowało mnie za pierwszym razem jakos mi sie udało wykaraskac i odzyskałem władanie w ciele , nie mogłem dłuzej wytymać . No druga próba licze na okrągło od 100 do 0 to samo tylko ze teraz postanowiłem wytrwać do końca , momentami czułem jak moje nogi zaczynaja dziwnie drgac albo jak to powiedziec wychodzic z siebie bo nie mogłem sie ruszyc i wolałem nie sprawdzac zeby tego nie przerwać . przed oczami jasniało mi jakby słonce w noc wyszło i swieciło przez powieki w oczy .. no i leze tak leze leze . i urwało sie wiecej nie pamietam

A więc takie pytanie co robic gdzy sie zajdzie juz tak daleko .. co dalej ?

 

wytwałym dziekuje za przeczytanie troche sie rozpisałem ale każdy chyba rozumie dlaczego

w końcu dopiero zaczynam

pozdrawiam Shadow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych napisów, to normalne że w śnie je starłeś, bo to przeważnie jest takie chamskie (przynajmniej ja tego doświadczałam często), że jak już na prawdę chcesz mieć LD to świadomość robi Ci na złość =)

Ale jeżeli patrzyłeś na ręce w śnie, to powinieneś się zorientować, że to sen, znasz tą technikę (chyba najsłynniejsza) patrzenia na ręce? chyba wiesz, że w śnie nie są normalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

shedow... tez zaczynam i teoria page ze podswiadomosc robi na zlosc jest chyba trafne zanim zaczolem praktykowac pamietalem 1-2sny a ostatnio nic odzyskiwalem tez czesciowo swiadomosc teraz nic czyzby moje JA blokowalo mnie .ogolnie zabieram sie zapraktyke juz 4 raz [ld,obe] i nieraz zauwazylem ze gdy zapominalem o calym temacie nagle przypominla mi sie tematyka wlasnie dzieki lebszej pamieci snow lub odzyskiwania czesciowej swiadomosci.cwiczyc trzeba a tak ogolnie to ile razy robisz rt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...